Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Shamna

    Shamna Мамуся

    В мене ПДП по місячних 30.08, а по УЗД, те що робили в 20 тижні 02.09. Чекаю наступного УЗД, подивлюся, що скажуть.
    З першою донечкою ПДП було 19.12, то так і народила.
    Сподіваюся, що і ця доня буде пунктуальною.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В мене хлопака народився 19.12 :)
    Пдп було на 05.12 :girl_impossible:
    Узд казало, що 11.12
    В общєм, після 17го я думала, що все завжди буду вагітна :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    І я собі знаю дату зачаття , 12 днів від першого дня циклу, а ті їхні розрахунки класично вважають 14 днів до овуляціі. І Узд в Грабоуса цю різницю в 2 дні помічає від початку


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    До речі, інформативними в плані пдп є ніби ті перші узд на 11-13 тижнях. Далі наступні вже зазвичай "доганяють". В мене так було принаймні і з старшим, і з меншим. Зараз на перших 2 ранніх плід був на пару днів менший терміну, на 20, здається, зрівнявся, а на 30 т випереджав вже.
    І щодо пунктуальності. Якщо рахувати дату зачаття (а я її точно знала першого разу), то мій теж народився рівно в той, коли мав:)


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ех, знов я не сплю ночами. Засинаю аж десь під ранок. От і сьогодні заснула близько 5 ранку, а в 9 мене розбудив телефонний дзвінок! І як думаєте хто?) Лікарка з ЖК!!!:girl_devil: Ну чого так рано дзвонити? Взагалі чого їй дзвонити? Трубку я не взяла, але проснулася, почала боліти голова, бо спала ж всього 4 години, а може й менше. Намагалася далі заснути, так через пів години вона знов дзвонить:girl_devil: Я вже телефон поставила на безшумний режим, і не збираюся їй передзвонювати. Бо знаю , що вона хоче. Хоче класти мене в паталогію. Ще минулого тижня сказала, що як до 4 липня не народжу, то лягати, і перед тим до неї прийти. Але сьогодні тільки 2! Ну звісно я вже і не надіюся, що народжу 4, бо симптомів абсолютно ніяких))) Ні пробка не відходить, ні переймів нема. Так може вночі трохи живіт потягнути, але зранку вже все проходить. Та й по перших всіх УЗД дитинка на тиждень відставала від того терміну, що по місячних. То на останньому вже збігалися, але цілком можливо, що може і 11 народитися. Але тій з жк треба мене класти в 40 тижнів від місячних. Вона напевно не читала протокол про нормальні пологи, які можуть і в 42 тижні бути. Сказати їй про це?:)) Думаю вона так просто не відчепиться і буде далі надзвонювати. А я боюся, що або їй таки нахамлю, або якщо буду спокійна, то вона буде нести неадекватні речі і я ще більше засмучусь і рознервуюся. Звичайно, що якщо б були якісь реальні показання для госпіталізації, чи вже Рібун так скаже, то може прийдеться, але просто так. Щоб та з жк зняла з себе відповідальність - так не хочу. Вона ж не за мене переживає, а за свої папірчики, щоб в неї там було все зафіксовано і записано. Ще минулого разу вона казала, що четверо її пацієнток лежать в паталогії одночасно! Ну хіба це нормально? І одночасно боюся, що якщо таки погоджуся на стаціонар, то там через брак місць,мене довго не протримають, а просто простимулюють і все:sad:
    Дівчата, в кого термін приблизно мій, вас так не дістають з ЖК?
    Голова болить, спати хочу, але вдень не получається заснути. А вечорів не хочу, бо теж не засинаю) Можна було б довго гуляти на свіжому повітрі, але ті дощі і вітри не сильно спонукають. та й часто бігаю в туалет, а на вулиці ж ніде не піду:)) Тому таких довгих прогулянок не виходить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    В мене на 10 днів менший. Але я дію на випередження - якщо не приходжу в домовлений день, то пишу лікарці на вайбер, що все ок і прийду тоді-то.
     
