Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Трохи відмічусь тут, бо ми вже на фінішній прямій - кінець 37 тижня. В нас все добре, вагітність добре розвивається. Раніше жалілася тут на корчі, але присіла на абрикоси та інжир, з того часу не турбують. Гемоглобін ок, тиск ок, нічого не болить... Всім би вам, дівчатка, так легко носилося! Малятко активне, особливо ввечері година 10-11 так товчеться, шо я заснути неможу:) Була на огляді, дитя ше високо, шийка закрита, носити ше 2-3 тижні. Але в останній тиждень вже відчуваю одноразові болючі перейми, тож я вже напоготові:)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Мабуть тут буде питатися найдоцільніше.
    @Orman , @Havronia , @Bubochka , @maty , @mamvasulka , @Holly , та інші мами, в кого 4 діток, буду вдячна за відповіді - чи правда, що кожна наступна дитинка довше "сидить"?....Як було у вас?....
    А то в мене щось паніка підбирається....ПДП була ще на 13 липня, а в мене й далі тихо...Вже 3 тижні надвечір й кусок ночі живіт тягне-ниє, інколи вже так відчутно, що здається, що цієї ночі вже точно поїдемо в пологовий. На ранок все пропадає. Я вже втомилася й від того стану невизначеного й від переживань, чи все ок. Сьогодні зранку начиталася ще про переношену вагітність (хоч то тільки 41 тижень получається?...) і якось ще мені неспокійніше. Читала ще, що якщо цикл був більше 28 днів, то це норм, в мене був 31 день. Попередніх трьох родила чітко в 40 тижнів.
    Піти й зробити УЗД?....
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в мене кожна наступна пізніше. 42, 42 і 3, 43, 43 і 3

    переживання ваші розумію, тримайтесь.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    1 і 4 дитина - за день до ПДП, 2 і 3 - через 3-4 дні після ПДП, і то з врахування того, що цикл в мене 23-24 дні.
    Думаю, ще рано панікувати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    1 і 2 - 41тиж. 3дні, 3 - 40тиж. 5днів, останній два дні після ПДП, але у мене короткий цикл, 23 дні. Тримайтеся, ще трошки. Якщо ви переживаєте, я б пішла на УЗД, щоб заспокоїтися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @Тетянка
    В мене зі старшими пізня оволяція, і їхній термін 41 т-42 т , о ужас, ми Вас вродим і вродили, нажаль з витисканням . За найменшу була рання оволяція і я родила в 40 т. За Васька термін 41-42 , ознак переносу не було. Настьона 41 т, лущилась шкіра, але вага 2100.
    Все буде добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Дівчата, який тепер план по узд?
    Останнє робила в 18 тижнів.
    Лікарі кажуть робити за бажанням : 24 та 28 тижнів
    або
    26 тижнів.
    25 та 26 тиждень ми будемо у відпустці, я би хотіла глянути і до моря, і після моря. Але чи вартує турбувати малючка.
    Вчора трохи тверднув живіт, переживаю за дорогу і відпустку, хотілось би знати що все добре.
     
  9. maty

    maty Well-Known Member

    Може, вже не актуально, в мене менший син(5 пологи) сидів 42 тижні, старший , рівно в пдп(тоді я знала дату зачаття), дівчатка-старша в 36-37, середню, мене вродили в тих же36@37, молодшу народила в 40
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    хлопці на 42 тижні, Віруся 42+3, Лідія 43+1
    І з кожною вагітністю тренувальні триваліші і більше подібні на пологи.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене було УЗД за показами "інтуіція", то було 42+5 з Лідією
    Показало ідеальний кровоплин, невеличку дитинку і відсутність ознак переношеності. І я спокійно пішла на вихідні.
    По факту 4.200, прекрасна ляля, темні води з запахом і плацента, яка розвалювалась в руках. Така "відслуживша" плацента, але я не вважаю то проблемою
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Дівчатка, скільки можна ходити з відкриттям 3 пальці?
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Дитина друга?

    Довго можна. А можна й недовго. Не вгадаєте.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. maty

    maty Well-Known Member

    Пару тижнів
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Ми вже народилися!:) Хлопчик , 3760, 60 см. Всім щиро дякую за підтримку та поради тут.
     
    • мімімі мімімі x 12
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Можливо якось зрозуміти коли дитина вже перевернулась?
    Чула, що рухи знизу переміщаються на верх. Можна на це спиратись?
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Вам хтось визначає положення дитини мануально? Попросіть, хай вас навчить. Голівку знизу можна самому спробувати нащупати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Iylianna

    Iylianna New Member

    Добрий день,можливо хтось мав подібні відчуття.До і в період овуляції був незахищений секс,через 4 дні почав нити живіт,постійно "лоскоче" внизу живота і таке враження що статеві органи збільшені.І ще постійно збудження і пульсація як після оргазму. Перечитала масу інформації,пишуть що це може бути вагітність.Поділіться будь ласка що це може бути.
     
  19. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Привіт декретна відпустка.
    Ми вже голівкою вниз, самопочуття після спаду спеки - хороше. Починаємо підготовку. Ванночку, комбез купили, одяг перебрали, починаємо все прати, прасувати.
    З лікарем не домовилась і поки не хочу.
    Таз болить, лобкова кістка до вечора теж.
    Ще хтось є з нами в такому терміні?
    Як почуваєтесь?
     
  20. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт!35/36т. Сумка в роддом зібрана все необхідне (одяг малюку і мені в родзал і на 3 дні перебування, мінімальна аптечка з того, що є дома, засоби гігієни і.т.п. решта докуплю в роддомі). Самопочуття по різному( найтяжче це ніч бо часті походи до туалету( а також болить спина в основному тільки на ніч, лобкова кістка також буває відчуваю, але після тяжкого дня з навантаженнями фізичними і в основному на ніч, а в день бігаю))) багато рухаюся, ще перехворіла вірускою кілька днів мала температуру) відпоювала себе чаями))) . Дитинка давно перевернулася думаю з 28т точно і ніжками бє в ребра регулярно, спичиняючи трішки дискомфорт. З лікарем не домовлялася і не планую, першу дитину родила на черговій бригаді і такі плани з другою). Часу зовсім мало, а я ще ніяк не вірю, що ось ось і скоро))) зустрінуся з синочком.
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  21. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    О, тепер маю компанію.
    Чим займаєтесь у відпустці?
    В мене якась паніка, я не можу сидіти вдома, майже все переробила, погода хороша і не маю де себе подіти.
    А ше скажіть де плануєте народжувати? І можливо маєте список в пологивий. Надішліть в пп
    Дякую