Для мамусь і татусів (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Нє, ше я...:)
     
  2. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    А в садочку як? )
     
  3. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Ну в мене ніби сама дупу пробує витирати в садочку, але як невдало, то поміняє ще 2 пари трусів. Дома ніколи сама не витирає. Але повитирати їй тре тільки вологою серветкою, але як нема то треба тоді мити. В мене дуже самостійна дитина, але дупу самостійно витирати то не для неї :)
    А чого вологі серветки то таке зло? І як підмиваєте своїх уже не маленьких діток. Бо я свою в душі підмиваю, але то фактично получається повністю помитись. Влітку то без проблем, а зараз?
     
  4. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    просто саджаю на край ванни і підмиваю
     
  5. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Моя так не хоче. Якщо вода, то треба залазити повністю :girl_crazy:
    А підмиваєте просто водичкою чи з якимось миючим засобом?
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    В нас в тому плані простіше, маєм гігієнічний душ. Душеткою раз-раз і готово.
    А серветками я користувалась хіба в дорозі, чи в диких відпочинках з палатками іто коли Роман дрібний ще був. А в повсякденному житті мила в умивальнику дупу.
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    В садочку просто витирається туалетним папером, мити дупцю звісно там йому ніхто не миє.
    Але малий какає вранці і в вечері майже завжди, то в садочку дуже рідко, принаймі на трусиках ніколи нічого після садка не бачу.
     
  8. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Я щось не можу доперти якто саджати на край ванни і підмиваим. Шось моя фантазія слабо працює. А в 2 роки я в умивалькику підмивала. Мені так було дуже зручно. Але моя в умивальник уже не поміщається, та й тримати мені її ну дуже важко, та просто нереально.
    А на краю ванни всерівно якось треба піднімати і тримати. Мені простіше вологими серветками витерти, а ввечері в душ.
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Я ледь не до 3-х років під кран як немовля таскала і пеленкою бавовняною витирала, потім мене осінило, що то вже занадто ггг мию в біде, присідає на край, мию водою, іноді милом. От покупатись в нас проблема, як в анекдоті-скільки тої зими? Просить щоб помила дупцю а всього ні, особливо голову мити не любить при тому, що на морі в воду і під воду йде без проблем, а душ-ванна то дуже треба настрій зловити....
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Ох. Нам би так.
    Я ледь не щодня воюю, щоб заговорити і не купати, шкіра сохне від тих купань. Він би по три рази в день больбався. Готовий на все заради ванни, і голову мити і мило в очах терпіти. Ниряє в ванній під час купання, типу він на морі, і розказує, що на літо йому треба нову маску і трубку бо планує з татком запливи. Фантазьор.
     
  11. jMoondance

    jMoondance Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    не знаю сюди чи ні, лікарка казала що коли хочем можем зара загальноукріплюючий масаж робити. Але не знаю робити чи ні? А ви робили? В нас посуті все добре лікарі казали. Чи все таки вартувало б зробити?
     
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Не робили. Тут в США не прописують масаж всім підряд. Щоб зміцнити м'язи радять побільше лежати на животику (ну якщо дитина ще не сидить і не ходить, звісно)
     
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    А ще легенький щоденний масажик можна робити маминими руками. Думаю дитинці то значно психологічно комфортніше і приємніше.
     
  14. jMoondance

    jMoondance Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Я то кожний день роблю, але вот думаю чи професійний щось дає чи те саме що і я)))
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Я певне пропустила, вибачте - а які покази до професійного в вас? Маєте якісь проблеми?
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    дівчата, я багато бачила за час консультування - тонус деколи виникає від неправильного носіння на руках дитини
    ще тут треба бути уважним. шоб потім не виправляти масажами
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Варя теж не любить, тому голову ми миємо як в перукарні (спочатку показали на татові). Приносимо стільчик, вона сідає спиною до ванни нахиляє голову, і поливати з ковшика - з душа боїться.
     
  18. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    О, ще так треба спробувати бо в нас теж з ,,головою тєжко,,
    І ще з розчісуванням... маму чеше, тата чеше, а сама не дається))
    Дівчата, а з якого віку ваші дітки почали себе індифікувати в дзеркалі? І взагалі, як окрему особу?
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    давно, так і не згадаю.
    під цицю, йде все. Ну і так можна вмовити. Ну і щітку і гребінець купували урочисто, з оголошенням призначення і всяке таке.
     
  20. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    У нас халепа сталась з купанням, коли один дуже популярний лікар сказав, що треба закаляти, чоловік в мене слухняний :girl_mad: зразу почав з холодного душа. Дого ми потім разом купались і втрьох, і вдвох з цицьою, щоб той страх перебороти, а голово й досі просить не мити