Дизайнери інтер'єру Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Faynyunya, 30 Березень 2016.

  1. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Зрозуміло. Очевидно це має бути ландшафтний дизайнер. Спробуйте попитати там і бажаю успіхів.
     
  2. marysta

    marysta New Member

    Шукала дизайнера інтер'єру надійного, не дуже дорогого і не дешевого (бо все-таки хочеться зробити ремонт якісним і надовго). Мені порадили студію let's design у Львові. Зустрілась з ними і все просто чудово. У них дуже класні проекти і бачення, оптимально підбирають під бюджет. Напишу, коли ремонт закінчиться. Чомусь сумнівів про добросовісність в мене наразі з ними нема!
     
  3. sweetlola

    sweetlola New Member

    А чому платити відкати? Хіба у вартість проекту це не входить? Друзі замовляли проект в студії Євгена Кваші Дизайн Інтер’єру Львів. Студія дизайну інтер’єрів Євгена Кваші то не пам'ятаю щоб розказували про якісь відсотки. Але вони побили "під ключ", тобто всім займався дизайнер. І хочу сказати, якщо не враховувати послуг дизайнера, то матеріали і самі роботи получилися так само як і у нас з чоловіком. Хоча ми все контролювали самі, матеріали привозили та вибирали самі.
    --- дописи об"єднано, 27 Серпень 2019 ---
    Та можете спробувати, хтось та й найдеться. А що вам попався не добросовісний дизайнер чи самі не справляєтеся?
     
  4. Ziben

    Ziben :)

    підкажіть, яка зараз вартість послуг дизайнера, розумію що діапазон цін різний, але хоч +/- зорієнтуватися)
    потрібно просто грамотно розставити меблі/сантехніку в квартирі/при потребі пересунути стіни
    колір стін, фасадів і тд підбирати не потрібно
     
  5. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    також цікавить
    також цікавить це питання. А ще хороші відгуки і конкретні рекомендації з власного досвіду. Буду вдячна усім за допомогу
    Яка вартість їхніх послуг?
     
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    щиро Вам рекомендую LT studio. Не знаю, які зараз розцінки, бо ми вже давніше ремонт робили, але послуги, що замовляли в них, повністю себе виправдали. Навіть, можна сказати, окупили себе :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. sweetlola

    sweetlola New Member

    Початківці-дизайнери беруть від 10 у.о і чим більше практики тим вища ціна, але в більшості є мінімальна сума ціни проекту - від 1000 у.о.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Як на мене, якщо користуватись послугами дизайнера то треба одразу розуміти кінцеву ціль чого ви його наймаєте.
    Варіант 1: це крутезний дизайнер який давно себе зарекомендував на ринку і має величезну чергу, творчий підхід, креативне мислення.....але це все за великі гроші, впевнега він підскаже усі нюанси
    Варіант 2: це оці початківці по 10дол/м2(ну в них хоч в майбутньому є потенціал) та дешеві дизанери"не переживай все зробимо ще сі гроші лишать". Ось цей другий варіант в колі свого спілкування я бачила(тобто виконаний ремонт),скажу чесно 25$за м2 воно того не вартувало однозначно. Як на мене краще посидітина форумах/почитати/подивитись і зробити самому.
    Варіант один буде цікаво, але такого рівня дизайнери не будуть економити на матеріалах і вписуватись у ваш бюджет
    Тому, як то кажуть, вибирати вам)
    Хотіла б дуже мати можливість скористатись першим варіантом у своєму житті, але нажаль нема грошиків.
    Другого варіанту не хочу бо це дарма витрачені кошти. Як на мене краще накосячити самому безкоштовно ніж накосячить дизайнер за великі гроші
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  9. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Скоисталися ми другим варіантом. Без супроводу. Можливо, нам пощастило, але то таки точно не даремно витрачені кошти, бо дизайнер має зовсім інше, відсторонене бачення. Нам багато практичних моментів підказали навіть по монтажу газових / водяних / каналізаційних труб при переплануванні. Коли ми сумнівалися і безпеці демонтажу стін - дизайнер знашла архітектора, який оглянув квартиру і сказав ЩО саме можна зміщувати. Коли по ходу роботи змінився склад сім’ї -швиденько перепланували спальню аби підлаштуватися... Звичайно багато інформації ми шукали самостійно в інеті (наприклад стосовно шумоізоляції), бо майстри підказували якісь дурниці... Та й ремонт, зрештою, за вийнятком деяких робіт (напр. натяжна стеля) - чоловік робив сам. І без косяків :)
    Теж мрію про перший варіант, але грошики...
     
