Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А чого в поліклініку боїтеся ? Не завжди те, що лікар працює в якійсь крутій клініці свідчить про те, що це якийсь крутий спеціаліст. Я спочатку цікавлюся лікарем, який мені потрібен, а вже де він там працює, то справа якась десята. Можна і в поліклініці з нормальним спеціалістом домовитися і ходити до нього.
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2017 ---
    Здасте собі хгл в динаміці, та й все. Десять днів, то ще якось дуже рано. Якщо нічого не турбує, не маже, нема різких болей, то нащо? Тим більше зараз, ніби, нові протоколи, до 12 тижнів не роблять нічого, навіть у випадку загрози. То нащо то узд? Ну але це моя думка. Я саме так і робила перше після 12 тижня.
     
    Останнє редагування: 17 Жовтень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Тим більше, що немало лікарів приймають і в поліклініці, і деінде.
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Не настроюйте себе так, що обовязково війна має бути. Ми троши має скривлене відношення через інтернет. Форум зокрема.... Я вже багато разів обламалась у багатьох питаннях і ситуаціях і вирішила, щл часто треба думати самій, а не піддаватись впливу думкам інших на форумі. Усе дуже відносно, всі ми різні і ситуаціі різні.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. fillette

    fillette Well-Known Member

    Я вже писала як з кровотечею попала ввечері на Топольну. На узд мені казала чергова, що я і так не доношу, що все недобре, що можна чистку зробити. А було вже 11 тижнів. За кілька днів на плановому узд все було добре. Я тоді написала відмову іпоїхала додому, ще й вислухала що "начиталась інтернету і думає що вона дуже розумна".
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    от як вони не бояться так категорично говорити? Це ж гра з життям.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. fillette

    fillette Well-Known Member

    Я коли мала кровотечу при першій вагітності, мене теж хотіли почистити. Я не дозволила навіть дивитись на кріслі. Пила ліки і молилась. Тоді стався викидень. Найгірше в таких ситуаціях те, що є жінки, які вірять лікарю і роблять те що їм кажуть. А лікарі дійсно грають з життям.
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну, може якби до них хоч пару раз хтось повернувся і сказав як вони помиляються, то може б задумувались. А може й ні...
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а дзвонити і пропонувати хірургічну стерилізацію "таємно від чоловіка", "за соціальними показниками" і т.д. - це гра вже життями цілої сім'ї.
    а скерування на аборт через півтора роки після КР, бо "не виносиш". Мені жінка розповідала таку історію, а я сиділа, слухала її і думала, що ж то робиться. Від мого другого КР тоді минуло теж півтора роки, але останні 6 міс я була вагітна. Зате коли прийшла на облік, то реакція лікаря була "ми вже нічим тут не допоможемо" - аборт робити пізно.
    Ну от не хочеться казати "ідійоти", але крутиться, крутиться, крутиться...
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2017 ---
    як лише сміли!
    а то, до речі, завжди. Попросиш скерування на додатковий аналіз - "Не довіряєте мені - шукайте іншого лікаря!" Що ж, як скажете...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я від вчора гикавку чую внизу прямо "аж там", то ж вже можнв надіятисб, правда ж , що перевернувся? Останнім часом та гикавка була якось незрозуміло де, як руку прикладала, то збоку і нагорі підскакувало, а внизу нє.
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дуже схоже на те!
    Ви ще раніше писали про сильні копняки під ребрами. Напевно, малюк "зайняв позицію" :)
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2017 ---
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а ми сьогодні урочисто перекочуємось у другий триместр.
    Перекочуємось - бо, на відміну від вагітностей двома попередніми дітьми, в які на терміні 13 тижнів ще і помітно нічого не було, тепер в мене +5 кг і такий живіт, що від швидкого збільшення вже болить пупок. Правда, зараз я все одно важу менше, ніж перед вагітністю старшим сином 10 років тому, тобто в мене зараз ще навіть не "зріст-110" :) Тому ноги, не жалійтесь наразі, ви ще не таке носили :) Крім збільшення живота у мене тепер такий мегакрутий розмір грудей як 70В. Це теж красиво і по-новому.
    Ранкова блювота все ще буває, але вже не щодня.
    Голова болить менше, шкіра очищується, хоча маю таку спеціальновагітну сіру пігментну плямку на чолі. Але для таких випадків і є всякі макіяжні засоби, тож воно не кидається в очі. волосся начебто припинило випадати і трохи потемніло біля коренів. Вії теж стали практично чорні. Впізнаю себе вагітну :)
    Приємна увага дітей до процесу вагітності. Це так смішно, коли вони дають мені щось з'їсти - і питають, чи лялі це подобається. Вони дуже чекають - коли вже лялю буде чути. Думаю, десь до Миколая надумаємось на УЗД і організуємо, щоб всі діти були в кабінеті і бачили екран. В записах воно не так захопливо.
    Не думаю, що це вплине на відсутність ревнощів, але я зараз бачу цю увагу до всього, що стосується народження дитинки, і бачу велику відповідальність в тому, щоб показати їм, що діти - це радість. Я ж кожного з них так чекала, "годувала"
    смачненьким, гладила в животику і купляла теплі шкарпеточки нейтральних кольорів ще з першого триместру :)

