Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 3.905
 1. Імель

  Імель Модератор в декреті Команда форуму

  тема є продовженням цієї

  Це - тема для загальновагітних балачок,
  а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

  Перші тижні вагітності!
  Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
  Вагітність і хвороби
  Токсикоз і печія
  Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
  Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

  Вибір лікаря для майбутньої мами
  Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
  Збираємось до ПБ -2
  Жіночі консультації Львова: куди податися???
  УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
  користь і шкода УЗД

  Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
   
  Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
  • Подобається x 3
  • Погоджуюся x 1
  • Зе бест! x 1
  • Інформативно x 1
  • мімімі x 1
  • Креативно x 1
  • Баян x 1
  • Безграмотно x 1
  • Тупо! x 1
 2. Зорянівонька

  Зорянівонька Well-Known Member

  Ого, це де таке? Аж страшно. Батальна не працює ще нормально?
   
 3. Thebestnata

  Thebestnata Well-Known Member

  На Батальній ніби тіки на 30 місць розраховано. Так хтось казав, але я точно не знаю.
  Тому Раппапорта справляється як може) нє, ну там з їдальні винесли напевно столи, поставили ліжка)) але 6 чи то 7 ліжок, дитячих нема ліжок.
  Ну вже перевели в 3-місну палату. Але там ліжка такі високі, що я ледве злажу. В мене шви, то сидіти не можна, то важко з тими ліжками. Ще й доця біля мене, бо сумніваюся, що вона погодиться спати на тому спеціальному ліжку) такшо ліжка в їдальні видається тепер кращі:)) воно ще тут таке слизьке , навіть через простінь скользить, то я як акробат придумую, як то пристосуватися))
   
  • Співчуваю Співчуваю x 2
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

 5. Thebestnata

  Thebestnata Well-Known Member

  Нє,була типу 12 ( їдальня), а зараз 14.
  Доречі жара страшна! Є тут навіть вікно, яке було відкрито, то закрили, бо їм дує. І всіх діти такі позакутовані, пеленками, ковдрами. А я своїй навіть шапочку зняла ще вчора, бо мокра була аж. Зараз в повзунках і кофточці. То я дивна?
  Зараз заходила чи то санітарка, чи медсестра, і трохи лишила привідкриті двері, так приємно подуло свіжістю! Але одна мамочка зразу побігла закривати))) то так треба ? Новонародженим треба такі аж тепличні умови?:))
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 6. Freedom UK

  Freedom UK Well-Known Member

  В лютому були морози, але в палаті +25 (центр опалення та електробатарея).
  Ми відкривали провітрювати, персонал то не бачив і не коментував).
  Якби дитину треба вигрівати, своїм теплом, ковдрами... Але у мене всі діти народжені в холодну осінь та зимові, то як з тим вигріванням літом - не знаю :).
  Шапку я зняла на 3 день.
  ....
  Може такі тепличні і не треба умови, але в пологовому багато в чому перестраховуються (всякі маніпуляції, які вдома робити не треба, "вдома самі собі будете командувати").
  ...
  Після перших пологів мені було однаково: скільки треба бути в пб, що треба робити - все ок. Після других хотілося швидше додому. Після третіх, навіть не хотілось відпочивати - дуже хотілось додому, щоб мене і дитину не чіпали :).
   
  Останнє редагування: 10 Липень 2018
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 7. Aylin

  Aylin Well-Known Member

  Діток не варто перегрівати, потім може бути пітничка і мамочки почнуть волати, що з моєю дитиною таке, і що вони не знали, що дітей не варто кутати як зимою. Зараз жара, як на мене досить бодіка на короткий рукав і чоловічок + шкарпетки. І палату обов'язково провітрювати.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
 8. Зорянівонька

  Зорянівонька Well-Known Member

  Діти витривалі, все стерплять;)
  Але я планую загартовувати мінімально зразу
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Смішно Смішно x 1
 9. Gloria Tempus

  Gloria Tempus Well-Known Member

  А от мене цікавить, який саме набір для малечі брати у пологову залу? Я теж більше до чоловічка схиляюся, а у всіх списках чогось одні повзуни із разпашонками (у нашому ж гардеробі навпаки переважають бодіки і чоловічки).
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Мала і те і інше. Вдягнуть у що дасте, в чоловіки теж вміють :girl_crazy:. Я думаю, список складали ще по колишній "моді"...
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  • Подобається Подобається x 2
 11. Arapeta

  Arapeta Well-Known Member

  В ідеалі має бути свіже повітря без протягів. Тобто всі організовано вийшли, відкрили всі вікна і двері, почекали, закрили все і зайшли. Так само ми ще ультрафіолет на Батальній вмикали. Ну то якщо всі не проти. Нас і персонал часом питав і нагадував за провітрювання.
  І по дитині звичайно дивитися. Якщо ручки-ніжки холодні (ще не досконалий кровообіг і терморегуляція у дитини), то може і є сенс трохи покутати. І легенько масажувати ручки-ніжки.
  В таку спеку трохи відкрити фрамужку, чи хоч щілину відкрити, було б добре, і слідкувати, щоб не було протягу саме над дитиною.. Але думаю ті мамочки біля вікна будуть проти.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 12. Miss Sixty

  Miss Sixty Double Boy Mama

  Я в 2015 брала і те, і інше. Але одягли якраз в бодік і чоловічок, то цього разу навіть не братиму тієї єдиної розпашонки. Вона так ні разу і не одягнена залишилася. А повзунки беру хіба такі просто штанята з закритою ніжкою до бодіків, але то вже в палату, а не родзал.

  Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 13. ylicha

  ylicha Well-Known Member

  Я народжувала також в липні то правда в нас була двомісна палата і жара була страшна ми відкривали вікно і двері а самі з дітьми виходили трохи на коридор особливо зранку і ввечері. А протягом дня вікно було привідкрите але персонал робив зауваження. З того запарювання нічого доброго не буде, пітничка і запарена попка гарантовані.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
 14. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Я от не можу зрозуміти чим страшний перетяг в 25-30 градусів спеки? Ну і який там може взагалі перетяг, якщо приміром на Джамбула ті вікна так високо? При такій температурі повітря за зачиненими вікнами і дверима, а якщо ще й сторона сонячна, певно можна зваритись. У нас дома всі вікна і вхідні двері постійно відчинені. Нема ніякого перетягу, хіба вітер налетить, тоді може потягнути. Єдине, коли переживаю, щоб не протягнуло, то коли діти спітнілі. Якщо ж сухі), то однозначно не страшно.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 9
 15. Aylin

  Aylin Well-Known Member

  Я взяла бодіка на короткий рукав із застібками спереду, повзунки, чоловічок, шкарпетки і шапку + плед, бо у перші і години життя дитина швидко втрачає тепло, а вже на другий день можна легше одягнути. У мене усі діти літні, синочка дуже кутала, бо молода була "зелена", доцю вже так не кутала. Доречі я колись мала розпашонки, то потім віддала, бо не зручно з ними, мені бодіки більше подобаються.
   
  • Подобається Подобається x 2
 16. Thebestnata

  Thebestnata Well-Known Member

  Та мені сьогодні одна мамочка аж зауваження зробила, що в мене така майже роздіта і без шапочки:)) я сказала, що вона так гаряча, то їй точно не холодно))
  Доречі про суміші. Ніхто мені нічого за них не каже. Зранку вага була 3120, але то ще є в запасі 150 грам, думаю точно скіки не піде) Молочко вже є, їсть довго і часто) сусідка по палаті ( якраз та, що зауваження робила) ще вчора дала свому малому дурник!! А зранку ходила купляти суміш ( потім казала, що боїться, щоб дитяча лікарка за суміш не сварилася. Її лікарка така з радянських часів, з 35-річним стажем, сказала, хай дає суміш, але і груди теж
  . І то та сусідка мама трьох дітей) переживала ще, щоб 2-денна дитина дурник не випльовувала)
  Моя лікарка молода, то про суміші не заікається.
  Ввечері ще мають взяти в доні кров, бо були високі лейкоцити, і якщо все добре, то може випишуть завтра.)
   
  • Подобається Подобається x 7
 17. Blondo4ka

  Blondo4ka Well-Known Member

  @Thebestnata, бачите? То більше від мами залежить і одяг, і суміші, і все решту. Лікарю, по великому рахунку, байдуже до наших дітей, їй головне, щоб вагу набирала дитина,, і мама зайвий раз її не турбувала
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 9
 18. svoybox

  svoybox Well-Known Member

  100%
  Моя сусідка по палаті брехала медсестрам, що вже пройшло 3год від попереднього годування і щоб знову дали суміш. Неонантолог в нас була та сама, 2ма руками і ногами за ГВ, разом з усіма медсестрами, але якщо мама не хоче, то вони безсилі
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 19. Aylin

  Aylin Well-Known Member

  А ми уже народились:girl_smile:
   
  • Зе бест! Зе бест! x 16
  • Подобається Подобається x 7
 20. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  і мені дуже подобається отак вдягати - бодік і чоловічок або повзунята ті, що на плечках з кнопками. І бодіки з кнопками спереду дуже люблю, бо коли воно ще таке маленьке, то простіше покласти дитинку на розщіплений бодік і зашпилити. А через голову ту мальоту вдягати мені було страшно на перших порах. Розпашонку одну мала, то раз чи два вдягнула і все - воно якось так закочується, зовсім мені не практичне було.
  А тепер готую собі все - і байкове і на короткий рукав, хз який то серпень буде наприкінці, тут он і червень видавав такі різні сюрпризи з погодою...
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 21. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

   
  • Подобається Подобається x 2