Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Ура! Ура! Я так і знала)))


    А я думала ти вже програмку для перейм запустила.
    В мене вже два дні після дати пдп...
    Сьогодні вночі так сильно нила спина, що думала от воно! А не воно... Таки бачу досиджу до 1 липня(десь писала, що чуйку маю). Від нічого взятися, вже накручую себе, придумую собі діагнози. Дитина дуже активна, це ж не є погано??? Лікар казала прийти на огляд на 40-му тижні. А я не спішу. Бо ж кажуть Мечникова закривають, і я боюся щоб вона не "пришвидшила " пологи, щоб точно в неї народила. Підкажіть, яку інформацію несе оцей огляд?
    Загалом сил все менше, настрій паскудний, в дома скучно, в люди не хочу йти...
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    жодної
    цифри і факти не мають до пологів прямого стосунку, це просто цифри. можна народити за ніч від першої перейми, а можна з відкриттям 3-4 см і вкороченою шийкою тижнями ходити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та де там, у мене навіть тренувальних немає - тишинаааа :)

    Якщо ти менше рухаєшся, більше вдома зараз то воно може просто сильніше відчуватися і більше звертатися увага на рухи. Я навпаки вже кілька днів пузо штурхаю щоб порухалася дитина, бо щось незвично спокійне те мале стало - змирилося трохи з тим, що місця мало чи що :girl_haha:
    Я в люди хочу, але щось не сильно можеться вже якісь дальні вилазки планувати, ще й та біганина в туалет... Поки сиджу-лежу на дивані - можу і 2 год спокійно просидіти, а як ходжу десь - то щопівгодини туалет виглядаю :girl_sad:в маршрутках по наших роздовбаних дорогах теж щоразу боюся що "не довезу" (нє, не що дитина випаде :girl_crazy:, а що мій сечовий не витримає тої поїздки).
    Ну скажуть "відкриття 1 см" чи "відкриття немає", "шийка згладжена" чи щось таке. Але то направду нічого не означає, бо вже завтра все може стати зооовсім інакше, а може ще тиждень не рухатися. Тому якщо почуваєшся ок і не маєш сильно нагальних запитань до лікаря, то краще, певно, не показуватися поки...
    Я тепер ще маю якийсь такий страх випадково потрапити на Мечнікова в останні дні перед закриттям (якщо раптом Батальна з понеділка таки не почне функціонувати повноцінно). Піду у відповідну тему, певно, питатится...
     
    Останнє редагування: 23 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я більше мала на увазі позитивне мислення. Але, напевно, кожен дивиться зі своєї дзвіниці
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Поки нічого сильно не тривожить, то й не іду. Не знаю чи мого терпіння хватить аж до 1 липня))) Цікаво чи вона щось скаже про те, що я не з'явилася, коли я до неї на 42 тижні приїду?
    От чисто мої думки. Теж вже думаю - "куда пайті - куда падатса" якщо все таки 1 липня ? І на Мечникова вже не візьмуть, а на Батальній- ще не візьмуть. Поїдемо в райони.
    [
     
    Останнє редагування: 23 Червень 2018
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Такого не може бути
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Aylin

    Aylin Well-Known Member

     
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А чому не призналися, що ви там теж були?)
    В Рібун. Вона і УЗД мені робить останні місяці, то вже з нею і про пологи домовлялися.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    перевірити готовність шийки матки. Тут навіть не на ступінь відкриття ( бо і з відкриттям в 2 пальці можна проходити 2-3 тижні), а "м якість" шийки. Бо шийка згладжується і привідкривається ще до пологів потрішки, але якщо вона тверда- то можна ходити ще і ще. А от м яка- пологи будуть швидше. Також лікар перевіряє чи опустилася і зафіксувалася голівка дитини в тазу, що теж може бути ознакою готовності до пологів ( хоч знов -таки: у когось голівка фіксується ще в 35 тижнів , а в когось і в пологах не може зафіксуватися довго) . Серцебиття прослуховує. Ну все стандартно. Як на мене- то ті огляди зайві. Хіба якщо КТГ призначають, то на ньому видно не лише серцебиття, але і те,як скорочується матка ( тобто активна чи ні)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    от за що я буваю зла на деяких наших лікарів ( включаючи Рібун, яку так хвалять)- так за ті свічки. Це те саме втручання у природій хід пологів. Як раніше всім фолікулін кололи "для пом якшення шийки матки", так тепер від цього методу відійшли. Натомість- свічки всім рекомендують. І всі такі "природники". Голівка може опуститися в любий момент. навіть у пологах. То залежть і від плацентації і від кількості вод і т.д. У мене малий як тільки перевернувся із постійно сідничного в головне положення, так в ту ж ніч опустився і зафіксувався. І так я ще місяць ходила. А у декого до самих пологів голівка високо і рухома. То індивідуально.
    ще залежить які свічки . Бо деякі зовсім не фуфломіцинові, а прямо стимулюючі, оскільки містять природні спазмолітики, які мають поступово впливати на скорочувальну здатність
     
