Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і всі радісно зітхають "сама винна", ага
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  3. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Мені таке неонатолог сказала коли побачила, що в аналізі крові лейкоцитів було 23, і хотіла щоб ми приймали біогаю. Це типу помічні бактерії.
     
    Останнє редагування: 30 Липень 2018
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    О, то у Вас таки щось вже намічається:)
    Бо мене взагалі ще нічого так не нило по суті. Після вчорашньої гулянки взагалі на диво сьогодні навіть мої звичні м'язи-кістки "там" не болять, не печуть. 0% відчуття дискомфорту. Аж дивно. Давно такого не будо, дуже давно. І малюк ну дуже тихий сьогодні.
    Щойно ще наплавалися в басейні, трохи під сонечком, трохи під дощиком, так файно розслабила вода, освіжила. Я, як "огірочок" сьогодні:)
    А зараз сиджу ласую маминим домашнім шоколадом з горішками... Ммм
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ще й далі не можу зрозуміти, чи намічається, чи ні) Окрім ниття (не періодичного, а коли хочу то нию), ще щось із кишечником не то (не бігаю, але щось там постійно бурлить і відчуття наче в туалет хочу, але не хочу). Малюк поводиться як звично, копається, тому наразі я спокійно дочитую свою книжку і протокол) А зараз піду гуляти таки, якраз після дощу легше дихається. Буду тримати в курсі :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Тримайте) а ми на всяк випадок будемо тримати кулачки за Вас)
    А з кишечником в мене такі ж справи вже декілька останніх тижнів)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Дівчата, щось ото вкінці дня мені так добряче набрякла стопа одна, інша не так, але відчуття ватяності є в обох ногах. А ота одна набрякша така добряче, годі пальцями порухати) що то означає, зменшити вживання рідини? Бо в мене таке вперше за 2 вагітності, я і кавуна, і диню, і інші фрукти їла, і води, і кави як зазвичай. Але нирки, сечовий все в порядку. Нічого не турбує.
     
  8. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Може десь довго тримали в одному положенні? Чи перетисли? Мене як правило то не турбує, але якщо довго сиджу нерухомо, особливо в спеку - то видно набряки. Тоді розрухую, стараюся сидіти, піднявши ноги.

    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    воду не обмежуйте, інші рідини заміняйте водою.
    може, довго були на ногах?
    Наскільки я знаю, наприкінці терміну нерідко буває так, що дитя підпирає одну нирку - і набрякає одна сторона. Більше відпочивайте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А може перед справжніми переймами постійно нити живіт, без оцього "хапнуло-відпустило"? Чи то скоріш за все щось з кишечником?
    Бо з обіду як почало нити, так досі і тримає, трохи ставало легше після походу в туалет, але по суті так і не відпускає. Досить дискомфортний біль, що хочеться лиш лежати і кімарити.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Може, в цей час шийка вже може відкриватися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    "Важкий" понеділок майже весь проспала і все повернулося у свій звичний ритм, правда, вчора ще теж в обід так "вирубалася", що аж малий потім ліг сам біля мене собі спати:)
    А сьогодні так взагалі, поки було сонечко, мала приплив сил і чудовий настрій. Вийшли нарешті погуляти, на пошту зайшли, постригтися сходила і ще й з малим на педикюр раптово попала. І дуже мені сьогодні захотілося ще пофотографувати той пузик, якого скоро вже не буде, то ще на п'ятницю домовилася за мініфотосесію:)
    В такому настрої і чекати дня ікс приємніше)
    Але оті роздуми і невизначеність щодо лікарів трохи залишають свій осад... Якийсь такий неспокій вносять.
     
  13. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    @Miss Sixty Аналогічно. Мої два вихідні пройшли під гаслом "мабуть, то вже", але не тут то було :girl_smile:. У понеділок всі тренувальні випарувалися, вчора ще сходила з подружкою на каву, нині намотувала круги по районі і ніц. А вчора ще подруга народила, яка мала пдп тиждень після мене :girl_crazy:І то все в сукупності якось так включило отого "ждуна", який мені зовсім не був потрібен. Треба себе загрузити роботою :ed4d70def841dc74b57 , аби менше чекати))
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    @Gloria Tempus а в мене і тренувальних по суті не було. То таки, думаю, кишечник так вимахувався.
    А щодо "ждуна", то я його вже була включила давніше, коли дві дівчини з соцмереж з +- моїм або ідентичним терміном народили.
    А от знайома чоловіка з таким ж пдп 10 серпня, як в мене, вже вдома бавить четверту дитину:)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    @Miss Sixty треба нам з вами родити в один день, щоб нікому "ждуніше" не було:) Взагалі добре було б мені народити цього тижня, бо потім малий з моря повертається, мама падає на вуха і ще всякі нюанси. Але по відчуттях буду, певне, до 40-го точно ходити)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    То точно:)
    Але, здається, мені то таки я буду Вам заздрити)))
    Цього тижня я вже і не збираюся, якщо реалістично, то розраховую на наступні вихідні 10-12.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Щось малючок так ритмічно стукає. Не завжди, але регулярно бувають періоди несильних ритмічних постукувань. І на гикавку ніби не схоже - хіба його так трясе від гикавки... Щось я вже починаю переживати, чи то нормально...

    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Прочитайте про поцілунок ангела та укус лелеки. В моїх обох це було. Це не через віруси, от же ж професіонали :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Tumko

    Tumko Member

    Дівчатка хто як почувається38-39 тиждень? Як малятко поводиться? Бо в нас шось дуже спокійно, а на огляд на наступний тиждень, от і переживаю чи все добре!
     
  20. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Я нині кришила салат, то з'їла пів миски рукколи. Самої і нічим не закушуючи. І в Туреччині по ній відривалася. Чого то моєму організму бракує?

    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  21. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я в цю вагітність просто вмираю за зеленню: їла жмутами і просто самі, і заправлені в салаті різні сорти салату, шпинату, рукколи. А ще об'їдалася листтям вишні, от просто рвала з дерева і не могла наїстися:)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1