Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Але має бути дуже хороша кава (про розчинну, 3в1 мова не йде). Натуральна арабіка і правильно зварена!
    Я при вагітності каву пила. Маю низький тиск. Він у мене всю вагітність низький був.
    І хотілось мені особливо експресо арабіки. Але більше 2 чашок не вживала.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я десь читала, що дві в день — точно нічо не буде. А якщо вісім в день — точно щось буде. Якось так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. cellogirl

    cellogirl New Member

    Привіт. За другою вагітністю з 'явилися на ногах так би мовити сіточки жиляні такі фіолетові,сині. Їх не багато. Як ви з цим боролися?

    Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Щойно з УЗД. Правда дивились мене пару секунд з приводу кисти та хоріону.
    Розміри кисти на
    - 7-у тижні були 6*4,5 см.
    - 12,1-у тижні 6*5 см. (інший уздист)
    - 14,5-у тижні 5*5,1 см. (той самий уздист, що і попереднього разу).
    Ніби суть зменшилась, але зовсім несуттєво. Казала уздист, що для неї ця киста фактично така ж як і була, бо різниця майже непомітна.
    Минулого разу (2,5 тижні тому) нижній край хоріону перекривав вічко на 20 мм., цього разу край плаценти на рівні внутрішнього вічка. Тобто я так зрозуміла, що піднялась на чуть-чуть (20 мм.). Довжина шийки 40 мм.
    То ж трохи оптимістично все виглядає, правда? Ну може не так райдужно, але.
    Рекомендації від уздиста: лежати, лежати і ще раз лежати. Я ніби і так багато відпочиваю, та, здається повністю максимально треба бути в горизонтальному положенні.
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Що значить край хоріону на краю плаценти? І якщо плацента дійсно піднялася «всього» на 2см, то це дуже багато і чудовий прогрес. Ще два рази так і ви будете зразково-показова вагітна. І це при тому що найбільший ріст цієї частини матки тільки в третьому триместрі буде.
    В мене була «низька» плацента, я не лежала і жодного виду спокою не дотримувалася (я цього з чотирма дітьми і не уявляю), піднялася плацента до зразково-показових значень. Це не те що я вам теж раджу так робити, а для роздумів. Якщо б у мене була можливість лежати, то я б лежала без фанатизму.

    Те що киста не росте - це теж дуже хороша новина.

    Навіщо вам лежати аж так безперервно я не дуже розумію. Кров трохи має рухатися по тілу. Для дитини це теж потрібно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Край плаценти на рівні внутрішнього вічка. Я помилилася, зараз виправлю.

    Так, якщо киста не росте, це вже добре. Але що з нею робити, враховуючи зовсім немалі розміри.

    Дякую за позитивне налаштування! :)
     
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @aknytsU якщо киста не росте, отже .. майже зі 100% впевненістю - вона гормональна.. .(це я дууже спрошую термінологію і мезанізм. Тому знавців спец термінів хай не вводить в ступор формулювання).
    І з найбільшою вірогідністю вона пропаде у другім -третім триместрі . Коли плацента буде продукувати все для малятка.
    А підняття плаценти у вас абсолютно типове.
    :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дякую!
    Мене ще дивує той факт, що лікарі однієї спеціалізації розходяться з думках що це за киста, коли вона мала б розсмоктатись і т.п.

    А собі я розмірковую так: на момент зачаття в мене не все в порядку було з цукром (гірше трохи ніж зараз: глікований був 6,7, а зараз 5,7). Можливо під впливом цього були якісь проблеми з судинами, і як наслідок не все корисне та поживне доходило до маляти, плюс я на той час вживала цукрознижуючі препарати (найменша доза, та все ж). Можливо тому жовте тіло все збільшувалось і збільшувалось, виробляючи все для повноцінного розвитку дитини і в результаті якимось чином утворилась киста з тих її розмірів. Це так, роздуми вголос.

    І відходячи від теми УЗД.
    Я здається, відчула рухи малявочки :girl_in_love: Вперше це було в рівно 100 днів вагітності, чітко зліва (де і фактично живе ляля) і дуже ніжно та трепетно... Вчора теж відчула схожі, майже невагомі поштовхи, і теж зліва :girl_dance:
     
    Останнє редагування: 22 Грудень 2018
    • мімімі мімімі x 9
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Сьогодні мала зустріч з манюнею, сидить моє дівча як і старша попою. Старша не перевернулась минулої вагітності, хоч вправи робила щодня, тому зараз нічого не хочу робити. Вчора оговталась що в мене вже 30тиждень, з тими дитячими хворобами зовсім не було коли поїхати в жк, тому найближчим часом біжу доробляти медогляд, який затягнувся ще з постановки на облік). Добре що лікарка в мене розуміюча і зовсім не напрягає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А я он тільки оговталась, що в мене вже 23й, а я ще і не думала на облік вставати)
    Треба налаштуватись і вже піти нарешті, але то вже після свят напевно
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @svoybox, о, я така перестрашена, стала на облік в три тижні :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    І вас прийняли? Я з першою вагітністю прийшла на 8 тижні, дуже по роботі треба було, то мене не дуже хотіли брати
     
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @svoybox, прийняли, мені теж по роботі треба було.
     
  15. Boonia

    Boonia Member

    Я на облік в 25 тижнів заявилася, думала до 30 дотягти але здалася бо батьки переживали дуже :)
     
  16. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Дівчата, в кого був порушений кровоплин? По узд ставлять малу вагу дитини, в 30тиж-1380г, старша в мене на 39 народилась 2750.Мені поставили 1а ступінь, останній місяць трохи стресовий (старша дитина хворіла), майже без прогулянок. Незнаю чи варто приймати тівортін, почитала що це фуфломіцин. Лікар з узд, Грабоус, казав що нічого серйозного і за препарати нічого не згадував.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Слухайте, що каже Грабоус. Тівортін - це дійсно фуфломіцин.
    --- дописи об"єднано, 28 Грудень 2018 ---
    Провітрюйте більше дім, якщо нема можливості гуляти, присідайте (якщо нема протипоказань) щоб кров розігнати. Все буде добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А похибку визначення маси по узд вам сказали?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Дякую, це хотіла якраз і почути ще відкогось. Зараз якраз схопив сідничний нерв, ледве ходжу по хаті, піду до остеопата, надіюсь допоможе. Узд Грабоус назначив на 36-37тижнів, швидше не варто робити?
     
  20. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та, що по УЗД в 31т була 1450, народилась 4.200
    та, що в 34 тижні була 1850, народилась неповні 4.500
    Щось не бачу малої ваги, як не дивись. І похибка, знову ж
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1