Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Мені здається, що мій живіт як повітряна кулька, такий великий і надутий ніби от от лопне. Тільки 24т, а вже тяжко ходити. А в четвер перечепилася за каміньчик і впала, добре, що не на живіт, бо летіла я добре, нога в синяках, руки теж, а долоні так обдерла, що тяжко щось робити так пече. Напевне ще і м'яз лівої руки потягнула, бо дуже болить :girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Нарешті! Нарешті і я дочекалася тих солодких копнячків:girl_in_love:
    Прислухалася лише, коли лягала спати, і все було тихо. То сьогодні навіть пожалілася чоловікові, що та мацьопа якась в нас гіперспокійна. І тут ввечері такий сюрприз, прилягла на живіт розмальовувати з сином і здалося, що хтось протестує. Аж не повірила, сіла. А потім, як вклала спати малого, лягла на спину і чую, далі хтось там копається. Приклала руку і таки так! Чіткі такі часті копнячки! Лежу і балдію:girl_tender:
     
    • мімімі мімімі x 18
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Маю трохи дурне питання на порозі 3-го триместру :girl_blush2:- коли варто остаточно 'відлучити від грудей' 30-ти річних :girl_crazy:? Тобто з якого часу варто поменше чіпати груди щоб не спровокувати випадково передчасних пологів? Є якісь правила, чи суто по відчуттях орієнтуватися - якщо нічого не тягне/не ниє потім то все ок?
     
    • Смішно Смішно x 2
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ггг, розсмішила:) Не знаю чи є якісь там правила, але в першу В '30-річного' не відлучала і не думала про таке. А зараз ні першого, ні 3-річного не планую. Хіба самі захочуть:)
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2018
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у мене перший і другий триместр була настільки "нечіпальність" всього тіла, що мені тяжко було переодягатися і митися. Лише в одному випадку дотиків хотілось. Але щойно "випадок" закінчувався, хотілось вдягтись з ніг до голови, а ще краще - зашитись в якийсь мішок, щоб тільки очками дивитись :girl_crazy:
    Зараз "моє все" в плані повсякденного комфорту - це поролоновий бюстгальтер. Дотиків саме до грудей хочеться нечасто. Але часом хочеться :) І при всіх моїх тонусах і тренувальних не можу сказати, що воно якось впливає окремо
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Shamna

    Shamna Мамуся

    Я сьогодні здалася на облік!
    Не очікувала, що все пройде так просто. Відразу пройшла медогляд, здала кров на ВІЛ та RW.
    Аналізи здавала ще в четвер, то сказала Г, що вони чудові.
    Про мою відмову від скрінінгу 2 триместру навіть нічого не казала.
    Тиск, як для мене, майже ідеальний 100/80, принаймні, дискомфорту не відчуваю.
    Склалося враження, що по другому колу якось простіше☺
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ну, я бачила Вас і на форумівці, і на фото тепер, - і Ви зовсім не бегемот
    Але про тяжкість від ваги - дуже розумію. Ледь себе ношу...
    І психологічно якось дивно буде сприйняти цифру 7 на вазі, а підозрюю, що принаймні перед пологами я маю шанс її таки побачити
    Ну але хай то буде найбільша проблема
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    я вже потихеньку налаштовуюся що цього разу побачу навіть цифру 8 :girl_in_dreams: і від того що ''по мені не скажеш'' не сильно легше... Я так надіялася що цього відвідування менше буде прибавка- і солодке ім рідко, і порції не великі, і ходжу не так і мало, наче... Бо по відчуттях легше трохи ходиться-дихається (і ож наміряли менше на 1 см - 81 замість 82 :girl_haha:, втрамбувалося там компактніше якось :girl_smile: ).
    ''менше істи'' а довідку в басейн виписати відмовилася: ''у вас там ''низька'' плацентація і серце - не положена аквааеробіка'' :girl_devil: Коротше я сьогодні якась вся розчарована з тої ЖК вернулася :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Мені взагалі минулого тижня наміряли ОЖ 86. Але цього тижня трохи захворіла,їм мало, то й ваги напевно багато не наберу)
    Майже цілими днями лежу, вилажу з ліжка, щоб чай попити. ) Ну хоч ні, їздила сьогодні на УЗД, почекала в черзі годину! Хоч приїхала на записану годину, ну але державне УЗД,то всі черги логічні) ніби цього разу нічого поганого не казали. Навіть те крайове прикріплення пуповини трохи вбік змістилися,тому кесеревий розтин не обов'язковий. Надіюся, що так і буде) Окуліст теж дав добро на природні пологи, ще побачу, що скаже після 30 тижня.
    Раніше жалілася, що донечка рідко копається, але як лежу цілий день, то їй напевно не спиться, і вона така активніша)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В мене сьогодні "день дурних думок", напевно :girl_crazy: Останнім часом рухи дитини відчуваю значно легше. Не рідше, але легше, бо раніше аж смикало деколи так неприємно було, а тепер просто ворочається собі там потихеньку, без дискотек і копняків.
    Варіантів декілька: 1. звиклося вже і не помічається, 2."наїхала" на мене терапевт в ЖК сьогодні щоб я ногу на ногу не закладала бо судини перетискаю (а я часто так сиджу, собі потім згадала, що я ж іще й на спині спати люблю і вже щось мене черв"ячок сумнівів точить...) 3. в мене конкретно так жировий прошарок збільшився - амортизує :girl_crazy:(ну показують же передачі про жіночок і дівчат які до пологів не знали що вагітні і рухів не відчували, правда вони здебільшого всі вагою під 150 кг :girl_haha:), 4. ну або погода днями така, що нікому дуже стрибати не хочеться :)
     
