Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    З сусідкою, де мешкає моя баба у 1994 року так і зробили...
    З її розповіді:
    Була вагітною 2-ю дитиною. У ЖК по термінах вже 40 тижнів. Приїхали до хати юрбою (сільська місцевість) і повезли у ПБ. Там почали стимулювання пологів. Як на мене нагло, але супротиву їм ніхто не чинив.
    Я чомусь вірю, що вони точно припхають. Як тоді їх відшивати? Просто не відкриєте двері? Підете гуляти? На "маювку" 2 травня свято, як не як)))
    "Цирк"починається. Весела в них весна-літо буде. Знову кричатимуть, що ми всі змовились - "сектанти"...
    Ні не так, мені будуть розповідатимуть, що Ви померли... Потім я для когось помру у новій легенді ЖК...
    Я щось така кіпішна стала... І хоча мені слова зараз лишнього не говорять у ЖК, але я насторожена. Бо гінеколог запідозрила, що можливі ДП. Кричала, що я не доїду до ПБ, бо 2-гі пологи.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так я ж давно, Ви що не знали? був матеріал про "спробу домашніх пологів після 2КР", коли на Джамбула привезли жінку і не пригадую, чи обох чи когось одного врятувати не змогли. Написаний матеріал журналісткою, яка інтерв'ю у мене брала після пологів, і коли в мережі попросили коментарів про той страшний матеріал, вона проморозилась.

    не мають права. Ст. 284 ЦК України - повнолітню дієздатну особу не можна примусити до лікування.
    Ну і щоб мене вдома застати - це насправді треба постаратись. Я ж працююча, по гуртках дітей возяча, на зустрічі ходяча. Ховатись ні від кого не збираюсь, ще чого бракувало.
    "Команду вишибал" з нашої ЖК знаю вже в обличчя :) Думаю, хлопцям з поліції в крайньому разі ті бабоньки будуть цілком по зубах.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дівчата... це ж як полювання на відьом.
    Це. Що. Таке. ?
    Після 40т що, вмикається зворотній відлік бомби в животі?
    Скажу так... є ситуації, котрі потребують лікарських втручань. Є вагітні, які повністю довіряють лікарям. Але ж коли адекватна вагітна, з розумінням ризиків ускладненої вагітності - то нащо так себе вести? Мені гінеколог казала, що якщо будуть питання, сумніви, незвичні відчуття після 38т - дзвонити, приходити, їхати в пологовий - будем визначати, дивлячись що там. Коли в мене були питання - я писала тут :). Ще зазначила, що дитина буде крупною (на 38т народився 3850), але, я вже народила крупну дитину - то значить я на це здатна і все буде добре, не треба переживати :). І на рахунок ваги - нічого страшного, просто після пологів буде більше зусиль-часу, щоб скинути
    Це було на останньому огляді в 37т. В картці записано рекомендований огляд в 40т.
    Гінеколог мені подзвонила, коли вже б було 44т (дитині вже майже місяць) спитала, чи народила, поздоровила та записала дані.
    --- дописи об"єднано, 25 Квітень 2018 ---
    А чоловіки про ці ситуації проінформовані?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 25 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мені здається, що у нас у всіх поліклініках +- однаково. Ще коли по стандартній схемі - терпимо, а крок вправо-вліво - зразу розстріл.
    Нє, просто лякають і нерви тріпають :girl_emo:. Навіть психічно хворих без дозволу родичів не забирають на примусове лікування (он час від часу історії в новинах як сусіди жаліються, а медики кажуть "не маємо права примусово госпіталізувати")
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не хочу. я там не обслуговуюсь, а відмічаюсь. десь їздити для формальностей - не маю часу і сил,