  8. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Мені сьогодні дзвонили запитати чи я ще не народила, але за патологію не говорили, в мене час до п'ятниці.
    В мене по УЗД теж дитина відстає на тиждень, але мені написали маловаговий плід.
    Сплю я останнім часом мало, лягаю скоро, в 3 ранку просинаюсь від перейм, десь зо 2 години лежу, а тоді засинаю. Зранку трохи заторможена і сонна. :girl_sad:Хочеться вже швидше народити:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А я сьогодні щось геть розклеїлася. Чи то промерзла, промокла в ноги в суботу чи що. І то я просто в балетках з машини на пару хв вийшла походити...Ех.
    Вже двічі вирубувалася біля малого сьогодні, крім поліклініки зранку ніде не виходила. Пчихаю, ніс заклало. Голова варена. От халат махровий натягла, бо щось холодно мені стало. Живіт мені заважає, бік, як полежу, терпне страшно. Ще й чи то промежина, чи таз так дико весь день болить, що годі ходити по дому.
    А на вихідних весь час в машині тошнило, і на ніч підтошнювало, і голова крутилася. Тепер переживаю чи не впав той гемоглобін мій. Відчуваю завтра випише мені лікар "залізо"...
    Якось заскоро важкі "відчуття" цього разу почалися, минулого в цей час я ще бодрячком була ніби.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    У мене такий же. У мене ПДП на завтра (по ЖК вже давно пройшов - ще в минулий четвер).
    Сьогодні теж дзвонили з ЖК. Питали де я і як я. Але мені дзвонила акушерка. Вона якась більш людяніша, просила попередити її, коли вже народжу.
    Мій гінеколог пішла у відпустку - УУУРРРААА!!! Менше всього хочу з нею спілкуватись після пологів (особливо, як скликатимуть комісію).
    Замахувати з ЖК мене ніби і не повинні, бо я їм написала ще 25 червня (на останньому прийомі), що "обіцяю лягти у пологовий" (саме так і написала в їхніх паперах), тобто з них ніби відповідальність знята. За КГТ і аж три УЗД теж написала відмови, а на сифіліс аналіз перед святами у ЖК вже не брали. Тобто у них з документами все добре, аж "закруто" все заповнено - "без жодних хвостів".
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Отак читаю про тих лікарів з ЖК міста Львова), і трохи офігіваю). Які ж вони відповідальні, як переживають, щоб усе в них «грало». Бо моя в селі мала то все в носі. Єдине, за що вона тоді переживала, щоб я у неї народила). Але їй не повезло), недозаробила. Її не хвилював ні мій гемоглобін, ні мої УЗД, ні все решту. От абсолютно).
     
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    в мене то дуже виражено було при першій В, хоча я таки звечора засинала на пару годин, потім пів ночі нудилася, і далі знов під ранок трохи ще спала. Зараз такі періоди теж бувають, але трохи менше, може таки встигаю трохи втомитися зі старшою.

    А в патології я тоді теж від 40 тиж. лежала і те безсоння теж там було, тим більше, що цілими днями і так тинялася, не було до чого взятися, то і втомитися не було від чого. Але зі спанням там всерівно ще гірше, бо часом хтось з однопалатників починав народжувати і було купа шухеру посеред ночі, або когось вночі привозили, але видно якщо там до родів ще було далеко - відправляли в патологію (особливо якщо жіночки не львівські були). А під ранок то взагалі капці - десь біля 7 ранку санітарки починали шуркати по коридорах металевими відрами, перегукуватися між собою. Потім в 8-9 сходяться лікарі і теж балаганять між собою + до тих, хто на підтримці починають бігати в палати, капельниці, КТГ, короч, якщо до 6 ранку не поспала, то вже потім мало було шансів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Тому що лікарка може зразу оприділити, де вагітність протікає в межах норм, а де патологія. І якщо не спрягають звище - то чом би не розслабитись? :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну насправді там не було все просто, але певно бачила, що мене це теж хвилює), і сама ходжу де треба без її направлень. Тому мала спокій зі всім.
     
  15. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Щось мене сьогодні поколює внизу живота, і ляля товчеться, навіть сидіти не дає, рухи дуже болючі, ще й задишка якась. Якщо минулого тижня я думала, що ось і кінець, то вже цього тижня здається, що до пологів ще далеко.
     
    • мімімі мімімі x 1
  16. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Треба було іти на роботу, щоб поменше поганого думати. Віддала купу крові на аналіз, недоспала, болить горло, Т, купа грандіозних планів, і якийсь зовсім дикий аналіз крові, як на мене (але я ще той інтернет-лікар). Лежу, п'ю, панікую, намагаюся придумати, як грати в піратів і лицарів з дитиною, щоб не вставати з дивану. В мозку каша.