    Останнє редагування: 22 Вересень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  10. sweetlola

    sweetlola New Member

    По монтажу і ремонтних роботах вам би і майстри підказали.
    Знаєте і за 10 дол є талановиті люди, які просто живуть професією, ціна низька бо тільки починають. Тому тут так би мовити рулетка. Зустрічала і талановитих людей за таку ціну, і таких горе дизайнерів. Дорогі, з досвідом - дуже круто. Але ремонт вийде купу грошей, бо не тільки послуги будуть унікальні, а й все інше. А за супер круті речі, потрібно викласти не мало грошей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Левову частину ремонту чоловік робив сам. Підказувати було нікому...
     
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    З власного досвіду. Дизайнерську студію порадили тут, на форумі. В них ціна за кількість кімнат. В нас 3 кімн.квартира, 93 м2. Проект обійшовся в 16500грн. Електриктрична, водяна розводка, перепланування квартири, все прораховано до останнього дротика, то останнього см. Кухню малював дизайнер, трохи застрягли, він сам підключив дизайнера і майстра по кухнях- розрулили. Кошторис рахує по всьому, має в багатьох магазинах суттєві знижки, на підбір матеріалів зі мною виїжджає, вписує в проект чоловікові інженерні захцянки. Приїздить раз в тиждень контролювати наших майстрів, або коли попросимо. Дуже зручно коли є людина з практичним досвідом і можна з ним порадитись про все, що в голову прийде.
    Ціну за метр самі можете порахувати, а полегшення дуже суттєве.
    Ага, візуалізацію ми не брали. Ми шукали дизайнера щоб грамотно зробити ремонт, кольори, фактури він промальовує виходячи з того, що хочу я
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  13. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    В цю вартість входить супровід (підбір матеріалів, контроль майстрів) чи лише проект?
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Все входить.
    Про супровід я писала вище. Він до наших майстрів приїздить раз в тиждень , або коли ми дзвонимо і кажемо, що треба глянути. Якщо брати майстрів у них то він контролює постійно.
    Мережа дизайн студій HEG
    @ГаЛоЧкА
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. dayanaa

    dayanaa New Member

    Ми якраз недавно замовляли такий пакет (перепланування з розставкою меблів + пакет всіх креслень для майстрів), все дуже професійно зробили, навіть в майстрів жодних питань не виникало. Такий проект нам коштував 8$ за м2, але то без візуалізацій, тільки 3д модель причому у відео форматі. Загалом задоволені більш ніж, думаємо ще й візуалки в них замовити, бо це реально економить час, а ніж потім переробляти шось, Kimnata називаються (сайту вроді немають, але маю номер якщо комусь треба
     
  16. Mariya Martyn

    Mariya Martyn New Member

    Дібл Дрім Build Dream - застерігаю. Марин Сергій - шахрай. Гроші взяв, почав переховуватися, дизайн проект так і не зробив.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, випочинали співпрацювати з дизайнером після здачі квартири? Чи це робиться ще під час будівництва щоб можна було зробити перепланування за потреби? Немаю в тому ніякого досвіду і от планується здача у 2020 році, можливо то варто вже з когось шукати/домовлятися?
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    @orange girl ми після здачі, бо до здачі у нас забудовник не допускав внутрішніх робіт. В мами моєї можна за рік до здачі проводити роботи, переплановувати, проводити комунікації і т.д.
    Залежить яка у вас ситуація, ну і проконсультуватися ніколи не буде зайвим
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Darynnna

    Darynnna New Member

    Ми теж після здачі вже все робили і з усіма домовлялися. Забудовника навіть не запитувала стосовно допуску до внутрішніх робіт, не було фінансової можливості на той час працювати з дизайнером, а потім все зробили і було чудово).
     
  20. marynakihtan

    marynakihtan New Member

    Мені здається, що варто відразу проконсультуватися із дизайнерами, послухати, що вони скажуть. Наприклад, моя подруга так і робила. Їй порадили якісь хороші знайомі. Зв'язалася з ними, обговорила свої питання. Вони сказали, що поки будівництво ще не закінчено, можна обговорити її бажання, бюджет тощо. Думаю це класно, щоб потім не витрачати на то час).
     
    Останнє редагування модератором: 13 Січень 2020