Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Співчуваю... Мене того разу знову можна сказати оминув. Зате вчора цілий ранок снилося що я жую скло:girl_crazy: - прокинулася з дикою печією, аж в обід пройшла. Сьогодні вже менша але все одно муляє, ех, піду гуглити що там допомагає. Поляна квасова?
     
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Тут на форумі є спец тема з цього приводу :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    співчуваю... Але то минає і мине.
    Я вже майже 2 тижні без блювання, цятки на обличчі сходять, шлунок перестає боліти.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Та, власне, попередній "напад" був ще 6 січня. То я вже розслабилася)
     
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я останні дні шось геть розбита. В мене нема блювотного токсикозу, але часто підтошнює, від їжі якось верне, хоча можу бути при цьому голодна. І то в мене від того стану якась така злість набирається. Якось від нового року все ніби почало внормовуватися, а потім різко повернулося. Причому нині ввечері я подумала, що може зараз якісь зміни в погоді з тим морозом і майже відлигою завтра. І от якраз останні дні мені так погано-погано.
    Нині встала, погодувала малу і відразу пішла лягати знов, таке було відчуття що от-от буде рвота. Тепер думаю, що може то мої завужені судини даються чути під ту погоду. Колись воно мене теж до тошноти доводило так конкретно. Пила тоді сезонами судонорозширюючі, а потім почала ходити на масажі, бодай раз в рік курс на 10 масажів, тепер вже більше року не була. Тепер боюся йти в поліклініку на той масаж, шось мені страшно з тим кором та і взагалі ше якусь вірусяку мені геть не треба.
     
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    О, доречі з тим кором. Чи можна себе якось вберегти ( без щеплення)?
    Чи від інших вірусів?
    Сьогодні на роботі мене питали,чи я не п'ю щось для профілактики,наприклад Афлубін. В маршрутках багато людей,час від часу хтось кашляє,на роботі теж періодично покашлюють. ну але навряд чи вихід - сидіти дома,бо ті віруси можуть і до середини весни ходити.
    В першому триместрі трохи була застуджена,хотіла пити Афлубін,але в аптеці мене відрадили. Зараз 2-й триместр,то вже можна? Чи краще таки не треба? Як не боятися того кору?)
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То хіба для профілактики неврозу :) ліки з недоведеною дією + геть незрозумілий і не дуже досліджений його вплив на вагітних. Кір небезпечний в першому триместрі набільше, тому зараз вже не так страшно:girl_wink: Так, звісно, можуть бути важкий перебіг, ускладнення (пневмонія і т.д.) але то і від звичного грипу може бути... Я якраз днями гуглила - кір загалом дуже заразний, але кажуть, що є люди які перехворіли вже ним навіть не знаючи про це і мають пожиттєвий імунітет. Ну і тішить, що якогось специфічного дуже патогенного впливу на плід кір не має (на відміну від краснухи)
    А загалом як і з іншими болячками і вірусами - я жую яблучка, п"ю чай з імбирем і надіюся на краще :) бо у мене ще й дитина в садок і на гуртки ходить, маршрутками їжджу і т.д. тобто шансів підхопити якусь заразу предостатньо.
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Мені сьогодні терапевт сказала, що найкращий захист від вірусів - НЕ НЕРВУВАТИСЯ )))
    А також лимончик/імбирчик/мед і багато пити.

    П.С.: мій старший також школа/гуртки.
    Плюс в мене робота в офісі з великою кількістю постійних і змінних людей:)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    І знову рубрика "сестри свойбокс народжують".
    Дуже дякую всім, хто згадав нещодавно сестер в молитві, в неділю одна народила. Тепер запитання від другої.
    В суботу вранці почав відходити корок, вчора ввечері почало їй мокріти, а вночі почались перейми, думали пологи. В пб сказали, що це не води, відкриття 2 пальці, хотіли залишити до пологів. Сестра відмовилась і поїхала додому. Знову від ранку мучать перейми, без періодичності і далі виходить слиз. І ніби обоє знаємо, що таке може тривати і тиждень, та все одно якась сестра знервована. Може розкажіть, як було у вас, вона прочитає реальний досвід і заспокоїться. Дякую
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Реальний досвід. Мій. Точно більше тижня таке тривало.

