Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    А я на морі! Ми таки наважилися на марафон: зараз Туреччина, потім Шацьк. В перельоті відходила від своєї незрозумілої травми ніг, тепер ще дуже рятує плавання. Нежить і кашель минули на другий-третій день. Наїлася рукколи і кавунів - окремо ;) Єдине, що утриматися від коли не вдалося (та і не надто намагалася). Я, схоже, тут зірка - мій пузь важко не помітити :) Туркені-арабки мені всі дуже мило посміхаються, слов'янки все більше дивуються, а дехто навіть коментує щось на зразок "как она летела?!", я ж намагаюся побільше усміхатися :)
    Вчора послизнулася і знову, схоже, ті самі м'язи на ногах пошкодила. Але зараз все наааабагато легше і швидше проходить.
    Одним словом, мені добре. Лиш зависнути надовго у воді, як мріяла, поки не вийшло: то штормило і мене підкачувало в хвилях, та і зовсім без сил не хотілося з води виходити. А сьогодні, хоч і повний штиль, дитя сопливить і ми рано пішли з моря.
    А ляля крутиться, штовхається, реагує на солодку їжу і на деякі мамині пози :) Вчора, думала, що поперек намірився лягти (а животик вузенький, але як поличка вперед випирає) - так мене розтягував.

    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 5
  3. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, а по чому орієнтуються коли в декрет відправляють в 30 тижнів, тобто коли різниця між УЗД та терміну по місячних становить більше 2 тижнів, то як і коли визначать той 30 тиждень??
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    в ж/к питають перший день останніх місячних, по тому і визначають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Ну що, хто ще зі мною в черзі? Поки ніяких ознак нема, чекаємо.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Я хіба просто в черзі триматиму за вас кулачки) Нині тільки 37-ий тиждень пішов, проте як тиждень тому передвісники були 3 дні і пробка почала відходити, то я в терміновому порядку сумки перескладала і була в бойовій готовності :girl_smile: Але я просила лялю посидіти до 38-го, то вона поки слухається, маємо затишшя) Ще маю плани сходити на весілля на вихідних, а потім вже розслабитися, що всі важливі справи відбула і тепер готова) А взагалі вже якось ностальгую, що вагітність до кінця підходить. З одного боку, дуже хочу дитя побачити/поцьомати/потіскати, а з іншого нам так добре бути одним цілим:girl_in_love: Короч, сентиментальна я стала під кінець)
     
    • мімімі мімімі x 7
    • Подобається Подобається x 4
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мене передвісників нема, але отой біль в промежині і тазі не дає спокою. Єдине, надіюся, що то організм готується і буде легше і швидше в момент ікс. І я зовсім не сентиментальна якась. Вже б хотіла, чесно кажучи, почати повертатися в свою звичну фізичну форму, а то старший хоче постійно доганялки, перегони, а я... Та й літо може б тоді ще з малечею застали і кудись поїхали. Але, розум каже "розслабся, маєш ще 3-4 тижні" :)
    Правда, сумки вже ніби зібрані, але з лікарем так ще і не домовлялася.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Оцього мені теж бракує, бо я люблю собі побігати на стадіоні трішки, займатися якимось фітнесом, а через ту низьку плацентацію під час вагітності взагалі фізичної активності такої катма. Після родів пару місяців почекаю і в зал, треба приводити себе у форму, тоді здоровішою чуюся) А то зараз мене чоловік "китиком" (пестиливе від "кита") називає, то через то як я смішно вночі перевертаюся з боку на бік)))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 3
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дівчата, а ви пам"ятаєте, що ми ще одну вагітну посиденьку загубили? :)
    @lilochok розкажіть нам будь ласка що і як там у Вас :girl_smile:
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    нам сьогодні місяць :)
    щодо пологів я дуже засмучена - ляля не повернулась і мене в терміновому порядку відправили на операцію. Ще й обвиття було
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Насамперед, вітаю з малечею. Ростіть здорові, то найголовніше!
    Розкажете трішки для невизначених (я і досі не знаю, чи в мене буде ПП чи КР), в кого мали КР, яка анестезія, як відійшли. Можливо, ще якісь нюанси виникали, які варто враховувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Shamna

    Shamna Мамуся

    Тема затихла, робимо перекличку? :girl_blum:
    @Зорянівонька ще з нами чи вже тішиться дитинкою?

    І понию тут трохи. Печія мене замучила, не уявляю як ще півтора місяця з нею вживуся.
    Всю ніч буджуся, мушу трохи посидіти. Вже стараюся не їсти дуже пізно ввечері, 20.00 останній прийом їжі, при тому, що лягаю майже опівночі. Під ранок печія відпускає, тільки прикладуся до подушки доня робить підйом.
    35 тиждень пішов, а в мене ні лікаря, ні пологового, навіть сумки не починала складати, вже мовчу, що треба випрати речі зі старшої і ще переробити купу роботи до дня Х.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мене на твоєму терміні все було аналогічно - ні сумок, ні попраного, ні лікаря. Зараз 38ий пішов, то лише доскладала сумки і одяг приготувала, але ще досі нема комоду дитячого і лікаря:) Можливо, можлиииво, на цьому тижні нарешті задзвоню і поїду знайомитися з лікарем. Так що не переживай)
    А щодо печії нічого не пораджу, ттт, вже вдруге оминає мене. Але так пече чи то м'яз чи що, справа в промежині, що годі ногу переставляти, піднімати.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Я є, дітей відправила на село щоб відпочити. Від печії мене рятував кальцій і боржомі. Ну і я знала від чого вона. Навіть від бананів була.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Shamna

