Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Майже готова :)
    Візок купили, речі поскладала, навіть трохи вікна помила :)))
    Ще б фотосесію влаштувати і буду довольна як слон))
    До речі, останні дні почуваюсь краще: пульс вгамувався, задишок поменшало. Зовсім інакше, ніж тиждень тому.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  3. Nett

    Nett Member

    мені сказали не їсти банани і сухофрукти, щоб дитину не розкормити. Бо на 32 тижні уже +2 тижні вперед було. Один лікар каже, що великий плід, другий, що нормальний. Вже нічого майже не їм (( От пойми кого слухати
     
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В мене те саме було, від першого УЗД дитина випереджала розвиток. На 37му тижні прогнозована вага 3900, народила через 2 тижні рівно з вагою 3580
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Nett

    Nett Member

    трішки мене заспокоюєте :girl_smile: В мене теж з першого УЗД на +1 тиждень швидше було, зараз вже +2. Може те, що хлопчик) А у вас хто?
     
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Якщо перше УЗД на 12 т. чи раніше, то +1 тиждень означає, що ваша реальна овуляція не була на 14-й день циклу, а раніше. А на пізніших термінах, ще +"1 тиждень"- це вже суто розміри дитини, і в цьому взагалі немає чогось екстраординарного в третьому триместрі.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Дівчинка)
    Але мені ніяких дієт не призначали
     
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А нашим лікарям по-барабану на овуляцію. Я кожен раз говорила дату овуляції, але вони все одно рахували по-своєму
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  9. Nett

    Nett Member

    Дівчата, ви праві. З цими залякуваннями зовсім про цю деталь забула. Так в мене і було: на першому УЗД уже на +1 тиждень та 1-2 дні швидше розвиток був. І овуляція точно на добрячих кілька днів швидше була.
    Дякую вам!
    А то що лікар, що УЗД-ист, то одні лякання були...
     
  10. Anty

    Anty Well-Known Member

    35-ий тиждень. Насичено почався. Відсвяткували день народження старшого, сходили на сімейно-вагітну фотосесію, помили з чоловіком всі вікна/балкон/лоджію. Так з того тішуся)) Помиті вікна - то мій фетиш. По пару разів на рік мию... Мила)
    Завтра закінчимо те генеральне прибирання. То вже певно перед народженням дитини більше не буде таких прибирань) а от сумки взагалі не склала. Дівчата, які обираєте підгузки малюкам? Мені порадили ліберо. Зі старшим починали з хігісів якась натуральна серія була, потім перейшли на зелені памперси, потім на оранжеві, а вже пізніше року дадою користувалися. Яка зараз олійка дитяча хороша? Бо раніше брала бебхен.
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    33-ій тиждень. Багато схожого: помиті вікна і сьогоднішня фотосесія експромтом :)
    Тепер по суті: підгузники купувала маленькі упаковки Pampers Premium Care. З першим використали дві чи три упаковки, а потім на польську Dada перейшли.
    Олійок і решти косметики не купую. Зі старшим не користувались нічим.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Anty

    Anty Well-Known Member

    Я пам'ятаю, що олійкою змащувала малому 6 років тому) підпашками, за вушками, складочки від попрілостей
     
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Для таких цілей і пробничка вистачить. Мо де роздаватимуть. А як ні - то і звичайною оливковою можна чи може яку кращу вдома маєте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    На Батальній лікарі зараз не рекомендують олійки, взагалі казали без потреби немастити нічим. Якщо вже дуже хочеться, то дитячим молочком.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Купіть маленьку пачку ліберо тих кращих, нам 2,5 місяці, перепробувала ліберо кращі-гірші, памперс кращі-нірші, хагіс, все таки запинилась на ліберо. В пологовому вам будуть давати набір отой бейбі бокс, там йде маленька пачка ліберо кращих одиничка та велика ліберо гірші двійка. Єдине, що бейбі бокси дають лиш на виписку, хіба б вас виписували в суботу-неділю, то дають швидше. Щонайдешевше ліберо знайшла у ашані, якщо в інтернеті, то на панама можете замовляти, але наберіть на ту суму, шоб без доставки. Під пашками та ті складочки можна купити в пологовій аптеці таку маленьку пляшечку провареноі олійки, іі кажуть купляти тим набором, що треба потім для огляду дитини в пологовому, старшим своім купляла Джонсон олійку, то мені вона нормальна. Після народження неонатолог каже нічим не мазюкатись, максимум тією перевареною олійкою. Можна починати якусь косметику десь ближче до місяця. Ми користувались лиш молочком бюнхенським, бо після купання мали суху шкіру.
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Читала у фейсбуці, що боксів вже з два місяці не видають, нема в наявності наразі...
     
  17. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Мені ще видали...
     
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Нема і не відомо коли будуть, вчора була в соцзахисті. Але в мене райцентр, думала, у Львові видають
    А я нічого не купувала, бо знаю, що там і памперси, і лактаційні вкладки, а так як мене "потішили" їх відсутністю, то вчора все мусила купити.
    До речі, в Єві акція на памперс 2 розмір, мені вони кращі, ніж ліберо, що я в пб купляла
     
  19. Anty

    Anty Well-Known Member

    Христос воскрес! Сьогодні почався 36-ий тиждень. Якось значно важче стало перебувати у вертикальному положенні. Прямо таки відчуваю тиск дитини на м'язи тазового дна. Вночі часто живіт поболює. От думаю чи дотягну я до кінця терміну чи народжу швидше. Сина народила за пару днів до ПДП. Хотіла б народити дівчинку під знаком Близнюки, то треба до 22 травня протриматися)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    То певно 100% жінок так думає). А потім носять і носять))).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дочекались травня :)
    На початку В я думала, що ляля буде червнена, ближче до декрету були думки про те, що мабуть травнева квіточка народиться. А після останнього узд лікар посіяла сумніви чи часом не квітнева буде. Але квітень позаду, пережили ми його :)
    По факту: 34-ий тиждень розпочався (хоч за моїми підрахунками якраз і є вже рівно повних 34 тижні, знаючи коли саме була овуляція, а не покладаючись на стандартний акушерський 14 день).
    Ми в патології лежимо, під спостереженням і вдень і вночі (ктг роблять тричі на добу: ранок, після обіду і вночі). Плюс аналізи, аналізи...
    Завтра на УЗД. По плану і операція мала б бути завтра, але УЗД буде вирішальним.
    Тромбоцити піднялись (ура!), анестезія спінальна буде.
    Пакети на КР приготовані (три, три!!! кульки немаленькі!).
    Я морально ще налаштовуюсь...

    З цікавого: тиск низький часто (90/60), ниє періодично живіт внизу і поперек. А ще сьогодні організм чиститься, як ніколи (хоч нічого такого не їла).
     
    • Оптимістично Оптимістично x 5
    • Подобається Подобається x 4