Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    о, буду знати що ще й таке є :)
    ну але мої вже скоромісяць як соплі і новеньконабутий чи то бронхіт, чи трахеїт 100% підсилюються тим, що мені вдома не сидиться - то в ЦЗ, то Влада на гурток, то ще десь волочитися, як не ноги промочу, то просто в тих термосах бацил на колесах покатаюся :girl_in_dreams:
    Я тепер боюся, що ще одне з гіпоплазією емалі буде :sad: (бо зуби закладаються на 4 місяці і одна з версій гіпоплазії окрім екології, поганої води і т.д. - те що мама хворіла в цей час і приймала ліки :girl_in_dreams:)
    у мене якраз цього року з'явилося в холодильнику (бабушка експериментувала з народними рецептами). Буе-е-е, спробувала я його :bad: і то при тому що ніс лікую "ялинковим" піносолом і уролесан можу прямо на язик капати. Нє, я вже краще звичним мукалтином і чаями теплими кашель поки ганятиму.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    мама з трьома дітьми не хворіла сильно і ліки не приймала - а в дітей все одно гіпоплазія.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    З Сергійком хворіла на 11-12 тижнях сильно, в нього найкращі зубки з 3 моїх дітей.
    З Вірусею хворіла в 38-40 тижнів, дуже сильно і на бактеріальне. З ліків хіба парацетамол. Зуби дуже погані
    В Дмитрика гіпоплазії не було, його зуби покосив ранній пришийковий карієс :sad: тут не вгадаєш
     
  5. Milli

    Milli Well-Known Member

    У мене двоє діток, з кожною вагітністю хворіла на 3-4 місяці. Зубки в дітей рівненькі і здорові, перший раз до стоматолога пішли в 6 років, ставити пломбу на дві нижні 5, я напевне боялася більше ніж мій синочок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Недавно рвали малій першого зуба , то стоматолог казала, що зуби формуються генетично і тут як кому пощастить ....
     
  7. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    То ше від рецепту багато залежит , я дуже терпкого би теж не їла, а то мені смакувало ше й шишки обсмоктувала .
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    21 тиждень.
    Вголос кажу, що останнє підвищення тиску і трабли навколо нього були давно. Ми молодці, ми станом на зараз це подолали.
    Повернувся смак до їжі і загалом до життя.
    Малюк скаче, ВДМ по терміну, до розмірів живота починаю звикати. Брекстони і гікси болючі. Це пов'язано з варикозне внутрішніх органів, тож терплю.
    Величезна радість - я практично одужала. Нежить вагітних і задишка часом лякають, часом ні. "Ставка на зиму" - планування вагітності на холодну пору - була зроблена правильно. Стараюся більше ходити пішки. Коли задишка дуже сильна, то вибігають на вулицю і переважно легшає. Треба подосліджувати, чого ж я так задихаюся, бо тиск чудовий, гемоглобін високий, п'ю достатньо і навіть аритмії нема.
    6 тижнів до постановки на облік, 4,5 місяці до пологів...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Для мене вагітність взимку - це якийсь сюр. В жовтні мене зловив бронхіт і ще не відпустив. Риніт в мене взагалі взимку завжди. Діафрагма підперта, ні прокашлятись, ні надихатись.
    Одягнути трьох дітей на вулиці в комбінезони з животом - аааа я устал. Це вам не літо коли трусики і бусики і вйо на подвір'я.
    Колготи для вагітних. Оце перший раз в житті я ношу таке чудо. Одяг для вагітних - це взагалі окрема і сумна історія. А зимовий одяг для вагітних - це вже істерика. Літом футболка вагітна, спідниця звичайна під живіт - і я красуня.
    Спідниця в мене зараз вагітна одна - джинсова. Хто не знає, я їх дуже не люблю. Скажіть де є гарні до середини коліна? Але точно.
    Куртка - куртку дали добрі люди поносити, за що їм велика дяка. Бо купити в мене рука не піднімається. Хто їх проектує? Де їхні очі?
    Далі буде...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    иии...ще одна версія...в мене подруга давно практикує йогу і вегетаріанство(не впевнена чи грамотно). В малої трьохрічної гіпоплазія. То лікар(не наю який - стомат чи педіатр) казав, що то від вегетаріанства. І в нього(лікаря) то вже не перший випадок. Вотаке. І будь тут мудрий.
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    свої приколи, скажімо так. але я не уявляю масштаб тих набряків на літо, ще і з таким болем в ногах, як зараз.
    мені легше, мої старші.
    без ковтка морозяного повітря з вулиці я би вже кілька разів викликала швидку.
    :) мені цього разу пощастило, я ношу звичайні теплі сукні троха оверсайз.
    Колготи ношу звичайні, і якщо в невагітному стані мене дратувало, що вони зверху на бюстгальтер натягуються, то зараз те що треба. Я взагалі можу вдягти компресійні панчохи, зверху теплі колготи і ще теплі легінси :)
    поки що влізаю в свій пуховик (у мене був не облипаючий).