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Рібун сказала, що будемо готувати шийку для пологів.
    От якщо правильно розібрала її почерк :), то свічки гінофлор і ніби вібуркол.
     
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Маю знайому-чайлдфрі, яка свою позицію пояснює так: " вагіиність та пологи наносять нєпоправімий ущєрб жіночому здоровю".
    Я, до речі, ці її слова про здоровя згадувала під час 3ї вагітності, так мені себе було шкода... :) Але проблеми зі здоровям vs дитина - ну ніяк не причина бути чайлфрі, для мене.
    На рахунок тих жінок, думаю, вони просто не зустріли СВОЇХ чоловіків, з ким би тих дітей народжувати і виховувати.
    І роль мами... Тішуся за дівчаток, у кого мами тут в темках пишуть :)
     
  14. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Мені так з тижня 20ого говорять. І думають, що вдало пожартували, ага.

    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Aylin

    Aylin Well-Known Member

     
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Дзвонила мені щойно лікарка з ЖК) я ж то мала в лікарню лягати, але сказала їй, що дитинка головкою повернулася, то не беруть) Ну вона сказала, що обов'язково тоді прийти до неї до 4 липня ( тоді коли мала би бути ПДП), і лягати в лікарню, бо то ж термін. Пізніше не можна. Сказала я "добре, добре", але що далі робити? Не брати трубку, як вона буде дзвонити?)) Я ж то з довгою, твердою шийкою можу ще довго ходити (якщо все правильно розумію), і не хочеться лягати в патологію просто так, бо почнеться 41 тиждень. А, ще сказала лікарка з ЖК робити все для того, щоб народити скоріше))) Не хотіла її питати, що вона має на увазі, та й не сильно її порад ба слухала.
    Ще згадала,що як була в неї в п'ятницю, то вона казала, що зараз одночасно четверо її дівчат лежать в патології! То значить, що не тільки мене вона відправляє туди. Чи то ми всі такі в неї з " ненормальною " вагітністю?)
    @Demetra , в тебе вже ПДП минула, то тебе не напрягають з ЖК?)
     
  17. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Кажіть, що тримаєте зв'язок з лікарем, у якого плануєте народжувати, він все контролює, оглядає Вас і не бачить зараз потреби лягати в патологію :)

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я так і сказала. Що маю тепер на огляд ходити до лікаря в якої буду народжувати, то вона так випитувала коли я до тої маю йти) і що вони в ЖК зобов'язані мене покласти, якщо до 4 не народжу)
     
    • Смішно Смішно x 2
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    ?
    Всі ризики - під Вашу відповідальність.
    Я б повільно спокійно казала, що почуваю себе добре, дитя рухається нормально, узд свіженьке з добрими характеристиками, чекаю на перейми. Як тільки щось буде не так - одразу в лікарню. А зараз не буду їхати, бо (вдома ще маю справи :) ) вдома мені комфортніше, а в патології боюсь, що наслухаюсь та надивлюсь на проблемні вагітності почну дуже переживати та нервувати, що погано вплине на мою НОРМАЛЬНУ вагітність. Тож, чекаю на перейми, ЧАСУ В МЕНЕ ЩЕ ДОСТАТНЬО..
    --- дописи об"єднано, 25 Червень 2018 ---
    +1
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ще десь місяць тому вона ( з ЖК) мені розказувала про те, що я просто не встигну доїхати в пологовий, як почнуться перейми. Бо пуповина ж то в мене прикріплена скраю, і при переймах почнеться зразу відшарування плаценти, і та пуповина в мене зразу обірветься, почнеться кровотеча і т.д. - отакі заспокійливі речі чула від неї)
     
  21. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А що каже лікарка, встигнете? :)
    Одному Богу відомо, як і коли пологи будуть. Ви ж напевно знаєте тривожні симптоми: кровянисті виділення, довгий гіпертонус, біль тощо...
    Бо
    - це далеко не 100%, шо буде відслойка.
    І до 4го липня ще часу та часу... :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3