Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Дякую.
    Ніяких побічних симптомів типу кровомазання чи болів немає. Хіба після СА буває кровомазання.
    А щодо важкого, то майже зразу перестала малого брати на руки, вночі тепер чоловік в туалет водить, але не можу сказати, що взагалі-взагалі його не піднімаю. Пару раз на день кудись висаджую.
     
    Останнє редагування: 1 Лютий 2018
  3. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Я так з Дмитриком певний період спала :) Цікаво, що показуватимуть цього разу ;)
    Я таки не витримала і пішла традиційно на УЗД на 7му тижні. Знаю, що не треба...знайшла причину. І якось мені так файно після того візиту - може та ейфорія вже і є достатнім виправданням візиту до лікаря.
    А ляля-горошинка вигиналася уже :)


    Надіслано від мого Redmi 3, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 3
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    28 тижнів.
    законослухняна, порядна вагітна стала на облік :)
    Вчора потрапила на УЗД з іншої нагоди і одразу робила також УЗД вагітності. На якому дізналась, що ляля - дівчинка.
    І якось одразу чіткіше стала її уявляти. Малюся, вона :) Думаємо над іменем, бо не хочу, щоб її, як Вірусю, ледь не 2 тижні ніяк не звали.
    Самопочуття - не нарікаю, бо гірше буває завжди. Хочу спати, чекаю вихідних.
    Волосся потемнішало так суттєво буквально в останні пару тижнів. Ходжу, придивляюся до себе, - цікаво так :)
    Живіт якось "окремо" від мене - весь вперед. Пупок аж тріщить.
    Малюся росте, поки що немала. Якщо в 15 тижнів "розбіжність" розрахунків УЗД і терміну була пару днів, то в 22 вже півтора тижні, а в 28 вже 2,5 тижні. Я, правда, не дуже вірю, що вона якась велика буде - має ж бути "закон нелогічностей", коли мама майже без набору ваги народжує 4 кг, а мама з величезним набором - заледве 3. Хоча, то дуже дрібні дрібниці. Головне - доця почувається добре.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • мімімі мімімі x 1
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    генетика? чоловік? дідо?дядько?
    а мож має значення стартова вага? в мене досвід невеликий. але обидві вагітності стартувала з суттєво різною вагою. а народжувала в одній і тій самій цифрі..
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    має, звичайно. Вважається, що повні жінки набирають менше.
    В мене перед тією вагітністю було "зріст-111", то ажніяк не зайве.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. matematyka

    matematyka Well-Known Member



    От маю питання, особливо до багатодітних матусь чи збувались у Вас такі народні (забобонні) прикмети для визначення статі малюка:
    - форма животика (гострий і з талією, деколи пупок вивернутий - хлопчик, круглий та без наявної талії -дівчинка;
    - наявність пігментних плям на обличчі (якщо є то на дівчинку);
    - наявність пігментної темної вертикальної лінії від пупка до лобка (рівна і темна - дівчинка, нерівна або відсутність - хлопчик);
    - стан волосся (особливо на ногах)(стало темнішим та росте швидше - хлопчик);
    - чи збувся прогноз по оновленню групи крові батька і матері (як розраховують тут);
    - чи збувся прогноз по дню зачаття, відносно овуляції (якщо у день овуляції - хлопчик)(як розрахувати тут).
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    брешуть. Насправді я дослідження не проводила, але так бачу по знайомих, що бувають комбінації які завгодно.
    дві перші вагітності мала темну лінію - дівчинка і хлопчик, дві наступні - нема - все одно дівчинка і хлопчик. Пупець всі рази вивертається. Стан волосся на голові завжди покращується, а на тілі росте менше (в мене і так дуже мало). Пігментних плям на обличчі не було ніколи.

