Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Gorbywka останні тиждні чекання найскладніші. тримаю за вас кулачки, щоб все пройшло легко для вас і для малючка.
     
    • мімімі мімімі x 1
  3. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    @Gorbywka я ніц порадити не можу, а просто хочу підтримати. Тримайтеся, все буде добре, ще зовсім трохи і маля буде з Вами) все буде добре)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Так ,повірте чекання з 9 жовтня далось в знаки ,бо всі дзвонять ,питають,і аж нерви здавали,я сховалась від всіх ,так спокійніше мені і комфортніше
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так розумію
    Дозвольте собі роздратування і неспокій. Вже точно недовго чекати. Зрозумійте, що по УЗД все ОК, отже - це просто розбіжності в терміні. Якби ніхто не знав про термін за КД - ніхто б навіть нічого не казав. Все добре, і буде добре.

     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Сподіваюсь ,що так і є...але лікар певно не дозволить так довго ходити...
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я зробила негарно по-людськи, але "зменшила" собі термін при постановці на облік
    З Вірцею ставала в 34 тижні - сказала, що 32
    З Лідією ставала в 30 - сказала, що 28.
    З хлопцями пробувала переконати лікарів в особливостях циклу, впевненості в даті зачаття тощо. Вийшло собі дорожче.
    А так - в 3 триместрі вже УЗД показує лише розміри дитини. Ну полякали мене з Лідією, що буде 5 кг, сказали менше їсти. Потім зважили мене, сказали більше їсти :) Ну і я пішла додому (їсти, ггг)
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Ого, 4200. Як пологи пройшли? В мене молодший був 4000 і то я ледь-ледь сама народила... Зараз боюся, щоб ще більше не було. І це я точно в ПДП народила, рівно 40 тижнів.
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дуже добре. Це друга моя донька, а перша донька була майже 4,5 кг

    Але я висока жіночка з широким тазом - це раз. По-друге, я народжувала без втручань і вільно обирала позу для потуг, це допомогло обійтись без розривів.

    По-третє - витужувала я обох по годині в середньому, це було нешвидко.

    Пологи взагалі важка робота - чи то 2.5 кг дитя, чи 4,5...
    --- дописи об"єднано, 12 Листопад 2020 ---
    ну, від Вас це не дуже залежить. Тому я би в такому разі пропрацювала свої страхи і віддатись у природний плин подій.
    Другі пологи дуже часто бувають легші, щиро за Вас вболіваю
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    В мене це вже будуть треті пологи. Першого народила легко, 3400. Ну, тобто по відчуттям мені було легко. Хоча лікарка казала, що це були нелегкі пологи, розриви, і народжувався рукою вперед. А ось другий раз без розривів, але мені порівняно було значно важче. Правда між першими і другими пологами було 7 років перерви, зараз буде лише 2 з половиною. Я невисока - 158 см, але таз ніби не дуже вузький. Принаймні лікарі заміряли, нічого не казали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    співчуваю. Але суб'єктивна важкість пологів залежить від дуже багатьох факторів. За протоколом фізіологічних пологів, ми маємо право обирати позицію для народження дитини. Може, варто поробити вправи і подумати, як було би зручніше? А потім попроситись народжувати саме так...

    Тим більше, якщо треті пологи. Ви вже стільки знаєте, і все буде добре
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Anty

    Anty Well-Known Member

    У мене схожа ситуація. Ріст в мене 156, перші пологи син 3200. Для мене пройшли легко по відчуттях. Другі пологи через 6 років - донька 2700. Дуже важко мені було. Зараз вагітна третьою дитиною. Різниця у віці буде майже 2 роки. Надіюсь, може ці легше пройдуть, ніж другі. Хоча зараз думки про те, як виносити нормально і пережити цю зиму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    То видно справа не так у вазі дитини, як будемо сподіватися у довгій перерві між пологами)) І у Вас і у мене зараз перерив невеликий, то може якраз все пройде легко. Я дивлюся, у нас з Вами багато спільного в цій вагітності)) непланована, третя дитина, схожі за тривалістю перерви. Мені народжувати швидше, то розкажу як все пройшло))
     
    • мімімі мімімі x 2
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Gorbywka як Ви?
    Пропоную материнським товариством молитись і вболівати за гармонійні пологи та здоров'я мами і маляти
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Я сьогодні була на прийомі ,мені нив поперек вже 2 день,але не низ живота.Взяв на крісло,відкриття і далі +-4 см як і було десь 2 тижні тому.каже голівка не вставляється ,а ще вільно плаває...десь вище ,і рухома.Я хотіла на узд і на ктг ,але каже нема потреби ..поглянув на результати які були зроблені в минулий понеділок ,там було все ок ,але я переживаю чи не змінилось за тиждень.Рухи чую ,але вроді не такі сильні і не так багато як перше ,та все ж вони є ,як подумаю про це кладу руку і до 2-3 хвилин чую рухи ..цим і заспокоююсь...є обвиття пуповиною 2 рази ,каже може в цьому причина ,що голівка не вставляється ,типу коротка і не пускає.Або з другої сторони ,просто неправильно порахований термін ...,але як таке може бути ..? В лютому місячних таки не було.І цикл в мене 28 днів,і все регулярно були КД. Навіть якщо я завагітніла 30 січня ,то всеодно всі сроки вже минули..казав чекати пятниці і прийти...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Якщо таки допустим 30 січня я завагітніла ,перед самими місячними наступними,то виходить 5 листопада пологи ,42 тиждень то 19 число.
    Бо якщо рахувати з 3 січня ,так по факту тих місячних що були ,то в мене вже 45 тиждень.Хіба таке може бути?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ні, навряд. 45 - то надто велика рідкість.
    Описаний про 20 число варіант - найвірогідніший.

    Голівка у повторних пологах може вставитися аж на потугах. Все гаразд.
    Вам би улюблене кіно, шоколадних цукерочок і виспатись...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    @Gorbywka, часто діти перед пологами якраз і менше штовхаються. Сподіваюся, це у Вас ознака, що скоро почнеться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дивіться, перед самими місячними ви завагітніти не могли, а лише під час овуляції (плюс мінус). Може бути, що у вас овуляція в січні відбулася дуже пізно (може бути через стрес чи хворобу чи будь-що інше). І якщо це правда, то коли саме вона відбулася - ніхто не знає (якщо ви не відслідковували), хоч і в лютому, тобто вам не треба брати до уваги дату можливих місячних у лютому.

    Дуже добре, що лікар не погнав вас народжувати по терміну по місячних.

    Це у вас перші пологи?
     
  20. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Другі.Я народила ,ууурррааа!За якоюсь шкалою ,чула 8 ставлять,а лікар там казав більше є.Ознак переносу нема ,води чисті,кості мякі,шкіра норм.
    Доречі,родила сама , без стимуляцій,вночі як прихопили вдома схватки..але те розкажу ,вже як випишуть.
     
    • мімімі мімімі x 9
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  21. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ой, люблю я нічні дописи форумлянок в цій темі :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1