    Відчуття статі не маю зовсім. Через розміри живота думається часом про двійнят. Це би був крутий життєвий урок, звісно :) Але ймовірність настільки мала, що думається так легенько і здалеку.

    Забаганок море, постійно різні. Ті, що стосуються солодкого, буду потрохи опановувати. Бо моя група ризику діабету не спить, і я відчуваю, що треба не "взяти себе в їжачі рукавиці", але покласти руку на пульс. А зробити це однозначно легше поступово.
    От чого справді хочеться - хурми і апельсинів. Думаю, куплю нині і поїм.
    А ще хочеться нові парфуми. Думаю, куплю якийсь пробничок, бо не впевнена, що за два тижні мені не захочеться інакших. І гель для душу запашний куплю. І продавці побутової хімії вже "холодні" зі мною, бо я пральні засоби так нюхаю перед купівлею, що ледь не на смак куштую.

    За чим сумую, так це - за бігом. Останні пробіжки були такі класні, але чомусь наступного дня мені було погано. Логічно пов'язати це з бігом ніби й неможливо, але страх знову пережити щось таке не пускає мене.
    Роблю інші вправи, концентруючись на розвантаженні попереку, ніг, загальній гармонізації стану.
    та і росту собі далі.
    "колеги", в кого теж по 12-13 тижнів, признавайтесь :) незчуємось, як в травні будемо одна одну морально підтримувати.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 2
  13. Siania

    Siania Love Life

    Я спершу ходила в Альтернативу, там теж мене з посмішкою вели на вагінальне узд. Але я одразу відмовилась, і зрозуміла що це не мій лікар. В результаті, на облік встала в поліклініку, задоволена. Ходила 1 раз в місяць, здавала аналізи по необхідності, на скринінгах ніхто не напрлягав. Тому, поліклініка не завжди таке страшне зло, як здається ;)
    Я ще черг нема, все по талончиках :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    саме тому я всі три великі кровотечі в останню вагітність лікувала дома. Під рекомендації лікаря, в патології даавно би вже було по всьому....а так - радує світ наш скарбик.
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  15. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я вже теж хотіла міняти лікаря, і йти в Інтерсоно. Але бачу вони дійсно мають якісь рекомендації і всі однаково дотримуються їх. Та й шкода, та лікарка знає мене, має мою історію відвідувань та аналізів. Прийдеш до нової, все спочатку розказуй та здавай. Тяжко так, не мати лікаря. Бо в разі чого, навіть нема кому подзвонити і спитати що робити.
    В поліклініці деколи їх байдужість добре, а деколи не дуже.
    Поки не йду нікуди). А далі видно буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Багато жінок стають на облік суто для формальності, щоб отримати лікарняний без заморочок , особливо, якщо місцевий гінеколог не дуже напряжний. Здають там собі поточні аналізи, узд і т.п., а в разі якихось питань консультуються " збоку" у свого перевіреного лікаря ( якось так). Мені ж було зручно стати на облік зразу в приватну клініку - не з тих розкручених ( формально вони домовлялись з поліклінікою, числилась ніби там і лікарняний звідти). Але було зручно по розташуванню , лікар мій постійний, сервіс на рівні. Дзвонили, коли прийти на огляд, аналізи і т.д. Узд їхнє. Єдине, що я робила " на виїзді", то це консультація генетика на Лисенка. Знаю також жінок, яких повністю задовільняло стояти на обліку в себе на дільниці, зате безкоштовно. Як кому зручно.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    І де Ви стояли на обліку?
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    то від лікаря залежить. Є такі, що будуть дзвонити і питати за Вами, і кожного дня після ПДП питати, як у Вас справи.
    По відгуках можна собі підібрати suitable лікаря
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Смішно Смішно x 6
  20. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

     
  21. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Відповіла в ПП.