    Але я знаю хто в мене сама, інколи в день тесту, інколи пізніше, але в якийсь момент це стає залізобетонна впевненість. Хоч на УЗД мені казали іншу стать два чи три рази.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    "останнє" буде в травні, коли візьму на ручки :)
    Але вже придивляюсь до мікротунік і мікроколготочок

    Два хлопчики, дві дівчинки. Відчуття статі мала з хлопцями, з дівчатами не мала.
    талія у мене всі рази, живіт сильно вперед. Пупок назовні всі рази. Пігментної лінії на животі підчас вагітності не видно, після пологів видно - наче простим олівцем намальована смужка, сходить десь з місяць.
    Різниця в наборі ваги - з хлопцями 5-7 кг за вагітність, з дівчатами -надцять. Але не думаю, що то зі статтю пов'язано.
    Про зовнішній вигляд - ну, я просто гарна :) І це ознака мене, а не дітей в животі :)
    Волосся на голові у всі вагітності ставало краще, а на тілі ріст значно сповільнювався.
    По дню зачаття - у мене всі діти плановані навколо овуляції, тому різниці нема. Точніше від 2-3 днів ми дату зачаття все одно знати не можемо, оскільки дата овуляції з нею не збігається. За тією табличкою оновлення крові, що Ви дали посилання, - збігається тільки стать четвертої дитини (якщо все правильно встановили :))
    Пігментних плям на обличчі нема (ніби), правда, в цю вагітність така специфічна реакція на холод - все лице плямисте надворі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а, ну і трохи поцейво. Не те щоб пожалітись
    мої прекрасні дітки 4.200 і 4.400 при народженні тепер для мене "ускладнений анамнез"
    теперішня малюся також по УЗД почала випереджати, то рекомендації - їсти менше, пити менше :) При тому, що в мене ІМТ здорової людини, невагітної навіть.
    А щоб підняти гемоглобін - препарат заліза. Нє-нє, не харчуванням, щоб не наїсти забагато калорій :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Мяска доброго - то й буде залізо і гемоглобін, ну і всякі фрукти - овочі. Діти в животиках переважно своє візьмуть, а повноцінно харчуватись - для здоровя і сили мамочки. Хіба вже якийсь критично низький рівень того гемоглобіну... Але в мене у всі вагітності ( та й без них) завжди був, як казала лікарка, "як в коня":girl_crazy:.
    А їдять і п'ють менше хай самі. Цьомцьомка розумна дівчинка і зайвого і шкідливого і так не їсть:girl_haha:.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я не їм, вже давно
    На вегетаріанському харчуванні в мене без вагітності 125-130, підчас вагітності донькою 110-119.
    Зараз фізіологічне падіння по терміну, плюс дуже стресовий минулий тиждень. Все наклалось.
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відносно відчуття статі. Перед тим два хлопці, тести показали відразу. З донею тест не показав вагітності, от тоді і зрозуміла, що таки вагітна, але все буде інакше). Була гарна (відчувала себе так), хотілось квітів (хоча до них в принципі байдужа), загалом вагітність була якоюсь такою випробовуючою, але в останній момент все завжди було гуд))). З хлопцями і з дівчатами у мене все по іншому)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я бачила фото. Не лише відчували, а й були :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені хотілось манікюрів-педікюрів яскравих, коралів, хусточок та шаликів, і суконочок в квіточки))). Хоча то все не моє. Я така більше хлопакувата). Цікаво як буде цієі весни, бо наразі я сама не знаю))).
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. Єва

    Єва Well-Known Member

    Тут на форумі є окрема тема про це. В мене єдина відмінність між дівчинкою і хлопчиком - смакові уподобання в період токсикозу (з дівчинкою їла халву і закушувала квашеною капустою, з хлопчиком хотіла вареної картоплі зі сметаною і бульйону) і кількість зїдженого (з дівчинкою їла набагато менше при таких самих темпах набору ваги). Обидвоє зачаті в день овуляції (підтвердженої тестами та/або УЗД), по китайській табличці мали б бути обоє хлопчиками, по оновленню крові співпало з хлопчиком, з дівчинкою виходило 50х50. З дівчинкою тест показав на 3-й день затримки, з хлопчиком - ще до затримки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. matematyka

    matematyka Well-Known Member

     
  21. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Смішно Смішно x 9
    • Подобається Подобається x 1