Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Shamna

    Shamna Мамуся

    В мене крім того затвердіння більше жодних ознак.
    Взагалі таке враження ,що якусь підзарядку під кінець отримала, повно енергії.
    Але так як всю вагітність мала чуйку, що народжу швидше, так тепер хочу відтягнути на довше, дуже хочу, щоб доня встигла повернутися, а вона поки ніяк.
    Ще й з останнім аналізом гемоглобіну біда, сьогодні перездала, чекаю резутьтати, а їх все нема:girl_sad:
     
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мене на 41 тижні такі ж враження... Ггг. Інколи взагалі забуваю, що живіт є і родити б вже пора. Хоч сьогодні дуже болить в паху, особливо, як полежу. Годі встати і перші кроки зробити.
    От лише нервова страшно стала, чуть що - все мені не так. І через то нічого не хочеться. Скучно отак чекати. От нарешті вихідні, чоловік вдома, то вже веселіше буде:)


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    /
    куди будете показуватися - в пб чи ще в поліклініку?

    мені шось таке сталося пообіді - пішла з малою забирати тата з роботи, то нам десь 30 хв пішки, ну темпом таким - дитячо-вагітним )) і мене тааак прихопило в правому боці, шо потім взагалі рухатися стало важко. Посиділа трохи, ще переїхалися в парк - вони собі пів годинки походили, а я тупоо сиділа на лавці, а прийшлося вставати - я далі ледве можу ходити. Приїхали додому - а в мене живіт теж якийсь такий твердий чи шо... (мені ті затвердіння то теж невідоме досі явище). Питаю чоловіка як йому здається на дотик - він шось не дуже може розібратися, але каже, шо вранці вродь було м'якше )) а шо то робити, коли воно так твердіє? чи всьо то саме шо і завжди? трохи полежала, сходила в душ, наче трохи легше по відчуттях, але загалом яке тверде було таке і є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В пб. В поліклініці не була ще з 37 тижня.


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ми народилися сьогодні 12.08.2018 о 04.45. Хлопчисько 3420 г, 50 см. Всім дякуємо за компанію і передаємо далі естафету☺️
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • мімімі мімімі x 8
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ми вже вдома, тож можу відписатися, дівчатка, і подякувати всім, хто підтримав словом та молитвою. А народилася наша маленька принцеска 9 серпня 0 15.10 шляхом кесаревого розтину. На щастя, ускладненням вдалося запобігти, тож з нами все добре. Дюймовочка, яка на термін 40,1 день, 3 кг та 51 см. Проте я б сказала, якщо не з ознаками легкого переносу, так доношеності точно)) П.С. @Miss Sixty так за мене вболівала, що у ФБ дізналася про наше народження, а ми вже її запросили до нас на Батальну, щоб пересіктися. Так, і сталося, вчора нас виписували в один день) Наталь, приємно познайомитися :girl_smile:
    Тримаємо тепер кулачки за вагітних, яким народжувати от-от)
     
    • мімімі мімімі x 9
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    @Gloria Tempus взаємно! То ми так спішили з малюком, щоб вас ще застати:)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 3
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То тепера дівчата з ДП в пологові будинки по одній не ходять? :girl_haha:Он як наш з @Demetra формат "форумівок" прижився :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 3
    • мімімі мімімі x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    які ви супермолодці!
    Дуже за Вас вболівала, надзвичайно рада, що все пройшло добре.
    "як книжка пише" :)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Щиро дякую за вболівання, я відчувала підтримку форуму)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  12. Tumko

    Tumko Member

    Дівчатка чи комусь приписували свічки "колпосептин" В нас вже пдр минув а ляля сидить на місці, і шийка неготова і голова високо(((Казали ставити свічки щоб шийку розмягшити! Комусь вони допомогли?
     
  13. nataliya

    nataliya nti

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Щось все тут стихло...
    @Gloria Tempus, @Miss Sixty, вітаю! Нехай малючки ростуть здорові і щасливі :) Ви молодці!
    Хто далі? Хто зі мною на Батальну? ;)
    Я вчора уже відчула легенькі тренувальні, а сьогодні цілий день таке враження, ніби малюк вниз пробивається (аж не можу зрозуміти, чи то бігти в туалет). Але він вже якийсь час періодами так сильно товчеться, що живіт то ходуном ходить, то перекошує і шкіру натягує дико. Я лиш прошу, щоб ще тиждень-два потерпів синочок: я не готова ні морально, ні з торбами, ні з лікарем :)) Головне, щоб потім, як я буду готова, процес не затягнувся :)
    От не знаю, як то сісти-лягти-встати, щоб почуватися комфортно...

    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 3
  15. Трендючка

    Трендючка Active Member

    А нам завтра 40 тижнів. В п'ятницю поїду на огляд на Батальну. Живіт підниває тільки зранку, а сьогодні додалось відчуття розпирання. Але через годину після сну все стихає. І даремно я щодня мию підлоги і нагулюю кілометри)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Shamna

    Shamna Мамуся

    Щось нічого від @Retaret не чути, можливо вона вже там.
    А так, то я сподіваюся найближчим часом туди потрапити. Але в мене все поки тихо, живіт терпне так добрячче, що аж дихати важко стає, інколи трохи віддає на поперек.
    В понеділок була на УЗД, то в нас все без змін, доня не перевернулася, чисто сідничне передлежання. Лікар налаштовує на позитив, каже, що я справлюсь, до того ж дитинка поки не дуже велика.
    Насолоджуюся останніми днями, сумки зібрані, чекаємо початку свята:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • мімімі мімімі x 1
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    вже і там була , але і тут ще досі ))
    в понеділок вже було відкриття майже на 4 см і шийка дуже готова до народження, але жодних перейм чи натяків на них. То відпустили ще на 2-3 дні додому. Але в мене і далі ніяких позивів.
    Так виглядає, що доведеться їхати завтра і здаватися на якусь достимуляцію :facepalm:
     
  18. Shamna

    Shamna Мамуся

    Ще маєте час до завтра, можливо якраз піде процес:girl_smile:
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    та було би добре, але якраз лякає те, що може й не початися.
    Трохи нині стараюся по хаті всього зробити, ще на вечір планую багато походити. Що ще можна зробити?
     
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Можна не переживати, що не почнеться... :)
    Почитати, поспати, поїсти фініків...
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    та в мене тут щастя підвалило, то я вже не переживаю )) якимсь чудом (не інакше як вимолено) вийшло домовитися, що вихідні ми ще почекаємо.
    Але всерівно я так находилася, десь 2.5 год. на ногах. Недавно прийшли тільки додому. Я так замучилася, просто капці.
    Так шо як малюк навіть не народиться, то може хоч від втоми висплюся нарешті ))
     
    • Подобається Подобається x 4