    Навряд чи в сестри буде так довго, але поспішати теж нема куди. Якщо вона з таких що довго розкачуються, то хай відпочиває побільше, бо воно виснажує.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    вона просто змучена. Вкрай треба якимось чином відпочити, бо це може бути дуже довго. Може і не бути, звісно, але після безсонної ночі кожних пару годин перейм вже дуже тяжко сприймається...
    Якщо вже в ПБ відпустили - то точно все гаразд. Я би себе цим заспокоювала, якби така ситуація була в перших пологах
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Важко вже в такий період відпочивати і розслаблятися. Дуже тривожно, особливо коли перше маля - не знаєш чого чекати, важко розібрати сигнали, які подає тіло, адже подібного ще не відчувалося. Але потрібно.
    Варто трохи відволікатися
    Перша вагітність без ускладнень. Тренувальних не було. Почав відходити корок, підтікали води, легкі перейми ще передихувала на останньому підготовчому занятті для подружжя. Здавалося, що ось - вже близько, почалося. А дівчата - тренери тільки підсміювалися. Тепер я знаю чому. Тривало це все 5 днів. Тож будьте терплячі. Теж поїхали у пологовий - відкриття 2 см - відпустили. Народилася доня через 2 дні з окситоцином .
    Другі пологи - від появи ознак початку процесу - доба. З пологового з відкриттям 6 см поїхала. Переконували мене, що народжу зараз в авто. А по факту - через 8 год. :)
     
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Щиро дякую всім за підтримку, народила сестра чудову маленьку красуню. Я обожнюю дівочі посиденьки і форумлянок, які пишуть, радять, діляться досвідом! Це мега круто, пишіть і далі, вас читають!

    І ще в мене був досвід партнерських пологів, дівчата, як це важко.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Мене тільки що осяйнула думка, що на партнерські пологи свої я би взяла себе :).
    Молодці сестри!))
    І Ви молодець, що так турбуєтесь.
    А ще би історії свіженькі про пологи, ех )).
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    25 тижнів. І багато букв про них
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Єва

    Єва Well-Known Member

    В мене від нього танці в животі
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    на фб є група "вагітні теревені", там багато
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member


    Сьогодні була в жк. Вагітність плавно наближується до 37 повних тижнів. ПДП 11.02.
    Гемоглобін за останні півроку по аналізам: 104, 121, 115, 111.
    Все інше норма.
    Моя гінеколог мені вже подобається :). Спокійна, не напрягуча, з розумінням, що з третьою вагітністю, яка нормально протікає - особливо нічого нового і не скажеш, на якісь аналізи "зайві" та ліки/вітаміни не направиш.
    Поміряла живіт, посміхнулась, зітхнула, занесла параметри в графік і каже: "є всі шанси народити 4кг дитя, але то приймемо, будьте спокійні, тим паче, попереднє Ви самі народили поза 4 кг".
    Вагу за останні місяці набираю по нормі, але ізза нестримного апетиту в першому-другому триместрах... В общєм, на сьогодні набір складає +18 кг. :sad:
    І це теж "не критично, народите, потім трохи більше треба буде скидати. Ну і Ви самі то знаєте".
    Щось у поліклініці з нового року 3 гінеколога зщезло, а зявився новенький - чоловік. І медсестри нові, молоді і завзяті.
    Дитина штурхається впевненно, вагітний одяг мені вже тисне морально, тіло таке як...не моє, не зручно, важко, кості, мязи болять, безсоння, старший захворів - але це вже в Прозу треба нести :)
    А може і не треба :). Таке життя. Вирує :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та у Вас шикарнезний гемоглобін!то не "все інше" в нормі, а взагалі все - в нормі.
    Між іншим, завищені "норми" по гемоглобіну для вагітних я прямо пов'язую з рекомендацією "не вживати забагато рідини, щоб не було набряків". Зрозуміло, що у загущеній від недостатнього пиття крові концентрація будь-чого буде вища. Тому особисто мене показники вище 130 лякають як ознака недостатнього пиття. А у Вас якраз супер. І добряче більше 100, і не ненормально високий.
    дуже Вас розумію. Але пригадую, що 37 тижнів - це такий специфічний період, коли "ну всьо! нема більше сил!" а по факту ходити можна ще півтора місяці. Тож по можливості старайтесь відпочивати.
    ггг, з моєю динамікою мені про такі цифри на Вашому терміні можна мріяти.
    Лікар класна! Отак спокійно собі і доходжуйте-доношуйте.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Розкажіть техніку виконання вправи "збирання сірників" :)
    Треба з прямими ногами згинатися, чи присідати до кожного сірника? Що корисніше? Чи і так, і так?)