Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    о, дякую що відгукнулись)
    я в інтернеті натрапила на таку інформацію, що ці аналізи потрібні коли в родичів є якісь спадкові хвороби,чи щось таке;коли були викидні,аборти,завмерлі вагітності; і якщо УЗД показує якісь певні відхилення (ну то я так на хлопський розум написала, як я то зрозуміла) і то мене трошки заспокоїло))
    бо дякувати Богу в нас все в сім'ї в порядку, і жодна з перелічених причин, щоб робити ті аналізи, нас не стосується))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    Вот і я вам про те щоб зайвий раз не хвилювалися)))) мені теж лікар казав щоб я не заморочувалася.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    я наслухаюсь,начитаюсь а потім лікарку питаннями достаю:girl_crazy: напевне ми всі такі, не кожного дня ж родити приходиться, та й обізнаність про вагітність і все таке теж не у всіх є:girl_in_dreams: ще мене тероризують деякі родивші, чого то я вітамінів ніяких не п"ю,то я теж доймала лікарку чи часом я того не потребую)) то вона мене заспокоїла,сказала що з моїми аналізами все добре, головне їсти фрукти, овочі, молочку і буде мені щастя, а штучних вітамінів вона своїм беременяшкам без нагальної потреби не виписує))) і я мушу з нею погодитись)) моя думка така, що треба було себе готувати до вагітності і перед тим щось приймати....а зараз вже хай дитинка черпає вітамінки з того що мама їсть)):girl_dance:
    ото нафілософствувала:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    ви знаєте я також під час другої вагітності до свого гінеколога приставала може мені вітаміни пити.... то він мені сказав що не треба в себе все під ряд без причини пхати головне гарно харчуватися. Коли вже почав падати гемоглобін то тоді він вже понаписував препарати заліза і вітаміни , а так сказав, що хіба буде дитина велика від того дуже рости і апетит буде конячий)))))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Moza

    Moza Member

    В мене почався 18-й тиждень, лікар про торч-інфекції взагалі нічого не казала. Хоча, можливо це тому, що я колись вже їх робила - роки 3 тому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Вклинюсь у розмову про токсикоз. Підчас вагітності третьою дитинкою я думала, що просто не витримаю того. Було дуже багато днів, коли я нічого не могла з'їсти. Блювала кожен ковток води до 12 щодня, далі до вечора - як пощастить. Про те, що 12 тижнів - ніяка не межа для токсикозу - знала ще з вагітностей старшими дітьми. Але після 18 тижня таки стало трохи легше. Час від часу була і нудота і блювання, аж до пологів і врешті - блювала я і в пологах. Вранці після народження доні аж сміялась, як то добре - прокинутись і захотіти їсти, а не обіймати сантехніку :)

    мені не допомагало. Перепрошую, але від розуміру порцій,з'їджених залежав лише об'єм того, що верталось :sad:
    мені теж ніякі льодяники не допомагали. Тут головне - не розгризати. Ті гострі шматочки дуже травматичні *на шляху назад*
    я пробувала - теж не допомогло.

    Старалась потрошку пити мінералку, фізрозчин, регідрон, розчин Рінгера. То все теж затримувалось ненадовго, але оскільки ті розчини призначені для пероральної регідратації, то хоч щось затримувалось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Коли нудить, не хочеться їсти і постійно присутня блювота то є трохи інакше і можна віднести до важких станів токсикозу. А от власне, коли час від часу є таке просто піднуджування, то тоді варто спробувати їсти мало, але часто. Та в кожного по-різному і ми всі про це знаємо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. fillette

    fillette Well-Known Member

    Болить мене з 10 ранку живіт як при болючих місячних. Але постійно болить, не періодично. Не знаю чи то дзвонити до лікарки і збиратись в пб, чи то чекати. Як знати що то початок пологів?
     
  10. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    Якщо регулярні схваткоподібні полі з однаковою періодичністю то це початок пологів. Тобто схватить болить болить і відпустить. А якщо просто ниє час від часу то можуть бути тренувальні схватки.
    --- дописи об"єднано, 28 Лютий 2017 ---
    І ношпу випийте якщо перестане то не схатки.
     
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Це може бути початок пологів. В мене такий біль перейшов в перейми через кожні дві хвилини
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. fillette

    fillette Well-Known Member

    Пила ношпу, приймала теплий душ, болить далі. Але не схваткоподібно, а постійно. Так як при місячних. Відчуття розпирання внизу. Лікарка не бере трубки. Ще чекаю може передзвонить. Може хтось підкаже чи то можна поїхати щоб черговий лікар оглянув? Не дуже хочу щоб мене стимулювали якщо то тільки початок.
     
  13. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    Навіть незнаю можете поїхати якщо переживаєте. Я з першою дитиною то довго дома терпіла але то в кожного по різному. Щоб потім як то кажуть не приперло.
    --- дописи об"єднано, 28 Лютий 2017 ---
    А може ще раз спробуйте лікарку набрати. Я свого серед ночі піднімала як приперало. Правда мій зразу піднімав лікар завжди.
     
  14. fillette

    fillette Well-Known Member

    Дівчатка я в родзалі вже. Приїхала з відкриттям 6 см. Зараз вже 8. Схватки майже не відчуваю. Сьогодні народжу.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    Ой))) ну щасливо вам добре що поїхали))) напишете як все пройшло і хто народився))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Barbariska

    Barbariska Member

    Дівчата!В мене по гестації 32тижні, а по фетометрії 36тижнів і вага плоду 2500кг (по узд 10.02.17). Зараз вже 01.03.17 пройшло18днів думаю все підросло і набрало вагу.В когось може таке було і що робили в такій ситуації чекали гестаційного терміну чи по фетомертії брали?Має бути кесарське і дуже боюсь перносити, щоб не почались природні пологи.
     
  17. fillette

    fillette Well-Known Member

    В нас в 00.35 народився солодкий хлопчик - 2850 грам і 49 см. Родила легко, без розривів.
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 10
    • мімімі мімімі x 4
  18. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    Вітаю)))) Нехай росте здоровенький і щасливий на радість мамі і татові. І вам також міцного здоров'ячка!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Fillette, вітаю! Особливо з легкими й швидкими пологами)) Мала безсоня вночі і все думала: цікаво, буде у Вас ще зимовий чи вже весняний хлопчик)) Таки весняний малюк)) Відпочивайте і насолоджуйтесь солодким пахучим згорточком!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Banny

    Banny Well-Known Member

    Як я вас розумію! Відчуваю те саме, правда з першою вагітністю у мене було ще гірше. Мені призначили пити Есенціале Форте, тому що це так реагує печінка. При першій вагітності теж його пила-помогло, але до того десь два місяці промучилась, а ще родичі казали,то нормально, треба перечекати, а в мене блювота була 5-6 раз на день,тоді лікарка ще мене вичитувала чого я раніше до неї не звернулася, бо той мій стан міг спровокувати викидень. Так що зараз знову почала пити таблетки, правда ще тільки 2 штуки випила, полегшення поки немає...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Moza

    Moza Member

    Скажіть, будь ласка, а в кого Ви народжували і в якому пологовому? Задоволені лікарем?