Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 2.512
 1. Імель

  Імель Модератор в декреті Команда форуму

  тема є продовженням цієї

  Це - тема для загальновагітних балачок,
  а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

  Перші тижні вагітності!
  Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
  Вагітність і хвороби
  Токсикоз і печія
  Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
  Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

  Вибір лікаря для майбутньої мами
  Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
  Збираємось до ПБ -2
  Жіночі консультації Львова: куди податися???
  УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
  користь і шкода УЗД

  Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
   
  Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
  • Подобається x 3
  • Зе бест! x 1
  • Інформативно x 1
  • мімімі x 1
  • Безграмотно x 1
  • Тупо! x 1
 2. aknytsU

  aknytsU волошкова...)

  Черги? Хм... Тепер, здається з талонами в жіночу консультацію приходять із зазначеною датою, часом. Принаймні, я так минулого тижня до свого гінеколога записувалась. І хоч були дві жіночки без талонів, в живій черзі, але як настав мій час я без проблем зайшла в кабінет.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
 3. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Дуже залежить від поліклініки і наскільки строго вони дотримуються порядку. Бардак можна і на рівному місці організувати.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  угу, а аналізи, наприклад, здавати - в загальній черзі сопляючих тусуватися? а оті всі медогляди: кардіограми і т.д?
  Доречі, коли я була вагітна Владом і останній місяць стояла на обліку вже не у Львові, а в Нововолинську - мене приємно вразило, що приймати оті всі численні ЗАК(які мало не щотижня здавати треба) і інші аналізи приходила, здається з 9 до 9:30 лаборант безпосередньо у відділення жіночої консультації. І там без черг і зайвої штовханити оті 8-12 вагітних мали можливість швиденько здати всі потрібні аналізи. Дуже гарно придумано, у Львові в нашій поліклініці такого не було :sad: тільки на Снід і групу крові брали на поверсі ЖК.
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. Vittoriya

  Vittoriya скрипулька не в декреті

  До мене тільки зараз дійшло, що це і є масаж шийки, який мені робили. :girl_crazy:
   
 6. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Ну воно не схоже на масаж зовсім. Грубо кажучи гінеколог запитає палець між стінкою матки і міхурем. І проводить відділяють. Тому має бути мінімальне відкриття. Підозрюю, що не конче приємна процедура.
   
 7. Vittoriya

  Vittoriya скрипулька не в декреті

  @Orman ну просто вони тут називають це масажем. Але це є власне є, я в неті знайшла еа блозі розповідь дівчини польки з Англії. Приємного мало, але цілком до витримання. І дійсно допомагає. В мене кілька днів просто тверднув живіт, а після тоі процедури ті перейми стали болючо відчутні. Тобто воно трохи приспішило процес, але все ж це краше, ніж окситоцин
   
 8. Siania

  Siania Love Life

   
 9. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Звичайно краще ніж окситоцин чи пробивання вод.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 10. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  Який класний у мене малюк!
  Я вже розрізняю рухи ручками, ніжками і гикавку :) Попри всякі переживання і всі нюанси зі здоров'ям, стільки радості від тої дрібосі :)
   
  • мімімі мімімі x 6
  • Подобається Подобається x 3
 11. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  19 тижнів. така вагітність, в якій кожен тиждень - це маленька перемога. Цілий тиждень без всяких тривог через самопочуття. І без тривог через вагу - я вирішила не важитись хоч пару тижнів, а просто відпустити абсолютно все.
  Малюк рухається сильно, вже може змусити мене зупинитись на півслові.
  В маршрутці час від часу поступаються місцем - лише хлопці, десь 25-30, і гарні просто як на підбір. Останнього разу їхала 2 зупинки, а хлопчина перелізав через чемодан, ледь не впав, і казав "будь ласка, сідайте", - то я вже не казала ,що мені довше сідати і вставати, ніж сидіти :) І подякувала і зайняла місце. Взагалі, попри кілограми, слонячі ноги і великий живіт, в цю вагітність якийсь прямо бум чоловічої уваги. Компліменти там всякі, старі знайомі запрошують на каву і обов'язково наголошують на тому, як я шикарно виглядаю. А я що, я така :)
  до речі, про 19 тижнів. Це термін не від останніх КД, а від зачаття +2 тижні. По УЗД в 15 тижнів підтвердився, ну і я ж знаю, коли завагітніла. А з місячними різниця дуже суттєва. Тому коли ставатиму на облік, казатиму цей "ідеальний" термін.
  В цю вагітність я, абстраговуючись від складнощів, рахую назад. Отже - до пологів 5 місяців, до ставання на облік 2 місяці. Дуже мало, між іншим, - 2 місяці. Треба ще багато з документами втрясти до того часу. Думаю розгорнути бурхливу діяльність з Нового року, коли між п'янством і гулянством в державних установах буде пару робочих днів.
  Маю багато забаганок, але у більшості - не харчових :) Мені буває гостро необхідно потрапити в якесь місце саме в такий час і дивитись на вид з нього - саме з конкретної точки. І всяке таке інше, теж вкрай дивне.
   
  • Подобається Подобається x 3
  • мімімі мімімі x 2
 12. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Написали мені сьогодні низьку плацентацію. 23 мм

  Я розумію що підніметься і все таке, але от зараз вичитала, що бігати не можна (ужос!), статевий спокій (ужос!), в маршрутці не їздити ( і не планувала), і ще щось там по дрібницях. Увага питання: все дійсно так серйозно?

  @Markkomp Ліда, скажи щось.
   