    Shamna Мамуся

    Від бананів в мене і в невагітному стані могла бути печія. І то швидше не від якихось окремих продуктів, а від того що в шлунку щось є. Їм невеликими порціями, до останнього допомагала Поляна, а тепер і вона відпала. Буду пробувати Боржомі.
    Ще запитаю, чи можна під час вагітності чай з ромашки? А то мені так запахло ним і не знаю чи пити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    то і я понию, раз нині така тема....
    отже, майже кінець 36 тиж.
    найбільший клопіт - щоразу стає важче спати, останні пару ночей - просто заснути. А невиспана мама... вона така :girl_mad::girl_mad::girl_mad: Повилежую собі боки, замучуся, а там вже і в туалет хочеться! А ще коли перевертаюся з боку на бік, або лізу по дивані до краю , щоб злізти з нього, то десь в промежині так болить, шо торба, причому вдень якось такого не відчувається, лиш вночі. В туалет по великому тепер ходиться по 2-3 рази на день, при тому, що їм я досить небагато - то якісь зміни в травленні і обміні речовин, чи шо?
    В горлі знов шось поболює, пробувала вже то ігнорити, але нині чую, що вже досить ігнорити, пора починати шось робити. Щей заїди болючі вилізли.
    Дитячі лашки щойно нині нарешті перепрала. І то треба буде зробити ще один захід прання пеленок і шапочок-шкарпеточок. В ПБ здається нарешті вже все покупляла, але ще нічого не складено. Де і в кого народжувати досі не знаю :dntknw: Минулої В я здається на 37му тижні вже їхала знайомитися з лікарем.
    О, ще на днях кілька разів десь там далеко-далеко чула такі легкі посмикування, як колись перед місячними. Треба мені ще опрацювати тему "перевідсники пологів", бо перші пройшли, на жаль, без передвісників і з купою всього :girl_sad:

    Наступного тижня маю шанс поїхати з малою на 4-5 днів в санаторій в Шкло, але то без чоловіка (та з купою добрих людей, які в разі чого допоможуть). Не знаю чи їхати , чи відпочинеться хоч трохи чи навпаки буду себе напрягати і переживати. Бо це означає, що торби в пб будуть і далі не складені, лікар не вибраний, не кажучи вже про візит до нього.

    О, ще згадала, що дуже мені хочеться пофарбуватися. Так ходить воно за мною вже з місяць. Хоч я не дуже з любителів цього діла, за останніпівтора року всього двічі малювалася, і то були перші рази в моєму життя. А тепер воно відростає і я бачу, що там моє волосся не таке як хотілось би.
     
    Останнє редагування: 21 Липень 2018
    • Подобається Подобається x 5
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я б їхала і не думала:) Будь-яка зміна обстановки позитивна, для мене особисто, ще й як буде багато помічників). А сумки і лікар, то таке. Народите, якщо що і без них (то я себе так останні тижні заспокоювала). Та й, думаю, ще буде час скласти і домовитися.
    Я от останні 2 тижні, як дурна прибираю в квартирі, всі тумби і полички, які тільки можна, які ще з часів новосілля не рухалися. Стільки мотлоху вже винесли-викинули. Так люблю ці відчуття після такої проробленої роботи, пунктик за пунктиком щось викремлюю, щось дописую і тішуся, як мала дитина, хоч інколи ввечері і конаю на ліжку:) Ще маю пару пунктів до прибирання в списку і вже беруся активно за себе - манікюр, педикюр, стрижка:) А ще маємо на тижні з чоловіком подвійний ювілей - 10 і 5 років, то треба б якось гарно відсвяткувати)
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я і постриглась була перед останніми пологами , і помалювалась -" щоб доця мене гарною побачила, як народиться". :girl_haha:.
    Тим більше, з попереднього досвіду знала, як нескоро можна буде потрапити потім в перукарню... А так хоч на пару місяців відносний порядок на голові. Хіба мати яку перукарку, що прийде постригти до хати, але фарбуватись хімічною фарбою в хаті з немовлям - якось стрьомно. За кілька місяців, звичайно, вже собі фарбувалась дома, коли можна було відправити дитя з кимось гуляти, щоб то все провітрилось.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    У мене печія була від всього.
    Від мучного - ядерна печія.
    Таке враження, що шлунок переповнений жовчею, і як тільки шматочок будь-якої їжі потрапляв в середину - жовч виходила з берегів.
    Починалось з 2 триместру, перед сном і вночі, потім перейшло в режим майже цілодобовий нонстоп.
    Спасалась Боржомі, трохи крейди...але здебільшого - сода з водою.
    Дуже співчуваю тим, хто печією мучиться.
    В мене пройшло, як тільки народила. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Shamna

    Shamna Мамуся

    Для мене це поки більш пріоритетні завдання, ніж збирання сумок. Манікюр планую ще двічі встигнути зробити, а педикюр не знаю чи сама осилю.

    Бо в перші декілька місяців точно до перукаря не виберуся.
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2018 ---
    Якусь спеціальну крейду купували?
     
  21. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ех, думала..
    Але під рукою була дитяча, я почитала склад-виробник, мені нічого не відлякало - її промила під краном, і схрумала за тиждень. Грам 50-70.
    Білу :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1