Для мамусь і татусів (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Мені не вимикає, але від такого перегляду насолоди ну ніякої, бо ж зосередитися хоч трохи на фільмі практично неможливо, так, слова-фрази п'яте через десяте. То якщо ще якийсь такий пустий фільм, то ще може бути, а такі з серйозніших - ніяк.
    І ще чому не можу дивитися - бо відразу вимагає собі мультик, а потім просто дивиться зі мною те, що я, що теж недобре.
    Єдиний шанс - коли чоловік вдома :)
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Я при дитині телевізор не вмикаю, бо не хочу, щоб вона його дивилась. Якщо телевізор увімкнений, то вся увага буде на нього. До речі, є десь тема про мультики і з якого віку діти їх починають дивитись?
     
  3. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Так і мало би бути, в ідеалі. В мене тільки проблемка в тому, що "при дитині" я практично постійно:) , а в нечасті моменти, коли сама, просто шкода марнувати на фільми.
     
  4. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Серіали, якщо коротенькі і ті які при дитині дивитись можна, то ввечері, коли чоловік з роботи приходить, 1 серійку можемо подивитись без проблем, паралельно можу з дитиною в якісь пазли бавитись. Так само якісь легенькі фільми, а те що хочемо подивитись спокійно, уважно, дивимось коли малий лягає спати, добре, що він лягає рано, в 22.00 майже завжди вже спимо. То нам тих пару годин вистачає на фільм.
     
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    мій Сашка взагалі телевізор ігнорує, ну й мені не дає дивитись.
     
  6. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    аналогічно, коли дивлюсь щось по кабельному то толку 0, такі передачі як кухня, ревізор.....дивлюсь і нічого не бачу бо діти заважають.
     
  7. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    У нас так само, як і в Nastylove мацьопик лягає спати досить швидко, до 22:00 вже спимо. До того часу встигаємо повечеряти і 1 чи 2 серії якогось серіалу подивитись. Переважно я переглядаю серіал на землі, за книжечками, пазлами, варінням зупки з кастрюльками і чашечками, і звичайно не обходиться без машинок і гаражів. Якось вже звиклось бавитись з малим і паралельно дивитись серіал.А от по настанні тиші, то дивимось усе решта , що запланували. Як правило ще 2 серії якогось серіалу і фільм можемо подивитись. Спати лягаємо разом десь в 1:30 зазвичай.Я вже так звикла і дуже рідко можу лягти спати швидше.
     
  8. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Дивлюсь, коли мала спить. Обідній сон дитини і нічний час перед моїм сном - цей мій час для фільмів. В інакший час я вся її, з малою нічого дивитись не можу, хіба новини чи якесь розважальне шоу. От і зараз чоловік пішов дитину владати спати, а я сідаю за перегляд серіалів.
     
  9. jMoondance

    jMoondance Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    я явно зараз почала набагато менше дивитись телевізор та і за ноут рідко сідаю(( на сайти форуми частіше через телефон заходжу ( в нас wi-fi в дома) А якісь фільми можу коли мала спить.
     
  10. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Вже 2роки не дивлюсь :girl_crazy::girl_cray::girl_devil:
    Мала хоче мультики і то постійно. При чому вона їх не дивиться, але мусять звучати для загального фону. Стараюсь з цим боротись.
    Трошки пробувала дивитись Роксолану, під час деного сну, в навушниках, але то не зручно.
     
  11. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    В мене сталась неприємна ситуація. Моя вкусила свою подружку в садочку. Вчора я офігіла, а сьогодні коли побачила, що в тої дівчинки і досі є червоний слід від всіх зубів моєї, то просто в повному шоці. Мала ніби і зрозуміла, що такого робити не можна (хоча вона і такого і не робила), і вибачилась сьогодні з самого ранку, але якось так встидно, та і перед батьками тої дівчинки якось б здалося вибачитись. Короч сижу така вся офігівша. І тут ще й згадалося, що рік тому вона хлопчику фінгал під оком поставила, ну тут правда по ділу, але ж...
     
  12. LsP

    LsP New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    А мої дивляться мультики обов"язково ввечері, перед сном). Спочатку баранчика Тіммі, потім баранчика Шона-і тоді самі йдуть спати, вже навчились, що закінчення мультика це команда для спання)
     
  13. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Я дивлюсь дууже рідко. Серіал, який направду подобався, "Шерлок", тре дивитись уважно. З малим це не проходить. Останньо дивились з мужом "Чтец" до 2 год ночі)), так як наша дитина пізно лягає. Інколи їздимо в кіно (маємо бабусю під боком)

    Дівчата, а в мене екзистенціальне питання :) Хочу піти на "Білосніжку", яку всі хвалять, розказала малому цю казку і бабуся купила одноіменну книжку. Зараз в сина період "Чомучок". От його дуже зацікавило, як це Білосніжки мама померла. Він періодично питає "А ти помреш? А бабуся помре?" Читаємо віршик і там слова "Літачок зник", перепитує "Помер?" Малому 2 р 8 м. Що я маю сказати?
     
  14. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Я своїй відповіла Ні поки ти будеш рости я завжди буду поряд до речі Білосніжка класна
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Цей перід чомучок - це щось.
    Мій Ромчик ще пів року назад цікавився чому небо синє, чому зірки високо.
    Тепер в нього питання суттєвіші...по темі: а кудою сестричка вилізе з твого животика? Через ротик може? Чи через носик? Кхм. Во фантазія.
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    мій чоловік вже починає розказувати дитині, чому небо синє, хоча вона і не питає ще))) бідні діти у сім’ях фізиків)))
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Ох. Щеб Ваш чоловік моїй дитині то пояснив. Бо мої відповіді, бачу, Ромаху не задовільняють. Бачу він просік що я не фізик)))
     
  18. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Ооо, тааак :)
    В нас про небо - зорі та інше такого типу не питає, переважно тактика "купи слона", не зовсім точно, але може продовжуватися до безкінечності:
    - Мама, то шо так стукає?
    - То дідусь вибиває килим.
    - Який килим?
    - Той, що надворі висів, ти бачив.
    - Де висів?
    - На турніку.
    - На якому турніку?
    - !!!
    :)
     
  19. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Мами дівчаток, як привчити малючку до бантиків-косичок? В малої волосся відросло і я бачу, що воно їй мішає. Але яктільки заколюю, то вона зразу все здирає((
     
  20. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    А пов'язочки всякі різні? Також зриває? Бо волосячко підбирає і нічого не затягує як заколки/бантики...
     
Статус теми:
Закрита.