Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я раджу передати там же, де і 87 був, щоб динаміку бачити. Але зайти в лабораторію, дати 20 гривень і переляканими очима попросити, щоб швидко і добре порахували

    Надіслано від мого SLA-L22, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Ari

    Ari Well-Known Member

    доречі, мені невірний показник написали коли я отак попросила і незадурно, ще пригадую, та тьотя яка брала в мене кров так на мене глянула і здивовано сказала, що я дуже бліда. Мабуть мені на око написала: раз бліда, значить низький гемоглобін, і гроші не помогли.
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    сам прикол, що я зовсім не бліда. Ну хіба мене вранці голодну дуже задовбати

    за логікою, це найкращий варіант
    але от читаю, від чого можуть бути невірні результати... так там аж до температури в лабораторії - купа всього може впливати. І якість реактивів.

    я ж чого так дивуюся - декілька років перед цією вагітністю була донором крові, регулярно здавала. Відповідно, перед здачею - аналізи. Жодного разу мене не відправили, бо я дуже за собою слідкувала, і завжди піднімала тільки їжею. Так, перед вагітністю був 130. І я вже добре знаю, як приблизно почуваюсь при 100, як при 120. Ну, поправка на фізіологічне зниження... але ж не 87. Принаймні, важко віриться
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене зараз 130, в попередні вагітності більше 100 не був ніколи, тримався завжди на рівні 90.

    Самопочуття однакове.

    І так, в мене були різні результати в приватній (вищі на 20 одиниць), і в державній лабораторіях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і як після пологів? І цифри, і самопочуття?
    В мене з хлопцями був 100-110, після КР ледь на ноги ставала
    з Вірусею 119 при постановці на облік, 88 після пологів - непритомніла кілька разів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Перший раз здавала кров, то гемоглобін був 130, а зараз 108. Сказала лікарка, що трохи занизький, виписала якісь таблетки.
    Але добре, що хоч нарешті мій аналіз сечі нормальний! Вперше від початку вагітності!
    Треба здавати ще ту глюкозу(і як то 2 години висидіти між тими заборами крові? А смак в тої глюкози який? Терпимий?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не знаю як після пологів - я ніколи кров після пологів не здавала.
    --- дописи об"єднано, 16 Березень 2018 ---
    Я сильно невпевнена, що гемоглобін в цифрах є показником на який варто спиратись.
    Те що ти вмлівала після пологів може бути пов'язане ще з десятьма різними причинами. Перша з яких в моєму світі - різкий спад кількості рідин і перерозподіл тих що лишились. Але це все теорії, якщо тобі ососбисто помагає більша кількість заліза в крові то так тому і бути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Чесно- гидотний, дуже солодкий. Можна трохи лимонної кислоти додавати чи лимоннного соку, але краще, як на мене, від того не стає (але я взагалі не любитель приторно-солодких смаків). Я давала менше води ніж в інструкції, бо випити 120 мл тої бурди легше як 200. Ну і мені сказали, що можна протягом тих 2 годин пити воду, навіть мінеральну. То я якраз мінеральну солоненьку пила трошки - чуть-чуть легше було.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я також загалом такої думки.
    А родичка лікар-гінеколог каже, що конкретно в моєму випадку (зріст вище середнього, астенічна тілобудова і досить специфічний стан судин) таки важче переноситься низький гемоглобін... і до мене це твердження теж говорить.
    В кожному разі, насилу покласти мене до лікарні ніхто не може.
    Лапуся-акушерка мого дільничного лікаря "забула" написати в моїй картці про домашні пологи, тому коли я ходила до іншої гінекологині, то та дуже схвально і позитивно до мене ставилась, і відмову від госпіталізації через "анемію і загрозу передчасних" прийняла чудово. Сама запропонувала :)
    Загалом.
    Їм ото яблуко з чорносливом :) та й міркую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    я взагалі 300грам води і + половинку лимона вдусила, то десь під 400 грам вийшло.
    Але, на диво, пішло мені добре.
    Певно, смачний лимон попався)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    А я взагалі ту глюкозу пити відмовилась. Перші три рази не було такого аналізу у списку обов'язкових. Ну в мене завідуюча була, може вона не послала... А вчетверте інша лікарка і в мене прямо принцип, особливо як начиталась відгуків про ті дві години мук))) то медсестра сказала:або відмова, або в приватній якийсь там ідентичний аналіз, але без глюкози і 2 годин сидіння... То я здала в приватній. Не дуже дорого

    Надіслано від мого SLA-L22, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Щось мене державна медицина та піднервувала. І ніби все культурно, спокійно, а мені все не "йметься", що всерівно не так воно має бути. Є багато моментів, які через одне місце робляться. Вже півдня чоловік слухає моє "цебеніння" :)

    А по темі. Стала свідком телефонної розмови гінеколога з пацієнткою - молодою, годуючою мамою. І от він їй по телефону приписує антибіотик. І на її питання про сумісність/несумісність з гв відповідає, що такого немає, мовляв кожен по-різному реагує на антибіотики, а лікуватись треба вже. Я була в шоці від тої розмови. І це практикуючий лікар?! Мені аж хотілося крикнути про сайт, де можна перевірити на сумісність з гв різні препарати. Тому, дівчата-майбутні мами, які вперше годуватимуть грудьми, зберігайте ще до пологів собі контакти гв консультантів і при потребі звертайтеся до них. Бо нашим лікарям в тому плані ще не скоро можна буде довіряти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  14. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Мені теж до глюкози написали 300 мл. води і пів лимона) але справді як то встигнути за 2 години? Тобто в моїй ЖК так працюють ті збори аналізів з 8 до 10, а ще ж черги! Можу приїхати на 8, а зайти пів 9, через чергу. Чи то вже так приблизно 2 години?
    В мене ще проблема як то на 8 ранку з Рясного доїхати:)
    Ще з "нового" - написали мені вузький таз) і сказала лікарка, щоб дитина була 3 кг. Цікаво, чи то вона думає, що я їй на замовлення вагу дитини скорегую?))
    І трохи посварили,що довго спеціалістів обходжу. Ще треба ЛОРа і терапевта.
     
    • Смішно Смішно x 2
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а скільки їх треба обійти? Я за один день впоралась, крім ендокринолога
     
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В мене вони всі в різні дні, в різні зміни працюють. В вівторок спеціально поїхала, а зранку тільки окуліст був. Ендокринолога застала вчора ввечері. ЛОР теж там не завжди є. Терапевт хібашо в поліклініці на районі, але до неї напевно треба йти після всіх.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я обходила три місяці.
    Одного лікаря в місяць.
    Ні, брешу два місяці. Півтора в місяць.
    Куди поспішати?
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Смішно Смішно x 3
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    тобто щоб там лікарка не казала, але маю право їх обійти хоч до початку декрету? головне, щоб до того як йти в декрет принесла їм той обхідний лист?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Єва

    Єва Well-Known Member

    Її треба випити протягом 5 хвилин (на початку тих двох годин між першим і другим забором крові). На смак - дуже солодка вода, просто нереально приторна (правда, мені на 250 грам води сказали розчиняти). Я собі розчинила тест вдома, лікарка порадила видусити туди сік з лимона, так легше випити і на результат той лимон не впливає. То пішло нормально.
     
  21. Shamna

    Shamna Мамуся

    На якому терміні призначають цей аналіз на глюкозу, бо щось не можу пригадати з минулої В?