Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так, вони всі мають назви )))
    --- дописи об"єднано, 22 Квітень 2018 ---
    В мені в меді таку гарну постелили. Ту що на ліжку в родзалі, на кріслі там взагалі одноразова.

    Дуже шкода, що вам таку страшну дали. Одне що я гарантую - вони від прання і виварювання в тих дезінфікуючих розчинах такі страшні робляться.
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ку-ку :) хто крім нас їсть по ночах? :) "порозжираються, потім родять по 4 кг" , ггг
    Ми спимо при кожній нагоді (на вихідних "послали" всі справи, і нагоди були постійно :) ) і їмо з приводу і без.
    Вночі доця має якийсь такий період активності, і дубасить мене по тазовій кістці. Тепер там вже таке настукане болюче місце. Зате трохи "попустилась" з моїм правим нижнім ребром :)
    Як юи смішно воно не було, але в мене починається робочий тиждень. Правда, я "обнагліла" до такої міри, що працюватиму лише з дому (і з кафе з тортиками, ггг), і на зустрічі їздити не буду. Хіба що ще Дмитрика разок до ортодонта завезу (а там поряд також є кафе з тортиками :) ), а так вже трохи сповільнюсь.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 3
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Зайшла сюди, щоб просто понити, ну або похвалитися (вже як вийде)) Пішла я сьогодні до стоматолога, і просиділа в кріслі 2 години!:girl_cray: Мені ще ніколи в житті так довго не пломбували зуб, один однісінькій! І боліло, і важко було, і спина вже нила. Але терпіла. І вже дихати було важко. Хоч напевно найгірше - це тримати відкритим рот оті 2 години:girl_devil: Але таки домучила) Незважаючи на мої муки, дитинка якось спокійно себе поводила. Вийшла я від стоматолога і аж не вірилося, що нарешті це закінчилося) Ага, цікаво як я пологи перенесу:))) Ну хоч зуби лікувати страшніше)
    Завтра маю здавати купку аналізів. А в четвер оформляти декрет. І здавалося, що мала би з четверга розслабитися, але не вийде. Треба самій собі той декрет на роботі оформити, нарахувати, завести всі документи в соц. захист. І ще є трохи інших робочих справ. Ну надіюся, ще тижні 2, ну максимум 3, і я таки буду відпочивати) Ну так хоча б місяць, чи півтора до народження доці)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    39 тижнів гестації. "У порядних людей на такому терміні вже тижневі діти"
    Схаменулась моя жіноча консультація, вчора дзвонили. Поставили зв'язок на динамік, покликали завідуючу :) уявляєте, яка я персона? :) Домовились, що прийду до них завтра і принесу копію УЗД.
    І страшенне обурення, що я в лікарні не лежу. А вгадайте з трьох разів, що би було, якби я лягла навіть ті 2 тижнів тому, коли було останнє скерування? Лежала би і ніхто б мене не чіпав? При теперішній завантаженості пологових? Ага, щас.
    УЗДист молодчинка написав 38-39 тижнів у висновку.
    "До завтра ще можна і народити" - сказала би я комусь іншому, але собі - не хочу. По-перше ,з моїми темпами, щоб народити до завтра, - то треба вже починати. А я ще не починаю. І ще у мене закінчились цукерки, а на вулиці дощ. І робочий день, знову ж. Треба хоч до пообіднього часу попрацювати. А по-друге, якщо народити в той день, коли я маю бути в них, то знову надмірна увага і задовбування. Не хочу і того. Он, вихідні попереду. Завтра до них, післязавтра може який аналіз загальний здати, - та і відпочивати. А там видно буде.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  7. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Насмішили)))
    Я
    Думки приходили в голову, що скоро cjomcjomka отримає дзвінки з ЖК, і знову її пресуватимуть... Мої співчуття - тільки не йдіть одна, потрібна підтримка!!! Я Вас прошу, пожалійте малечу...
    Вчора розмовляла з подругою. Кажу їй, що цієї вагітності у мене таке враження, що самі пологи, ніби вже відбулись, страхи з ними вже десь у минулому (у мене так і в перший раз на 7 місяці відпали всі страхи).
    Зараз найбільше мене зачіпає наша "бюрократія", ті натиски і відверті погрози у бік дівчат, що йдуть десь проти системи. Часто згадую померлого Віктора (levandivka). Як йому вдавалось "воювати" з системою? Він розповідав, що приходив з дружиною у ЖК та з погрозами отримував "Обмінну карту". Відмови писав, як він казав, спираючись на віросповідання. Як я про таке сказала, коли хотіла написати відмову, почали так кричати... Це що були інші часи чи просто його "харизма"? Чесне слово, ходила би разом з ним у ЖК... Хай спочиває з миром...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я не розумію, або у Вас аж аж ситуація серйозна, або жк мають параною.
    Хоча я памятаю педіатра в пологовому, то вона "залякувала" мене походом до завідуючої, що я не слухаюсь, і не годую дводенну дитину сумішшю, і написала відмови від аналізів на вади , вакцинації. Але я з пологового нікуди б не ділась (на той момент... то вже коли 6й день перебування почався і маячила перспектива ще 3-5 днів там бути, бо на вихідних не виписують, виявилось, що можна йти). А у Вас можуть бути причини: робота, три дитини з варіантами турбот в зростаючій геометричній прогресії :)
    Не знаю, мене гінеколог питала, чи все ок, і не напрягала. Бо мама в першу чергу зацікавлена в тому, щоб з дитиною і собою було все добре.
    Ніхто з мого оточення не має досвід домашніх пологів, тому не розумію Ваші відносини з жк. Таке враження, що був випадок сказу, і вагітну треба ізолювати та прінімать мєри негайно, бо то страшна хвороба... а у Вас всього лиш успішний досвід домашніх пологів. :)
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Але насправді, я ні з ким не воюю. Спокійна абсолютно з того приводу. Закон на моїй стороні, тримати мене фізично ніхто не буде. Решта дрібниці.
    я ходжу до завідуючих завжди, коли потрібно. Найчастіше це більш відкриті до спілкування люди, більш освічені.

