Дизайнери інтер'єру Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Faynyunya, 30 Березень 2016.

  1. Faynyunya

    Faynyunya New Member

    Доброго дня! Пропоную в цій темі обговорити дизайнерів інтер'єру Львова. Розповісти свої враження, свій досвід користування їх послугами, чи варто замовляти дизайнера, чи можливо це "гроші викинуті на вітер".
     
    Останнє редагування: 30 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    І мене дуже цікавить хороший професіонал! Бо не можу розпланувати правильно інтер,єр :girl_blush2:
     
  3. Popi

    Popi Well-Known Member

    Теплий дизайн. Дуже круті хлопці. Я від знайомства з ними в захваті

    Надіслано від мого HUAWEI P6-U06, використовуючи Tapatalk
     
  4. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    А мені по портфоліо Теплий дизайн здалися занадто прогресивними )) обрали інших (як закінчимо співпрацю, то скажу хто і як нам зробили).
    Але я думала, що то набагато легше працювати з дизайнерами, ніж є насправді... Ну або то я така вередлива, що мені все не подобається))
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я дизайном задоволена. Я сказала, що хочу -- і вже за тиждень мені принесли фото. Чи то я така невибаглива, чи то дизайнер так мене добре зрозумів, але в мене не було жодної правки: ні по ремонту, ні по меблям. У мене не складний дизайн. У мене була головна умова: щоб усі приміщення здавались більшими (загалом у нас 65 метрів квадратних) Тому в мене немає трьохярусних стель і штор на вікні, як завіса у театрі. У мене таки легкий простір. При чому, мені здається, що в мене все настільки просто, що ніхто і не баче, що в мене був дизайнер))) Але все ж якщо зрівняти ідентичні квартири по стояку -- різниця колосальна і жіночки своїм чоловікам дуже нили, що хочуть ремонт, як у мене. Молодці, що нили! Двом із чотирьох чоловіки хоч ремонт не переробили, але протягом 5 років купили нові квартири)))

    Прізвище мого дизайнера Оліййник, ім"я і телефону не пам"ятаю -- давно то було, ще у 2008 (тоді метр квадратний коштував 15 доларів, платити треба було за всю квартиру. І то без творчого супроводу -- тобто від дав проект -- і допобачення)
     
  6. Faynyunya

    Faynyunya New Member

    Тобто, ви авторського нагляду не замовляли? Ви віддали креслення майстрам і вони робили ремонт по цих креслення?
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Так. При чому, майстри дуже класні були. Вони ще цей проект мені значно удешевили(при тому практично нічого не змінилось), порадили, що справді функціональне, а що буде хіба пилозбірником.

    Загалом, я тоді про таке поняття, як творчий супровід і не знала. Намалював -- дала майстрам фотки і креслення і навіть думок не було, що майстри можуть щось не так зробити.

    Але у той же час моя знайома робила в себе ремонт у 85-метровій новобудові. І в неї дизайнер взяла 1000 доларів (ну у мене майже стільки ж вийшло), але у неї був ПОВНИЙ творчий супровід: дизайнер усе сама вибирала: штори, паркет, люстри.... Радила, де дешевше, мала купу карток на знижки у різні магазини.

    Ну я того наслухалась і до свого дизайнера подзвонила, типу, чувак, а де творчий супровід? Він каже, що це окрема плата, ледь не ще раз так. Та, пішов він -- подумала я. Нашо мені ті понти (як дизайнер він класний і проект супер, але трохи зажерся: 25 років, а він туди не піде, болота багато, ще місяць почекаємо, поки земля висохне.... Та в такому віці треба пахати-і ім"я собі заробляти, а в нього вже зіркова хвороба була). Але ще раз повторюсь -- майстри класні, такі сучасні були. Якби якесь село (хоча вони теж з села, але я маю на увазі село -- не місце проживання, а стан душі) -- то точно треба було творчий супровід. Тому дизайнери дуже різні і ціни різні
     
  8. Faynyunya

    Faynyunya New Member

    Скиньте, будь-ласка, в приват номер телефону майстрів. Направду важко знайти хороших майстрів.
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Це було в 2008 році. Може вони вже спились))), чи в Москву виїхали, чи в Іспанію... Я зараз теж у пошуку хороших майстрів. Мені треба підлогу зробити -- трохи плитки, трохи дошок (хочу на дачі в кімнатах на підлогу просто довгі дошки, як в селі), підігрів, стяжку...
     
