Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Але будьте обережною з ним. Какао-масло досить жирне, зловживати не варто, бо шкодить печінці.
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2019
  3. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я брала в одній з еко-крамниць.
    Сама не вживала, мені для старшого сина виписали. Давала по маленькому шматочку (розміром з 5 копійок,або менше)2-3 рази на день. Поміж то - теплі чаї.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Купила какао-масло в аптеці найближчій, буду пробувати з молоком теплим.
     
  5. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Мені легше шматочок під язик/за щоку - дуже запах не подобається
     
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    19 тиждень, щось я ніяких рухів не відчуваю. Вже і прислухаюся, в животі ніби щось тьохкає, як ще одне серце там б'ється, але конкретно рухів нема. З понеділка записуюся на друге УЗД, не можу дочекатися, так тривожно, чи все там добре. І певно вже стать скажуть)
     
    • мімімі мімімі x 5
    • Подобається Подобається x 2
  7. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Не переживайте за рухи, на все свій час. Переважно пишуть з 20 тижня, але то таке... ви ж точно ваших тижнів не знаєте, +-2 тижні
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Зараз переймаєтесь, бо не чуєте рухів, а через 2міс будете жалітися, що дитинка вам танці влаштовує))))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member



    А я однієї вагітності тааак рвалась вже дізнатися стать, що, ледь дочекавшись на своїй програмці терміну 19т - помчала на узд. Там лікарка довго видивлялась різні параметри, бо плід був насправді манюнім 17т (я невірно ввела дати в програмку). Але в мене такі хлопці, що не стидаються і одразу показували свою стать. :)
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Завершила (здається) на три-чотири тижні всі лікарняні справи. Це добре, бо втомилася від білих халатів.
    Сьогодні була на Лисенка в генетика (Прокопчук). Вичекала дві години під кабінетом, півгодини в кабінеті (на мене "пішло" всього на всього якихось 5 хв., решта її телефонні розмови). А в результаті що? Скопіювала абзац з виписки лікарняної, абзац з заключення від гематолога, поставила свій підпис і печатку. Оце й все. Медико-генетична консультація називається. На мої питання щодо вагітності і частково пологи відмовлялась відповідати, бо вона "генетик", а не акушер.
    І хтось за це ще гроші платив? Ні, тільки не я. І так за УЗД в неї переплатила. Така неприємна кубіта зробилась.

    А ми з дівчам відпочиваємо від шаленого тижня, їмо корисності всілякі і молимось, щоб стороною обходили вірусяки

    Кашель сьогодні втихомирився трохи. Але останній тиждень я вся як натягнута струна. Подумую над заспокійливим, хоч в житті ще ніколи не приймала (типу валеріанки).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    я знову сюди поговорити, а точніше похвалити себе. Сьогодні зранку зайшла в свою вагітну програмку і прифігіла, 29 тижнів + 1 день (!), де він взявся??? Погнала в жк, взяла обмінку, та-та, тільки тепер взяла обмінку і потусувала в поліклініку на медогляд, десь за 1,5год пройшла всіх спеціалістів, точніше трьох за 15хв, а решту часу сиділа в черзі до окуліста, дирява голова, забула про стоматолога, але біля мене є ще один, завтра забіжу до нього, а потім до терапевта за заключенням. Гінеколог якось по-іншому вирахувала 30тижнів, тому до неї аж в четвер, занесу ті писульки, щоб оформили лікарняний. Ще затягнути мужа на флюорографію, важкий випадок, він би заплатив краще всім на світі, тільки б не йти в поліклініку.
    ха, мала кумедну історію, дивлюсь в обмінку, а мені там наміряли 3тю групу крові, кажу до Г, що взагалі то в мене 2га група, вона в аналізи - В(ІІІ), каже, щоб йшла на перездачу, я показую свою амбулаторну картку, де велетенськими буквами і цифрами пише А(ІІ), повірила. Ну нє, може після двох вагітностей моя кров мутувала))))) хз, а може від стресів чи все вкупі))) цікаво, треба поритись, може я якийсь феномен і на мні будуть досліди проводити. Жартую, звичайно
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  12. Elli

    Elli New Member

    Це випадково на в ЖК на Мазепи ? Бо в мене така сама ситуація. В дитячій картці написано АВ(4), (у брата АВ, хоча в принципі у нас може група крові не співпадати). Випадково побачила в аналізах написано на бумажці-скеруванні АВ, потім закреслено, і зверху пишуть А(2). Я в шоці, раніше ніде не перевіряла, бо вважала, що все ж в мене АВ.
    То мені терапевт порадила пересдати на Пекарській в Центрі переливання крові. А я щось ніяк не зберуся
     
  13. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Привіт усім ! Нам уже 12 тижнів. Вчора були на УЗД - все добре з малюською, дуже активна дитинка:) Токсикоз вже відпускає, на відміну від першоі вагітності , він набагато легший. Дівчатка маю питання до тих , хто з другою - коли найраніше відчули рухи? Бо мені іноді відчутно шось схоже на те, але сумніваюся чи це можливо на такому терміні?
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. fillette

    fillette Well-Known Member

    В мене 15 тиждень і пару разів також відчувала щось схоже на рухи, але не впевнена. Першу вагітність відчула рухи в 16 тижнів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    З другою відчула рухи десь в 13-14тижнів, лікарка казала що все можливо, бо вона сама так відчувала з своєю дитиною.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В когось змінювався під час вагітності теплообмін? Я від природи мерзлючка, особливо в ноги завжди змерзала, навіть влітку засинала в шкарпетках. Донедавна ходила по хаті в теплих тапочках, в грубих ангорових шкарпетках і всеодно ноги були холодні. А тиждень тому я відчула, що мені жарко в ноги, тепер ходжу просто у в'єтнамках і ноги при цьому теплі. Більше того, я скрутила температуру на котлі, жарко мені в хаті :girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 8 Лютий 2019 ---
    До речі, здається, я чую рухи, таке булькання в животі :girl_blush2:
     
    • мімімі мімімі x 4
    • Подобається Подобається x 2
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    У нас так на роботі вагітна співробітниця зимою в мороз відкривала біля себе вікно і так сиділа, бо їй було жарко)
     
  18. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    В мене бувають такі перепади. Ще на перших тижнях мені вічно було жарко, а зараз по різному- то холодно, то жарко.
     
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я доцю народжувала в листопаді, всі люди вже ходили в чоботах і пуховиках, а я в деміплащі і кросівках, спала біля відкритого вікна, весь час було жарко. Зараз якось навпаки, весь час мені холодно, ходжу по хаті в двох светрах і уггах, при тому, що змерзлюком ніколи не була
     
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    З першою В почула десь на 20-му тижні. З другою В то було рівно 100 днів, 14-15 тиждень. Зараз 22-й, то малявочка копається добряче.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В мене :) мені постійно було жарко.
     
    • Подобається Подобається x 1