Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Gorbywka в мене ностальгія за животиком зявилась тільки перед другою вагітністю (тобто майже через 10 років). І що я почала заглядатись на малюків. То я зрозуміла що я готова знову це все повторити.

    Божечки як мене ребра болять, малюк найшов якось можливість підлазити ногами під ліву сторону ребер і як випнеться, мене аж перекошує. А ще в цей момент тренувальна схваточка, живіт затвердіє. Уммм важко передати всю гамму відчуттів)

    Вчора прочитала новину від мін соц політики що будуть виплачувати грошову компенсацію вартості „пакунку малюкаˮ на дітей, які народились у 2020 році та не отримали його. І що з 30.06 відмінили закупілю пакуніків.
    Як я зрозуміла залишки мають роздати, а потім як приймуть постанову якусь то будуть грошима давати.

    І от я на перший час закуплялась мало, по суті в пологовий і трошки на перший місяць. Думала що з пакунку буду багато чого використовувати. Тепер певно після родів онлайн дозамовляю, якщо пакунок не дадуть :girl_crazy:
     
  3. Zhaana

    Zhaana Member

    Привіт, підкажіть будь ласка, коли здаю аналіз сечі, постійно підвищена кількість лейкоцитів 25. Лікарка виписує мочогіний чай для нирок, але він не допомагає. Що робити в такому випадку? 38 тижнів вагітності
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так це ж норма на доношеному терміні. І в крові лейкоцити у вагітних вищі
     
  5. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Zhaana в мене підвищені лейкоцити в сечі теж, лікарка в жк пробувала щось говорити за канефрон. Але лікар з пологово сказав що норма, що якщо нічого не турбує. Тому нічого не приймаю.
     
  6. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Уууууу, мене допікає спека)) вчора трохи нервовий день був, в результаті голова весь вечір, ніч і ранок боліла. Парацетамол не врятував)
    Були в четвер в лікаря, трохи посварили мене, що прийшла не за місяць, а за два. Але то не я винна, а чарівна медична система, бо найближчий запис був лише за два місяці. І ніц не питайте мене з того приводу, хтозна як воно працює тут))
    Дали направлення на узд на 30 тиждень, а вже на серпень вільних дат нема в держклініці. Треба йти до приватного лікаря, будемо когось шукати, бо єдиний, якого я тут знала, закрив свою практику і більше працює))
    Малюсь товчеться, танцює, не дає спати на боку) любить черешні і мяско, і не любить коли мама нервує) і ще йогу мамину любить)
    Піду в гілку з іменами діток, почерпаю ідеї)
    Всім гарних вихідних)
     
    • мімімі мімімі x 2
  7. Zhaana

    Zhaana Member

    Ми родилися з22:00 почалося, а родила 16:30
     
    • мімімі мімімі x 6
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  9. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:Мені періодично хочеться понити що я буду вічно вагітна)))

    Вчора гарно прогулялась, зробила марш бросок пішки на 12 поверх і вниз. Думала ще сьогодні на високий замок, але погода не сприяє.
    Ну хоча б живіт опустився, якщо навіть чоловік то помітив, значить то не самонавіювання :)

    завтра буду звонити лікарю, цікаво чи покличе на огляд. То якраз буде початок 39 тиждня)) плюс завтра в свекрухи ДН, а я грозилась на її ДН вродити :)

    і ще вчора я повела себе як класична вагітна. Замовляли кухню в меблевика, і коли він дістав зразки стільниць, там був такий хімічний запах, щось типу лак + гуаш, але як мені він сподобався, я б нюхала і нюхала. Чесно самій від себе дивно було
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    А я таки вчора була на високому замку ,білок годували,але сиро і зимно!
    А сьогодні парк стрийський і культури ,не тримаюсь я дому
    --- дописи об"єднано, 13 Липень 2020 ---
    Про пакунок теж чула ,але не факт ,що грошова виплата буде такаж ,як вартував пакунок...я трохи засмутилась.Пакунок то як приємний бонус ,а мені точно його не хватить,до листопада
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Zhaana