    в мене ще і вагітність "яку нема що зберігати", " неможливо виносити навіть до 2 триместру", "неможливо доносити до терміну". І скерування в лікарню вже не перше, а головна "провина" в тому - що ми все ж доносились і з нами все добре.

    Стосовно того, чому у них можуть бути проблеми через домаші пологи - проблеми ці також незаконні. Але мене навряд чи вистачить на те, щоб допомагати ще і їм.
    "Проти системи" я не йду, я йду своїм шляхом і нічого викривального і агресивного до неї не роблю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Оооо, щиро співчуваю.
    Це в невагітному стані непросто чути, а вагітній взагалі.
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тому я все це чула одноразово від різних лікарів, і більше з ними не бачилась. А на облік стала пізніше, добре знаючи, що говорити і чого не говорити. То ж ще ніхто не знає про мої набряки, і вени.
    Між іншим, передивилась протокол УЗД. У доці така голівка малюсінька по УЗД :) Ще одна хороша штука "для тих, хто любить цифри" і кому я копії того УЗД понесу
     
  12. Ari

    Ari Well-Known Member

    Та система то така " буба" в головах медпрацівників якій я підалась два рази і йшла на роди стимульована.Третій раз мені пощастило із вибором лікаря, яка ще не зіпсована тими страшилками, я спокійно доходила до фактично 42 тижня і прийшла здаватись, і коли в приймальному питалися які роди і який термін, після почутої відповіді робили круглі очі і питалися до якого лікаря я іду родити і тихо між собою бубніли ніби я із своїм лікарем " ЩОСЬ" таке собі придумала. І це тільки приймальне, а що говорити вище, якому довіряєш своє здоров'я і свого малюка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це правда - вони дійсно перестрашені. В них в голові не вкладається.

    Як лікар розглядав і перераховував термін, коли побачив мене в 43 тижні. Він просто не міг повірити. Як це повних 43 - а дитина абсолютно здорова, невелика, і я жива стою. Їх там вчать всілякі страшилки. Так, вони б мали займатись самоосвітою і взагалі, але маємо те що маємо. Бюрократична складова теж не на останньому місці.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А може як священників. Спочатку вчать обрядам - а вже потім підганяють Слово Боже під ті обряди.
    Так і лікарі, спочатку процедурний план - а потім фізіологічні природні процеси під той план.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ти для мене герой - що "по чесному" казала термін. Бо мені як починають казати, що діти після 40 тижнів в утробі задихаються, або що 4 кг - показ на КР незалежно від комплекції мами, або коли телефонувала дохторіца підчас вже активних перейм з Вірусею і розповідала мені дві шикарні речі: 1) після відходження вод не можна робити КР (і гнчо, що в мене 2 КР, зроблених успішно після відходження вод)
    2) що рубець на матці не витримає тренувальних перейм (а що у мене на той момент 3 доби були справжні - теж нічо, мені від сміху тоді аж боліти менше стало)
    Настрашені лікарі, настрашені жінки... і по колу.
    Я абсолютно не проти пологів в ПБ. І на цей випадок маю абсолютно все, що потрібно - документи, речі, гроші. І не заперечую, що медична допомога безцінна, коли вона потрібна. Але кіпіші з приводу фізіологічних речей і процесів начисто дискредитують тих, до кого ми мали би звертатися в потребі...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  16. Shamna

    Shamna Мамуся

    Це так дико, що лікарі, які б мали якнайкраще розуміти всю природу людського тіла та фізіологічних процесів можуть так себе поводити. Роблять все, щоб залякати і зробити вигоду собі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ari

    Ari Well-Known Member

    Незнаю, чи це брак великого досвіду, чи відступ від радянщини чи особиста тактика, та моя лікар мала зі мною усний договір попри всі підписані документи, що мені в ході стабільних родів нічого капати не будуть, і так і було. Та я не врахувала такий фактор як акушерка вона таки вколола папаверин, і на слова лікаря, що жінка просила без лишніх маніпуляцій, та булькнула:" так треба, бо то треті роди" і я підозрюю, що там був не лише папаверин. А і пуповину в момент перерізала, ніби- ой я забула, що має бути викладання з пуповиною. Кородше з лікарем ніби олрайт так акушер таки з бзіками системи.
     
