Для мамусь і татусів (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    це ефективно лікується другою дитиною ;)
     
  2. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    я чесно-чесно свято в це вірила :girl_sad:. Тепер сяду почитаю про все це і буду робити висновки :girl_cool:
     
  3. toria

    toria Active Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Я теж шалено переживала, але зараз стало з тим легше. Я то пояснюю тим, що моя трохи лабільна нервова система так адаптовувалась до нового рівня відповідальності. Спочатку доводилось робити над собою зусилля, щоб довірити чоловіку заспокоїти малу, чи, щоб не страхувати її, коли вона намагається встати, чи не заступати її, коли інші дітки біля неї бавляться. Зараз ( 10 місяців) набагато спокійніше до того всього ставлюсь.
     
  4. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    В нас було дуже схоже, і з тремтінням бороди і з вставанням, сіданням,і лаканням і я повязую це з важикими родами, ну і крім того був гіпертонус.
    Все пройшло, але з часом, ми багато багато носилися на руках, спали на мамі, мені здається шо від тепла їй ставало легше і тоді мала могла спокійно довше поспати.
    Тут нічого старшного нема, але попробуйте звернутися до нервопатолога при можливості, мені просто здається шо якби нам поробили масажики в свій час, то мала була б спокійніша, було видно шо її то турбує. Навіть руку нормально відести до 4 місяців не могла від себе. Нам тоді ніхто нічого не казав, але зараз коли час пройшов я собі думаю шо напевно треба було таки шось поробити а не мучити дитину.
    А як мязи спини? як дитина спить? на спинці чи на боку? наша на спині взагалі не могла снавіть лежати, такі були мязи напружені шо лягала тільки на бік.
     
  5. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Наша Надійка спить в основному на спині ручки закладає або за голову або розкидає в сторони, на боці рідко спить хіба к подушку обнімає, то носик ніби занурює в неї...Я от думаю чи може бути дитина така на погоду чи якісь переміни? Бо вже другий день не пнеться на ніжки,не піднімається...як інша дитина стала...В будь якому випадку сходимо до невролога...Вчора опустила їй карусельку з плюшевими зайчиками,то вона хапає іноді долоньками іноді кулачками тих зайців і з того така щаслива як скарб якийсь знайшла і стала слідкувати за руками так цікаво,чоловік спеціально перед нею рухає пальцями,зжимає руку і вона стараєтья повторювати і виходить як переминає з руки в руку...І так як я хвора то стараюсь бути трохи подалі,тільки годую,то чоловік носив на руках і ми на відстані розмовляли з донечкою на мові "у", "и" і "ль":girl_crazy:
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    а ви знаєте, шо вірус був між вами з дочкою вже тоді, коли ви ше його не відчували
    і з молоком вона отримує антитіла
    тому надмірного карантину не треба
    так само як і нема потреби в масці
     
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Як ваші діти (читати такого віку як мій) засинають самі????другий день пробую навчити самого засинати, як у садку. Он зара вже майже 11, і лазить по дому. Бо моє вкладання закінчується тим, що я сплю з малим дві години, а потім встаю для особистих потреб. І вже би мав сам засинати...як правильно навчити?
     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Ми чуть молодші, то раз на раз не приходиться.
    Дуже заохотило Ромчика те, що облаштували йому власну кімнату з власним ліжком і постіллю-тачками. Тиждень засинав сам на ліжечку а на іншому лежав татко. Десь за тиждень вже міг сам піти і заснути, а міг прийти до нас полежати а потім татко відводив, вкладав, цілував на сон і накривав.
    Якось ми не зосереджувались на тому що він мусить. Сам - то сам, не сам - то з нами. Коли хворіє наприклад то забираю до себе, мені так легше і спокійніше.
    Сьогодні от заснув в дитячій під таткову казочку.

    Мені здається нема кокретного віку, такого щоб треба відселити і треба щоб сам заснув. Є конкретні потреби конкретної дитини.

    В нас отак...
     