    Zhaana Member

    Привіт, розповім вам свою історію родів. Срок ставили 21.07.2020.Але моя донечка вирішила на 38 тижні родитися. Води відійшли в 23:00, і почалися легенькі схватки. В роддом поїхали в 03:00 ночі, там подивилися і сказали що відкриття не має. Положили в роддом, через 4 години було відкритя на 2 см, і так промучилася до 14:00 і не було відкриття. В 14:00 прставили капельницю, в 15:20 родила. Було бугато розривів, наложили шви. Ходити не можу так боляче, що слів не ма'. І є проблема із закрепом, не знаю як боротися з цим
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  12. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Zhaana ще раз вітаю, шкода що є шви. Знаю що це таке, мала багато розривів з першими пологами. Але лікар якось так зашив, що через пару днів вже льотала (ну відносно, але якось гарно все заживало)

    Щодо закрепу то для можна спробувати мікроклізми щоб почати ходити, і налагодити харчування. Чорнослив, бурячок, питний режим.
    --- дописи об"єднано, 14 Липень 2020 ---
    @Gorbywka я все таки сьогодні вечором виберусь на високий замок, завтра маю огляд в лікаря. Хай щось трошки прискорюється)

    Щодо пакунку я сподіваюсь, що може мені ще перепаде, бо десь бачила статтю що до жовтня львівщина має запас пакунків
     
    Останнє редагування: 14 Липень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  13. Zhaana

    Zhaana Member

    В Нововолинську видали довідку, що не отримали бейбі бокса
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Час біжить так швидко ,бах і нема половини вагітності, я щось не встигаю з тим всім.24 неділя ...чи то 27 якщо по кд.Ще трохи і справки збирати на дородові ,які отримаю фіг зна коли..
    --- дописи об"єднано, 14 Липень 2020 ---
    А тоді морока з боксом чи дадуть ,або чекати компенсації....хоча може то і краще ,дитина в мене друга ,багато чого маю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Gorbywka а чому фіг зна коли? То ви про спавки чи про гроші?


    Я вчора наїлась гостренького карі з куркою, потім видерлась з чоловіком на високий замок.
    Ніби трохи пішло в рух після прогулянки, малюк ще нижче опустився, бо відчула вночі як збільшився тиск на сечовий. Вставала майже кожну годину. Дуже не виспана.

    Їду сьогодні ще на огляд, цікаво що там лікар побачить.
     
  16. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    підтримую і обіймаю :) я сьогодні прокинулася в 4 годині ранку і до 7 втикала в стелю. а тепер лягти би спати, а ні - є робота і по дому, і звичайна ;)
    вагітна проза - біль в ребрах з правої сторони, особливо ввечері. останні дні я чуть не плакала від того, обкладалася подушками, щоб хоч якесь положення знайти, де болить терпимо, а не пече вогнем.
    добре, що спала спека - з 34 до 29, дихати хоча б є чим :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Rapsodiya щодо болю в ребрах і я вас підтримую і обіймаю.
    Зараз малюк навчився пхати ногу під ліве ребро, то часом такі пози мушу приймати.
    Я працювала до минулого тиждня, розумію як то коли є робота.
    Зараз часом вдається вдень подрімати.

    @Rapsodiya ви вже з іменем оприділились? памятаю недавно писали що будете підчитувати, шукати)
     
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Київська область - в більшості пологових не було дитячих пакунків вже в кінці квітня. Я позавчора була в собезі - то мені працівниця розповіла (в коридорі), що є законопроект про ті 5000грн, але невідомо коли проголосують.
    По телефону та працівниця казала, що по закону пакунки надаються до двох місяців після пологів і щоб я чекала :).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Маю кілька варіантів, але ще не зовсім визначилися)) то виявилося трохи складніше , ніж я собі думала))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Не дарма я вчора пішла знову на високий замок гуляти)
    Почала відходити пробка.
    Сподіваюсь вже скоро все почнеться:girl_dance:
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  21. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дуже вболіваю! По максимуму відпочивайте та набирайтеся сил.
     
    • Подобається Подобається x 1