    Останнє редагування: 24 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  18. Deidra

    Deidra Well-Known Member



    Мені якось снилося, що вже пологи. Процес без деталей, але народилося у мене дві дівчинки. А сьогодні сказала лікар, що буде у Дмитрика братик :) І рада маляті - ото буде банда, але сум-печаль, бо ж платтячка не покупуєш :sad:

    Мене сьогодні строго наставляли, щоб забула про термін по місячних (14 вересня), а орієнтувалася на термін по УЗД 12ого (1 вересня) і 20ого (6 вересня) тижня. То лікарі теж будуть на ті терміни заглядати і мене поганяти? Може сховати подалі ті УЗД? :)

    А що то за лікар, яка не народжує по календарику?
    От я читаю про Перинатальний центр і його ніби-то відкриття, і думаю, може то в Рівному народжувати. Лиш не хочеться там сидіти чекати місяць :) Та і їхати 3 години з переймами, мабуть, нереально.

    Але то бісить! Просто неймовірно. Ну чому вони це роблять?! Що їм з того?!

     
    • мімімі мімімі x 2
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Уф. Новий робочий день в розпалі, і знайшлася хвилька розповісти про ранок :) Чарівний ранок у ЖК
    Чесно - якби у мене був брак уваги чи визнання, то це можна було би вважати прямо терапією якоюсь. Уявіть: заходите Ви в коридор, а Вас чужі лікарі знають. Дивляться. Йдуть один до одного в кабінет пошушу (я не перебільшую)
    Виявилось, що протокол мого УЗД вони самі забрали в УЗДиста! То вам вже не просто стеження за мною на фб :) Але, як я і казала, УЗД там таке, що хіба лікті покусати.
    Загалом, перед виходом я дала собі кілька настанов - не мотюгатись, не ржати вголос, на спроби обіймати мене - не битись. Згодилося все :girl_haha:
    Щоправда, друкована відмова від минулої госпіталізації у них була готова. Писати довелось дуже мало.
    Потім мені виписали наступне скерування на госпіталізацію для "родопідготовки і родорозрішення", і я розписалась в отриманні.
    Між тим сипали перлами про те, що 40 тижнів - це крайній термін нормальної вагітності, а після 40 тижнів псуються води тощо. Потім страшили крупним плодом (=їжака самі знаєте чим). Пояснювали, що дитина готова народитись - значить, треба її народжувати. Я відповіла, що коли вона буде готова, вона повідомить. А "зривати" дітей "з гілочки" тому, що вони по розміру вже підходять - я за потрібне не вважаю.
    Тоді лікареві почало бути зле, і він застосував "важку артилерію": "Якщо Ви не ляжете в лікарню, то 2 травня ми прийдемо до Вас додому і організуємо примусову госпіталізацію". Я спокійно попросила не казати дурниць, тому що це дуже погано впливає на імідж як лікаря, так і системи акушерства загалом. Пояснила, чому вони не можуть цього зробити.
    Тоді поміряли мене, а я схудла і живіт зменшився на пару см. От тут не ржати було справді важко, бо лікар спочатку настрашився - що ж то писати, потім зрозумів, що мене щойно намагались лякати великою дитиною, а потім навіть зрозумів, як смішно все вкупі виглядає.
    Наприкінці він сказав, що якщо я не ляжу в лікарню, у нього будуть проблеми. На що я відповіла, що давати себе розроджувати за показами "щоб не дали догану дільничному" я однозначно не буду. Акушерка, здавалось, ставила палички і хрестики на листочку, і отримувала море задоволення від споглядання дискусії.
    На прощання таки довелось толерантно поставитись до спроби обіймів :girl_crazy: І я сказала, що сваритись з лікарем не хочу - і не буду, тож я не сварюсь, а він сам хай теж до себе не свариться.
    "Подзвони мені коли народиш" - безсило сказав він на прощання.
    Загалом, цирк на дроті
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Подобається Подобається x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це якийсь театр абсурду.

    Я б розревілась. І влаштувала армагедець (в публічних місцях в мене це одночасно відбувається).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  21. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це було швидко, неозброєним оком було видно, хто лажух
    Ревіти не хотілось, хотілось їстоньки :) Тому у мене вже перша "обідня перерва" :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
    • Смішно Смішно x 1