  Останнє редагування: 13 Грудень 2017 у 13:09
 13. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  з Дмитром на 18 тижні було те ж
  на 26 тижні була 56.
  З Сергійком на першому УЗД в 26 тижнів була 56, вніманіє вопрос: якою вона могла бути, якби я пішла на 18?
  Взагалі, нещодавно читала у фб, що домовлений лікар пустив в пологи з плацентою менше 30 мм від вічка на момент пологів (!) і все ОК

  З Вірусею від крайового передлежання протягом вагітності піднялась до дна матки.
  :) ггг. То що для кого спокій :)

  з реального - я би "наручних" великих дітей (Варвару) перевела в режим "на ручки - сидячи". Ну і гарячої ванни би не приймала.

  В мене ж зараз теж типу низька, 35 мм. Але я так підозрюю, що теж піднялась з крайового передлежання, бо мазня була кілька разів.
   
  • мімімі мімімі x 1
 14. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Ну от щодо чи підніметься я не переживаю, але чи дійсно отак все суворо треба обмежити, бо ще такого не мала. Я раз хотіла у ванну, але вилізла, бо мені стало зле. Хоч з мене всі завжди сміються, що я приймаю холодні ванни (навіть невагітна).
  Діти дуже спокійно до носіння ставляться - нормально відмови сприймають, і взагалі рідко просяться. Ядвізі я не відмовляю, хоча вона не надто ручна теж.
   
 15. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  а в 12 тижнів тобі нічого не казали?
  І ще - читала, що ти хворіла, так зрозуміла, що з кашлем. Від кашлю не було ніяких тривожних симптомів (сильні болі в животі, мазня тощо)?

  Порад в стилі "А я ні на що не зважала - і нічого" не даватиму. Я би дивилась по самопочуттю.
  мені одного разу після пробіжки закровило і почались хапаючі болі внизу живота. З тих пір не бігаю. Вважай
   
  Останнє редагування: 13 Грудень 2017 у 13:51
 16. Orman

  Orman Модератор-бомба

  В 12 нічого не казали. І Корінець сьогодні сказав, що в 12 тижнів можна сказати перекриває-не перекриває, а міряти висоту неінформативно, то вона ще й не сформувалась докінця.

  Ні від кашлю тількі кругові зв'язки боліли і то як недобре ставала. Але кругові в мене при всіх вагітностях такі реактивні.

  Нє, ну мені не так вперлося бігати щоб аж ризикувати. Переживу.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 17. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

   
  • Співчуваю Співчуваю x 5
 18. Blondo4ka

  Blondo4ka Well-Known Member

  А в мене сьогодні болі в попереку ниючі і легесенька мазня якась зранку була. Якщо чесно, я дуже злякалася. Від нервів може бути? Не хочу даремно до лікарки дзвонити, зараз таблетки, лікарня і т.д
   
 19. matematyka

  matematyka Active Member

  Чомусь мене то все так здивувало... Таке враження, що лікарі сильно перестраховуються. Плацента близько біля шийки матки на такому терміні взагалі не показник. А небезпеку саме становить плацента, що закриває вихід з матки (знаходиться на шийці).
  З біганням мені зрозуміло, бо тонус збільшується. Зрештою як і швидка хода. Я б спостерігала за самопочуттям.
  Статевий спокій - це дивує найбільше, невже врівноважений статевий акт так сильно може вплинути на вагітність?
  А в маршрутці... Ну тут я плюсуюсь - тики потрібна обережність, бо мала з першою вагітністю такий випадок. При виході з маршрутки, проходячи між людьми, не врахувала своїх нових розмірів, і опинилась зажата між людьми. Біль була нестерпна. Я почала кричати, з переляку люди мене якось проштовхнули до виходу. Тому як на мене маршрутка таки справді транспорт "підвищеної" небезпеки.
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  проблем з тиском не маєте? Закрепів не траплялось? Мазня одноразово?
  Якщо мазня, а не кров кількістю на хороші КД, якщо одноразово, якщо без проблем з тиском і багаторазового блювання - я би почекала хоча б до завтра, якщо завтра вранці все ОК, то заспокоїлась би.
  Попереку моєму дуже тепло подобається. Теплий душ, посидіти навприсядки біля батареї (зараз з дому працюю, то так добре, бо на роботі кондиціонер-грілка під стелею, попробуй посиди :girl_crazy:)
  --- дописи об"єднано, 13 Грудень 2017 у 15:28 ---
  от може Ліда скаже про ту роділлю з низькою плацентацією, вона ж її супроводжувала, якщо не помиляюся

  Своїй плаценті я сказала, що якщо вона сидітиме тихо, то може і не підніматись. УЗД-лікарка сказала, що по задній стінці піднімається повільніше (так то ж ясно, бо "розгортається" матка в третьому триместрі до переду) - і так подивилась на мене, типу, ви ж мали настрашитись.
  А я знаю одне. Як навіть буде 35 мм на пологах (що дуже навряд), але не кровитиме більше підчас вагітності і на латентному періоді, то головне, чого варто уникати - це пологи на спині. А я того і так хочу уникати :)
   
  • Подобається Подобається x 3
 21. Orman

  Orman Модератор-бомба

  В мене по передній стінці. Тому про підніметься я впевнена. Ну і 23 - з таким вже можна родити.

  Мене цікавить період очікування, наскільки сильно я маю страхуватись. А то я якраз на сьогодні планувала поприсідати. А тепер думаю чи варто.