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Akina, а можливо це характер. Мій малий міг і до 3днів собі тихенько ледь ворушитись. Я як вже аж так сильно починала хвилюватись, то починала серцебиття його лапати стетоскопом від тонометра.. Він якось на це нормально реагував, але як Г. слухала, то або вивертався, або прицільно їй в ту трубку копав.
    Можеш спробувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Або дитина підросла, стало тісніше. В мене так само було, спершу копався, а потім просто вовтузився, ніби то плечі розімне, то нозями потовчеться, або вмощується зручніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    @Akina, я постійно і колись, і тепер сиджу, заклавши ногу на ногу. Мені теж терапевт за то казала, але якось без наїздів, я ще одразу зняла ногу з ноги, і обоє просто собі посміялися з того.
    І щодо рухів. Я взагалі мала б панікувати, бо вперше на 20 тижні почула і то досі лише пару раз так нормально. Та й з Данилом пригадую дискотеки були вже десь після 30тих тижнів, до того досить спокійно сидів. Головне не накручуй себе. Теж думаю, що то малюку вже тісніше стало, а може "магнітні бурі" :) Зараз от в багатьох навколо тиск понижений, всі сонні якісь)
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Akina, ще варіант - змінилось положення малючка. В мене так було цього разу, раз сильні були копнячки, а деколи взагалі дуже напружувалась, щоб хоч щось відчути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    Хочу підтримати, в мене минулого тижня маленька почала дуже інтенсивно рухатись (переживала може їй там не зручно) але на узд все внормі. А от вже пару днів то тихесенько собі сидить, може і від погоди щось залежить.
     
  17. Ari

    Ari Well-Known Member

    ото як в мене так було, то я спочатку співала ( мої діти коли я говорила, або співала завжди були активніші), якщо не допомагало, то живіт терла, рухала з боку на бік і одразу сонна красуння давалася чути, доречі я фактично всю останню вагітність спала на спині, мені так було добре. На правій стороні не могла, бо це було безперервне щикання малючки, а на лівій боліла печінка.
     
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    От і в мене з тим спанням якась чудасія. Можу півночі з боку на бік перекидатися, бо незручно мені. Врешті мушу лягти трохи навзнак, бо весь час на боці - то каторга. Або треба собі придбати оту подушку для спання, що руками і ногами можна обхопити, то може так піде?:girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я ніколи не спала на спині, не "йде" мені. Заснути можу лише на боці і так, як сплю зліва, то лише на лівому) А враховуючи, що між нами спить маленький король, то часто так і просинаюся зранку на тому ж боці, підпертою під сам край ліжка пухнастиком, то він так вночі до мене тулиться і все підсовується. І на диво нічого, супер мені так спиться)
    А щодо подушки, то не мала. Але "чисто" на боці теж не можу заснути, завжди обнімаю ногами край ковдри (вона в нас велетенська) і руками теж під голову собі підмощую ще кавалок і ніби наполовину лягаю на живіт. Якось так. То щось мені схоже на спання з тою подушкою)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Почалася в мене веснянкуватість . Хочу трохи відбілити шкіру. Чи то нічого не дасть? Може то пігментація вагітна пішла... Але ніби ще рано...
     
  21. Orman

    Orman Модератор-бомба

    може дати несподіваний ефект. Я б не експериментувала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3