    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчата, поговоріть зі мною, бо в мене щось важкий день і ніч були. Отже, стартував вчора 35-ий тиждень, їздила в пологовий на Батальній, знайомилася із лікаркою (Леськів). Своїм спокоєм, добризичливістю мене підкупила. Щодо ПП, то не сказала поки ні так, ні - ні. Будемо дивитися по ситуації - ще вовчаковий треба здати, УЗД на 38 тижні зробити, щоб загалом оцінити розміри дитини, стан рубця, ну і динаміку вовчакового. Проте казала, що з початку серпня (тобіш з 39-го тижня), потрібно лягти в патологію. Це, звичайно, мене не втішило, але це не КР на 37-38 тижні, як мені вже перед тим інші лікарі говорили. Тобто зустріччю загалом задоволена, маю до кінця місяця час гуляти, може, щось і вигуляю))).

    А тепер про вечірні пригоди. Нагулялися ми з малим, прийшла додому, бачу, що понабрякали ноги, потім ще трішки знервувалася і тут мене вперше починає тягнути спина. За спиною приєднується важкість внизу живота (наче хтось там ще кілограм підвя'зав) і напруженість (так розумію тонус) самого живота. І при всіх цих прєлєстях дитя ще й почало немилосердно витовчуватися, довго, нудно і чомусь в ті моменти це було дуже боляче. Ходила по квартирі, лежала, стояла в колінно-ліктьовій, щось без результату. Потім пішла спати, прокидалася 5 разів за ніч, пила валер"янку (мабуть, для власного заспокоєння) і от встала як побитий пес((( Зранку вже легше, але ходжу буквально на пальчиках, бо відчуваю живіт. Звідси питання: в кого таке було? Це нормально? То вже починаються якісь підготовчі процеси до пологів? Просто за першої вагітності взагалі такого не пам'ятаю, майже порхала до 40 тижня, не рахуючи легкого тонусу інколи.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мене цього разу тонус частий і ранній гість. Зараз то взагалі ледве по району ходжу - живіт одразу твердне, таз болить, м'язи на ногах теж, пробігти і кроку не можу (хотіла з малим в доганялки погратись), мале товчеться дуже, і дуже боляче. Тому по-різному мабуть буває) З старшим таке могло бути на 39-40х тижнях і то не аж так.
     
    Останнє редагування: 5 Липень 2018
  19. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть таке - якщо термін вагітності маленький 5 тижнів, а вечером починає даватися чути поперек, спина, відчуття, ніби вдень сумки тяжкі носив, це нормально?
     
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    З Батальної бачила тільки приймальний покій, тому сильно не розповім. Сам покій приємний, зі зручними диванчиками, світла атмосфера. У приймальному за одним столом я говорила із Вірою Дмитрівною, далі бачу хтось до Середи прийшов, хтось до Лехновської, а хтось в патологію поступав. Мені ще в приймальному помацала живіт, визначаючи положення, і послухала серцебиття на апараті.
    Взагалі я шукаю спокійну, не кіпішну лікарку, тому сподіваюся Віра Дмитрівна мала б мені підійти. Вислухала всю мою історію, подивилася обмінну картку, всі мої аналізи, УЗД, уточнювала певні моменти, собі в блокнот записала по моєму анамнезу деталі. На мої запитання всі відповіла. Правда, я більше по своїх питаннях (можливість ПП після КР) питала. До речі, запитувала, чи є палати спільного перебування. Бо якщо вийде таки КР, мені знадобиться допомога чоловіка. То вона сказала, що є одномісні палати, а там якось із чоловіком організуємо. Списків медикаментів вона не дає, казала, що візьміть все необхідне для себе і для дитини, а ліки потрібні докупимо на місці, коли буде ясно до чого готуватися. Одним словом, мусите самі підійти і скласти своє враження. Бо я суб'єктивно суджу, мені в принципі не імпонують лікарі авторитарного типу (бачила одного лікаря-чоловіка у приймальному, але не знаю його прізвище), тому вибираю людину, яка принаймі буде тебе чути.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Так. Це працює прогестерон :)
     
    • Подобається Подобається x 1