Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Такі дивні запитання, аж цікаво, яких висновків ви очікуєте
     
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я говорила зі знайомою, в неї досвід 11 пологів (9 діток). І от чи після 5 чи 6 вона почала відчувати, що матка не спрацьовує в потужному періоді так, як це було в попередніх пологах. Всі пологи так чи інакше зі стимуляціями. І з кожними пологами, з її слів, треба витужувати з більшими силами, ніж то було раніше: чекаєш потужного періоду, підтужуєшся - і матка ніби сама виштовхує дитину. А стало: повне відкриття, потуга, підтужуєшся - і начебто "нічим" тУжити.
    В пологовому при пологах її стан описали як "матка вже зношена". Скорочувалась матка приблизно однаково по часу/інтенсивності. (Ясно, що в 11 раз не так, як в 1, але без контрастів)
     
    Останнє редагування: 11 Березень 2019
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    З потугами - то річ індивідуальна, як я розумію. Мене не тужило обидва рази, тільки зусиллям народжувала. Годину-півтори. Хоча пологи всього 3 і 4.
    А після пологів повернення матки в нормальний розмір - після 1 і 3 пологів моментально повернулася, після 2 і 4 живіт мішком.
    Чомусь так.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Живіт мішком, і скорочення матки мають дуже опосередкований зв‘язок
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, погоджусь
    Але після Сергія і Лідії я чула ту матку - таку не зовсім маленьку.
    А після Дмитрика і Вірусі - одразу живіт запався і жодної матки там наче і не було :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    А в мене уже живіт почав рухатись, це якесь чудо :girl_in_love: Вчора цілий вечір любувалась :girl_blush2:
     
    • мімімі мімімі x 10
    • Подобається Подобається x 3
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Не сприйміть за рекламу, сама довго шукала і нарешті знайшла такі топи для вагітних і гв від НМ на касті. Там же зараз є боді найменших розмірів також НМ по 44грн, такі на запах з кнопками, що дуже добре в пб, якість дуже добра, в нас вони вже по 3 кругу підуть і ніц їм не є
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    а можна лінк?!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Креативно Креативно x 1
  10. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Я тут не часто буваю тепер, але дуже рада почути, що у вас все гаразд (можна на ти?)) Розкажи трохи, як ви, де ви? Може ти є десь - фейсбук, інстаграм. Ти писала що закордоном? Ми також) Читала, що маєш вже двійко діточок! Вітаю. Я дуже рада що у вас все склалось, бо коли не коли - згадувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А я вже вчора ввечері, поки мала натхнення, попрасувала дитячі лашки. Довго і нудно чекала грошей з соцстраху, але кажуть в бухгалтерії, що ще довго прийдеться чекати, мушу в чоловіка брати, треба памперсами-прокладками-пеленками закупитись, ще планувала візок і слінг за ті гроші купити(((

    До речі, хтось вже подавав лікарняний, коли вам гроші нарахували? Я ще 15.02 подала
     
  12. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дзвонила за декретні в соцстрах в пятницю виясняти, занесла ім розрахунок декретних 13 лютого, грошей ще нема. Казали якась затримка грошей зі сторони міністерства, зараз перераховують гроші по розрахунках за 6 лютого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Мені таке ж в бухгалтерії сказали, ще десь місяць чекати.

    А ті гроші зараз так би пригодились, добре, що є купа всього від старших дітей, я хіба візок і автокрісло продала
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
    • Корисно Корисно x 1
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Завтра 36 ак.тижні, стадія - все_болить, спати_хочу_а_не_можу
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  16. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Тримайтеся, ще трошки, кінцевий результат того вартує, потім забуде і не згадаєте. Мене нічого аж так не боліло, але спати не могла, як будилась, то всякі такі дурні думки лізли в голову, що прям аж погано було. Намагалась вечером найпізніше лягти, щоб вже аж зразу заснути, як дітей відправляла до школи, то вдавалось годину-дві ще подрімати, вдень дурня в голову не лізла, а вночі було тяжко з цим
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В мене нема рожевих ілюзій, що після пологів буде легше. Моїм старшим дітям буде 4,5 і 2,10, обоє самі себе не обслуговують, чоловік йде на зміну на 5-7днів, я знаю, що мене чекає повний треш + коктейль з гормонів + переїзд в нове місто. Тому біль в поясниці і в паху, то квіточки, які я готова ще нюхати)))
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Трохи смішного. Кажу до чоловіка, щоб був весь час на зв'язку, бо в мене вже такий термін, можу з дня на день родити. Муж:
    - Яке з дня на день, то тільки березень, а ще цілий грудень, тоді аж квітень і мож родити


    В нас ще просто купа невирішених справ і ми обоє не готові до зустрічі з малятком
     
    • Смішно Смішно x 11
  19. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Маю питання щодо партнерських пологів, хотіла б щоб чоловік був зі мною, але зараз у звязку з кором карантини (є надія що відмінять до літа), отже щоб чоловіка пустили треба:
    - довідку про проведенні щеплення (в чоловіка були протипокази до певного віку, а потім свекруха каже що не памятає точно чи йому робили це щеплення, а карточка з записами колись губилась 2 рази. Чи можна десь з архіву витягнути таку інфу чи то я собі фантазую?))
    - довідку про перенесену хворобу (свекруха каже що ніби не пам'ятає щоб чоловік хворів кором, знову таки ж карточки губились і записів немає)
    - аналіз на антитіла, але я собі підозрюю звідки тим антитілам взятися в 37років навіть якщо щеплення були. Лікар каже щоб чоловік йшов щеплятися, я заради пологів не хочу його на це щеплення відправляти, тим більше я так розумію що це не моновакцина?
    Короч лікар сказав що він чоловіка зовсім не пропустить, чи варто здавати ті антитіла, бо як на мене то їх у нього немає?
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а хіба від кору можна вакцинувати в 37 років? а по друге- чоловік міг перенести кір в скритій формі. і антитіла будуть. тре аналіз зробити? і ще. де таке вимагають?
     
  21. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    На джамбула...
    Я думаю зараз вакцинують всіх бажаючих у звязку з епідемією, але я точно цього не хочу
    Я от думаю що зроблю аналіз на антитіла, але спочатку звернусь до сімейної чи можна десь відновити інфу про зроблені колись щеплення