Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Bysa

    Bysa New Member

    Дякую заспокоїли
     
  3. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    В мене продовжуються проблеми зі сном. З початку вагітності не сплю більше 5-6 годин. Часто прокидаюсь, потім важко заснути. Ото вже підготовка до перших місяців напевно :girl_crazy:
     
  4. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    З другою дитиною так само. І так, вставати вночі зараз значно легше. Тай не відчувається сильної втоми протягом дня.
    А з старшою, вагітною спала довго та міцно. Але згодом нічні прокидання до дитини були каторгою.
    Тому може зараз не все так зле :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Lathorien сподіваюсь що так і буде) що буде легше. Сьогодні знову з 1.30 до 5 кукала.
    Ще минулого тиждня була у відпустці то було трошки легше бо можна було в обід доспати.
    а зараз на роботі після обіду тяжкувато.
     
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А я встала на облік на 29 тижні :). До попередньої лікарки. Прийшла з коробкою цукерок, вона дуже адекватно відреагувала, швиденько зорієнтувала з аналізами і т.п. На цьому 30 тижні вже по плану має бути декретний листок. А от коли параметри живота мені заміряли - ще одна гінеколог заходила і для неї було важливо висказати власне порівняння, що я «як цигани у сусідньому селі» встаю на облік...
    Сьогодні почались болі в копчику :). Я рада, бо це типу ознака «початку кінця» вагітності. :) я Дитина порсається в животі і не зрозуміло в якому вона положенні... Мені здається - в положенні зірочки, що крутиться :girl_crazy:
     
    • мімімі мімімі x 5
    • Подобається Подобається x 1
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Салат з печінки, печінкові котлетки, печінка тушена і запити все це гранатовим соком... Ааааа... Дивитися вже не можу на печінку... Хоч би допомогло.
     
  8. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ага і після 3-тижневого курсу лікування далі падав.
     
  10. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Ого, а до гематолога не звертались?
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В мене ВА. В мене буде падати, бо я на Клексані.
     
  12. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

  13. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    А я мусіла закупитись вагітним одягом. До цього тиждня нормально справлявся мій поточний гардероб, а тут раптом гоп і всі штани сидячи почали на живіть тиснути некомфортно. Купила 2 пари штанів на Kasta і у вайкікі сарафан джинсовий. Малоб того хватити до виходу в декрет. А на літо футболки є, якийсь легкий сарафан або штанці і хватить до липня дотянути.

    Дитячі речі ще навіть не дивилась. З малої мало що лишилось за 10 років) Або віддала або дуже дівчаче)
    Та й не знаю що на початки брати, донька наробилась весною, тоді ще досить холодно було.

    Мами літніх малят, що ви малечі купляли? Чоловічки? боді на короткий рукав? Як взагалі вдягали в перший місяці влітку? Шапочку треба?
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В мене теж ця малявка буде літня. Правда всякі бодіки, чоловічки і тп маю ще з малої. Але ще купляю. Вирішила взяти пару футболочок, щоб можна було голопопити (бодіки мені для цих цілей не пасують). Шапочка може знадобитися хіба в першу добу життя (не купляю, маю з малої).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Запасів не маю. Але на сезон ще попаду. Поки пробую такий режим. Далі буду дивитися і міняти.
     
  17. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Happy Fiancee за футболки це хороша ідея, дякую) Щось навіть не подумала за футболочки)
     
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А я на радощах, що весна прийшла, напрацювалась на клумбах, пересадила рослини і три дні ходила з болями внизу живота (не матка відчувалась, а саме м’язи (чи їх пародія :) ), як раз тазові кістки, спина заболіли ... А прийшовши вчора до терапевта, щоб підписав обхідний лист для декрету - він мене глянув та відправив здавати ще порцію аналізів, кардіограму... Бо вібрація від калатання серця була на весь кабінет (при тому, що я перед тим хвилин 40 сиділа в черзі), тиск 90/50 ... І застеріг, що може на тиждень ляжу під крапельниці - залежно від результатів аналізів. Ось я і за переживала та переосмислила, що мій *звичний стан* насправді не зовсім нормальний.

    Вчора в обід відправила дітей до мами, а сама (по прибиравши спочатку на кухні :girl_blum: та забравши старшого зі школи) - лягла відпочивати. Таке собі домашнє збереження започаткувала, бо, ... не завадить :).
    Ще завтра в лікарню... А я не маю толком підписаного обхідного листа терапевта та чоловік не зробив флюрографію (і фтизіатр не підписав лист). Але піду, хоч гляну на гемоглобін :).
    А взагалі, трохи тривожно стало: ще два місяці, а в мене все ніби «внизу» сконцентрувалось, низький тиск, вже боляче... Сіла на килимок зробити якусь гімнастику - а нічого толкового вже не зроблю - я як колобок :girl_crazy:. За 30 тижнів плюс 8 кг.
    А ще вчора знайому вагітну двійнею поклали на збереження, щоб хоч тиждень протриматись - і народжувати... А в неї ПДП ніби аж в квітні... Але не дотягне, дуже важка та лежача вагітність - а це в неї одразу 4 та 5 дитини.
    Ой, мушу старшого зі школи забирати :). Досить жалітись ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

  20. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Freedom UK бережіть себе. Не так страшна лікарня як її малюють. А скорегуєте тиск, серцебиття і стане легше вагітність доносити.
     
  21. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    По овуляції (та по узд) на 16.05, а за календарем - 09.05.
    Враховуючи, що двоє дітей народились на 38 тижні - я планую на 1 травня бути готовою до заїзду в пологовий :). А там вже як Бог дасть.
     
    • мімімі мімімі x 3