Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата, а хто має матові або суперматові фасади?....Яка між ними різниця?....Крім ціни? Бо на зразку мені якось майже однаково виглядають...
     
  2. UlyanaS

    UlyanaS New Member

    У мене аналогічна ситуація. Тільки майстер дуже радить дерев'яні фасади. Я, начитавшись про фарбоване МДФ, теж більше до плівкових фасадів схиляюся. Але майстер від них категорично відмовляє, каже, що плівка відклеюється. Тож мене теж цікавлять відгуки по плівкових фасадах. А також по стільниці постформінг kronospan.
     
  3. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    ну та ясно. якщо акрил ВІД 65 євро за метр, то навіть не можу собі уявити, скільки коштує натуральне дерево.
    вони всі так кажуть, в мене на попередній квартирі були плівкові, то відклеїлися тільки в тому місці, де духовка, і то, там було дуже "акуратне" відклеєння, нічого не полущилося, власне відклеїлося, і то я не певна, чи плита, чи дверка фасаду. то було давно.

    ясно, що всі майстри агітують за дорогі матеріали, акрил, дерево, фарбований мдф.
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    З сучасними духовками не мало б нічого відклеюватися. В мене досить дешеві фасади, плівкові, але нова сучасна духовка. Вона має всякі різні захисти від перегріву (піролітична система очистки - 500* всередині, відповідно має бути захищена). Якщо я просто щось печу, то зовні все холодне. Під час очистки відчувається тепло, то я для підстраховки висуваю вперед шухляди з найближчої шафки, але то швидше зі страху, ніж від необхідності. За півтора роки ніде нічого не відклеїлось, хіба там, де діти коцнули - і то не так страшно, бо кожна коцка така ніби тверда (я думала, що буде відлущуватись, а воно таке як дуже твердий і товстий кульок)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Lyubba

    Lyubba Member

    В нас фасади Melaco 208 Крем /2800*998*18/ CS. Ми самі вибирали, замовляли і складали кухню. За 2 роки їм нічого немає. Крайкували не найдорожчою крайкою. Плита ніби покрита пластиком. Не знаю як ще пояснити. Можу рекомендувати. З мінусів те, що ви замовляєте цілу плиту. Якщо є залишки, то вам їх просто віддадуть

    Надіслано від мого SM-G850F, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування модератором: 11 Травень 2019
    Reason for edit: видалила лінк
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    В мене на кухні вже 8 років плівка, задоволена, можна сказати, практично як нова))), а от маю ще шафу дитячу, то там в одному кутику шухляди пішла тріщинка, думаю, що плівка також відрізняється по якості, якось так
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    @Kazkivnycja , а де саме Ви замовляли столешню?...Й взагалі цікавить де є великий вибір, щоб вживу глянути. За "Сучасний дизайн ", "Даск ценр" знаю, казали мені, що десь на Хмельницького....
    А, й ще дуже важливо - де можна за фасади й столешню розрахуватися карткою?....
     
  8. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Мене возив наш майстер в два магазини. Один був на Липинського в районі Промислової, за заправкою Окко "ВЕЕМ"
    А другий і основний, там же і столешню замовляли, то гуртівня Томек, десь за мотозаводом. Там вивіски нема, якийсь спеціалізований для майстрів. Чесно кажучи, я туди дороги й сама не знайду, бо майстер мене возив завжди машиною, а я не дуже орієнтуюся в тому районі. Ще знаю, що за 4 м столешні еггер дубу галіфакс ми заплатили 3тис.грн. Ми платили майстру в кінці за все готівкою
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    А де ви замовляли таку плиту? Мої батьки мають щось схоже але за багато років воно втратило вигляд, хочуть аналогічне але нове. А майстри пропонують лише фарбу, плівку, масив
     
  10. Lyubba

    Lyubba Member

    За посиланням ви якраз переходите на сайт компанії, яка продає цей товар. Це ІТС (бічна Наукової). Нам казали 2 роки тому, що то є тонкий шар акрилу, але стверджувати не можу. Принаймні моїм фасадам нічого не зробилось за 2 роки, а у сусідів - плівкові з Епіцентру - вже мають 2 нові дверки, бо біля плитки плівка скрутилась. Але то як у кого :)
     
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    я там була, знайшла таки, правда це дійсно було непросто. Крутилася тричі в тому місці - ну ніяк...Аж додкмалася загуглити їхній телефон й мене менеджер "довела" - де там повертати наліво-направо. Ціни дійсно трохи нижчі, ніж в тому ж "Даск-центрі", що на Левандівській.
    п.с. але дуб галіфакс тепер майже 5 тис коштує :girl_crazy:
     
  12. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Дівчата, розкажіть як то зараз роблять

    Що кладуть на стіл під тарілки?
    Скатертину? Солом'яні чи пластикові підставки? Чи щось інше?
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    @lilochok, маю вінілові підставки
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Посиденьки, скажіть свою скомну думку: затерти шви в колір чи контрасним? Мийка і плитка чорні будуть.

    20190608_130617.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. shemely

    shemely Member

    контрасним
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    @Haidee, на мою скромну:girl_blush2:, в колір
    --- дописи об"єднано, 8 Червень 2019 ---
    Ось так викладати плитку, набагато дорожче?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Чесно, я ще не питала майстра. В нас будинок великий і він робить все, нічого не казав за додаткову плату за цю розкладку. Але намедитував над нею добряче:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мала колись контрастне - біла плитка і темно-коричнева затирка. Мені було супер. Зараз би теж так зробила. В колір - то білим, бо погано видно? Якщо так, то є не дуже практично на кухні. Моя біла вже не аж така біла) в деяких проблемних місцях. Її звичайно можна відшурувати, але то ненадовго.
    А взагалі виглядає суперово!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я б контрасним робила. Я, в принципі, так і зробила:girl_crazy:Тільки в санвузлі. Біла фуга з білими цеглинками мені лікарню нагадує. Я зробила чорною фугою шви, вийшло класно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member