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    він казки не хоче, тіки аби я лежала з ним, він тримав мою руку і так засинав. а я скоріше засинаю, а потім встаю після 12 і роби, що хоч((( Коли я у відрядженнях, то чоловік каже, 9-та година йди в ліжечко і лягай. То без проблем, сам лягає і потом хвалиться, який він дорослий, що сам спить.
     
  10. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    (мої самі почали засинати з віку 4-4,5)
    головне правильний ритуал придумати вкладання до сну і від нього не відходити. Тут кому що підходить, в нас був період співання трьох різних колискових, читання казки, дуже допоміг нічник-черепашка, який проектував зірки на стелю + всіх перецілувати/переобнімати і побажати сприєних снів . Нехай синок сам придумає
    а чому він не в ліжку? Заведіть правило, що якщо вже приготувались до сну, то ліжко не покидати і мяко на тому настоюйте.
    Своїм я казала, що не встигла посуд помити, просила полежати, поки я швиденько домию, і повернусь, бо потім мама пізно ляже, не виспиться, буде стомлена, ... (а це правда). Залишала їх на трохи, потім поверталась, потроху збільшуючи час насамоті.
    за руку то ще нічого, в мене син декілька років засинав тримаючи мене за ніс (з тим я довго боролась, бо дихати не давав і то була каторга)
     
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Бо він не йде у ліжко (тіки відрубався), бо ходить всюди за мною, сидить під дверима ванни, на кухні і просто ходить. Надіюсь на краще, казки йому не тре читати каже все таке.
     
  12. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    йому бракує Вас, якщо я довго затримуюсь на роботі, то доня сама теж не засне, вона спершу приспить мене, а потім сама
     
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Ну по ідеї в шість років дитина б мала сама засинати чи ні? знаю таку жінку, яка вкладає у 9-ть років ще малого, каже..кіко там того дитинства....
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    ну коли звикла по iншому, коли ii нiчого не турбуэ, коли дуже змучена, то так... а як нiчого i нi кого не треба а лиш мамину руку... то таки не може, поки не може. мало мами.
     
  15. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    А в вашій присутності чоловік не може вкласти дитину спати? Типу давай покажем які ми молодці!
     
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Дуже точно сказано. В нас є такий ритуал, що робити перед сном, хто коли приходить цілувати ітд. Лишаємо йому маленьке світло і колискову. Засинає. А деколи теж ще приходить, починається пити-пісяти-обняти. Але він знає, що максимально чого доб'ється - що хтось його відведе назад, накриє і поцілує.
    Словом, потрібний незмінний ритуал. І любов.
    Говори йому щось приємне перед сном, обнімай. Поясни, що маєш ще роботу і якщо будеш робити вночі то не виспишся і буде зле тобі.
     
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Третій день...ще не спить, в ліжко ніногою, нічого не треба йому і все. сидить біля мене, і чекає коли я ляжу.
     
  18. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    чисто таке буденне питання до мамусь бігаючих діток:
    коли ви дивитесь фільми/серіали?
    чи я не вмію організуватись, але, буває, тижнями тримаю в закладці кіно, яке хочу передивитись, а все нема як. за обідній сон не встигаю, враховуючи, що дитина другу годину спить на мені, ввечері вже сама спати хочу. а в активний час мені дитя вимикає всі телевізори-комп"ютери, бо їй це заважає зі мною бавитись :girl_smile:.
     
  19. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Ноутбук в ліжку.
    Вимикати я не дозволяю.
     
  20. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    а мій так спати не може... ще вночі тихенько можна, поки не завовтузиться цицятись/пісяти і як раптом привідкриє око і побачить включений телевізор - все, прокинувся і бавтесь зі мною...
    Тому я вже забула коли щось дивилась повністю від початку до кінця... Хіба яку серію під час обіду, але не хочу щоб малий звикав їсти при телевізорі/ноуті (

    ---------- Додано в 16:59 ---------- Попередній допис був написаний в 16:33 ----------

    маю питання... У Влада зубки ріжуться, понятно. Він через то взяв за звичку кусатись. І то так боляче, враховуючи, що вже передні є... Що з тим робити?
     
Статус теми:
Закрита.