    Загалом ,"мені легко", ггг
     
    • мімімі мімімі x 2
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    ніхто насправді не знає від чого, є кууупа найрізноманітніших версій - від радіації, поганої води і до.... Я от ні разу не вегетаріанка, а Владовим зубам то не дуже допомогло :)
    --- дописи об"єднано, 21 Грудень 2017 ---
    я вже починаю про то теж задумуватися, бо звичайні виходять ні туди, ні сюди - до грудей не дотягуються ніяк, а внизу незручно... І живота аж такого немає по великому рахунку (виглядаю просто добряче об"ївшоюся :girl_crazy:) але колготи муляють :girl_cray: Мені повезло, бо куртка зимова загалом досить вільна і якраз до кінця зими має вистачити :) а там, гляди, уже і весна - можна буде в розстебнутій бігати :girl_smile:
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    Може дитя високо?
    @Akina Я купувала колготи на кілька розмірів більші просто
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Прикріплення плаценти умовно низьке. Ще і по задній стінці. В мене ще живота не мало б бути, не те що задишки :)
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    а вони тоді по нозі не завдовгі\заширокі будуть? треба буде спробувати якось 4-ку замість звичної 3-ки...
     
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я довго готувалась до зимового (а це 7-8-9 місяць) періоду вагітності :). І колготи видивлялась, і куртки/вставки для вагітних, і сукні...
    Наразі маю формат "дві футболки", в які влазю разом з животом, і якщо одна забруднюється - тре швидко її прати, бо на заміну тільки одна. Маю вязану мамину сукню, що була віддана мені ще 2 роки тому, як була на 9 місяці порередньої вагітності. Чудово влажу в теплі звичайні колготи, а скільки ж закладок було в браузері з тими вагітними панхочами.... :girl_haha:
    Джинси для вагітних, вдома 2 пари спортивних мягеньких штанів. В куртку ще влажу свою, але пара міліметрів - і буду носити іншу, яка мені трохи завелика. Була :girl_dance:
    Одномаїття періодично набридає, тішусь тим, що можу перебирати асортиментом кофт, кардиганів до футболок. Благо, їх застібати не обовязково :girl_smile:
    Було шкода ті гроші пускати на категорію "одяг для вагітних"... хіба що зимове взуття купила (і джинси ще на 3му місяці), бо в старому (не таке воно і старе :girl_haha:) я втрачала координацію, спотикалась і підвертала ноги :girl_cray:. Купила на більш зручній підошві.
    Повітря починає бракувати, гуляю додатково, як вкладу дітей спати. А діти періодично хворіють останні пару місяців, і от думаю, чи я таки від них вхопила нежить, чи то вагітний риніт.
    П.с. чи то все написане тре в темку-жилєтку? :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Мені задишку зняв пілатес для вагітних, а до того це був просто капець..... всі з ким я говорила по телефону одразу питалися, ти шо бігала , бігаєш , біжиш ....
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    не бачу логіки. Дитина є - є. Органи посунулись хто куди міг, діафрагму підперли. Все логічно.
    --- дописи об"єднано, 23 Грудень 2017 ---
    я нагло заздрю. Цього разу навіть вагітні лосини, які йдуть під живіт, треба опускати ще вниз. Все тисне.
    --- дописи об"єднано, 23 Грудень 2017 ---
    Галя (я) дуже балувана. В штанах вона не ходить, а три сукні - замало. А джинсову спідницю вона не поважає. А куртки для вагітних - страшні. Коротше кажучи бути модною і вагітною - нелегка задача, особливо взимку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. fillette

    fillette Well-Known Member

    Я купляла колготи з вставкою для живота, було дуже зручно. Сукні носила широкі. Мала джинси для вагітних і влазила у всі свої светри. Куртку купила вільну, бо для вагітних гарної не знайшла. Ношу і тепер її. Але в мене був акуратний маленький животик.
     
    • мімімі мімімі x 1
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я в першу вагітність щодня літом проходила через центр пр.Свободи (тоді було євро2012 і тре було пересаджуватись на іншу маршрутку на пл.Кн.Романа, щоб доїхати до Стрийської). Ну як проходила, вже живіт був третього триместру, одяг був одномаїтний, а в центрі купа однолітків дівчат, струнких, веселих, в романтичних відносинах (прогулянки з хлопцями, цьомки, вечірні посиденьки....). Як я їм заздрила :girl_cray:. Втішалась думкою, що скоро теж їх час прийде і вони як каравели попливуть пузиком до переду)))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене фішка - купити, зносити, викинути :)
    Тобто, речей може бути мало, але я від кожної балдію і з них - кількох - не вилізаю. Як правило, сезону такого юзання у хвіст і гриву виявляється достатньо - і для мене, і для речей.
    я від початку цієї вагітності взагалі в штанах була хіба що на пробіжках(о, часи!) і один раз в джинсах.
    та зараз вже логіки й нема. А от коли живіт попер одразу після тесту - таке буває при передньому прикріпленні. А в нас спочатку було передлежання, а тоді - заднє.
    а животу не холодно? Я сьогодні в трьох колготах :) невагітних, просто більшого розміру. Натягнула на цілий живіт - і гріюся :)