    :) дивно і є :) але я той засіб впливу не даю проти себе використовувати.
    це не страшно. Це смішно.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
  10. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    В мене другі пологи були на повних 42тижнях, моя Г з ЖК мені говорила що до 38 можливо не доношу бо дитина велика. В 41 повний вона мені передзвонила спитала чому я не приношу довідку і як справи, і була велика пауза після цього, побажала легких пологів і передзвонити після родів. Але ніяких страшилок не було, десь на 36 запитала де планую народжувати я відповіла що в роздумах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Корисно Корисно x 1
  12. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Ви взагалі молодець БОЄЦЬ!!!! Я б боялася домашніх пологів, може б після перших ризикнула бо були порівняно легкі, а після других дуже страшно бо були важкі майже доба в родзалі і 4000кг при 52см росту.
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    буде страшно чи буде відчуття, що щось не так - є пологовий.
    Взагалі, це ж якраз нормально - їхати в пологовий з переймами. А з тими домовляннями вже і в лікарів голови пухнуть, і жінки мусять думати, як би то і з лікарем не посваритись і себе на конвеєр не пустити...
    круглюся малюся :)
    для родзалу це дуже довго, співчуваю...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та хіба ж так питання взагалі може стояти? Про фанатизм.

    Здорові люди не ходять в лікарню "а раптом я ногу зараз зламаю", а нормальні не сидять із зламаною вдома.

    То таке саме - все нормально - родимо вдома. Щось не те - їдемо до лікаря.

    Кому страшно з самого початку - їде зразу.

    Всі мають право, і наслідки реалізації своїх прав.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і всі мають відповідальність і свій комфортний спосіб нести цю відповідальність.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Взагалі то по чесному обмінна карта повинна бути в вагітної
    Напевно просто тим тьоткам простіше нападати на вразливу вагітну жінку ніж на її чоловіка. Вони чомусь(і не тільки в жк) з чоловіками себе геть по іншому ведуть ті всі тьотки
    --- дописи об"єднано, 25 Квітень 2018 ---
    Скисають і починають бродити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ахаха! Псіха в псіхушку без його згоди не мають право лічити. А вродити жінку за показами - а пажалста!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    При тому є лікарі, які свято впевнені, що так спасають нерозумну жінку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    не поняв. лікарі лізуть обійматися? тобто чужі люди?
     
  20. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Сьогодні мала цікаву розмову із знайомою, вона дуже здивувалась як це я купаюсь у ванні, тому, що купання заборонено при вагітності:girl_crazy:, можна тільки душ приймати, так їй сказала її гінеколог, і як це сексом можна займатися, це ж дитині може зашкодити, і вина пити не можна. Отак поговорила я з нею годинку, і по її словах вагітним усе заборонено. Дивні люди, з вагітних роблять хворих:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 2
  21. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Оформляла сьогодні декрет в ЖК. Ну як оформляла, лікарняного ще не дали, бо в них лікарняні видаються тільки по четвергах, і тільки з 13.00 до 14.00:) Ну сьогодні четвер, але зразу в той день ну ніяк не дадуть)
    Зробили спочатку КТГ, майже заснула під ритмічні звуки серцебиття дитинки) Потім візит в лікаря, пішла з нею до завідуючої. Завідуюча ще раз поміряла мій живіт, глянула мою карточку, поставила печатку) Лікарка не забула наголосити, що в мене "крайове прикріплення пуповини") Завідуюча сказала, що нічого, слідкуйте за ним. Лікарка тяжка здихнула, бо до пологів ще 10 тижнів, а може і більше, треба ще довго слідкувати))
    Гемоглобін далі низький. Піднявся тільки до 105, то виписала Тотему. Ну попробувала її з соком, то ніби може бути.
    І через 2 тижні знову йти на УЗД, але цього разу ще БПП треба зробити. Задала в пошуку в гуглі, що то таке, то вибило "Блок Петра Порошенка":girl_haha: Ну і перед тим бпп ще раз зробити КТГ.)
    Доця поводить себе по-різному. Буває, що серед ночі можу проснутися, бо вона не спить і рухається. Буває навпаки тихенька. Так вже натерпиться її побачити, потримати на ручках) Ну нічого, хай ще трошки покопається в животику)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
    • Смішно Смішно x 1