  10. ohmyglobe

    ohmyglobe New Member

    Я коли робила ремонт, то зверталася до київських майстрів. Випадково знайшла їх сайт й дуже мені до душі припали їх роботи. Усе таке білесеньке й сучасне, як я й хотіла. Заповнила форму й мені відповіли. Приїхала дівчинка, подивилась мою хатинку, розповіла як що краще зробити, спитала чи є в мене якісь побажання. Десь через тиждень вислала мені макет. Вийшло класно, навіть краще за те, що я собі фантазувала) Дуже функціонально й в моїй малесенькій квартирці стало значно більше. Ось форма,де можно дізнатися вартістьmartins.com.ua/ru/uslugi_i_ceny/ , якщо комусь цікаво. Відповідають дуже швидко, мені вже на наступний день відповіли. Як вже все дороблю, то вже покажу всім)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Щось темка вимерла.Можливо ще хтось користувався послугами дизайнера і вже має фото, скинье, похваліться ))
     
  12. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Дивлюся на їхній сайт..мені також вони сподобалися. Але як з ними працювати? Чи совісні вони? В неті фірм по дизайну море...щось так боюся не прогадати, бо площина таки трохи величенька 116кв. м.
     
  13. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Я трохи ними цікавилася, то відгуки про них дууже неоднозначні і є проколи, тому вирішила дальше спіапрацювати з нашим архітектом, він знає вже хату від початку. Переглянула його проектм, то сподобалось, і ціна адекватна, і розуміє, що хочу, і багато практичних порад дає. Якщо хочете можу дати контакт, то ще поцікавтесь.
     
  14. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Ок. Буду вдячна за контакти в ПП. А що він саме Вам робив?
     
  15. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Він робив нам повний проект будинку і зараз під його наглядом добудовують його. Потім все теж під його наглядом буде, тобто весь дизайн хати.
     
  16. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Певно Ви й справді довіряєте йому... :)
     
  17. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Доброго ранку!
    Дівчатка, а можете зорієнтувати по цінах на послуги дизайнерів, якими Ви власне користувались. Бо у неті діапазон цін дуже великий. І ще - може хтось стикався - якщо Вас не влаштовують рішення, запропоновані фірмою чи дизайнером, а таких, які б Вас задовільнили, вони не дають - як тоді відбувається оплата послуг? Дякую!
     
  18. Масік

    Масік Well-Known Member

    Доброго дня. Можливо хтось порадить точкового дизайнера для облаштування новозбудованого будинку?!
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Залежить, що Ви хочете. Мені кухню просто намалювати в 3ДМаксі обійшлося 100 грн/м^2. Дизайнер намалювала, я сказала, що не подобається, вона накинула на основі першого варіанту ще 3 з мінімальними змінами. Якщо Вам потрібен супровід, це буде від 10 дол/м^2. Якщо дизайнер іменитий, в районі 20 дол/м^2. Супровід може включати поїздки по магазинах при виборі матеріалів, нагляд за майстрами. Це треба конкретно обговорювати з людиною.
    Мені дуже корисним виявився погляд дизайнера, бо я вагалася в стилевому вирішенні. Вона намалювала те, що я хотіла, я з тими малюнками посиділа в майбутній кухні і зрозуміла, що по духу це не моє і буду робити інший варіант.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Можете дати контакти свого дизайнера?