Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    72A62876-1645-4B4C-B2E5-E80956CAC42B.jpeg EA8F865C-97A1-47E3-917E-D3CA9185DFA0.jpeg 8DB12FCF-AABF-47E3-840D-BA384508DD03.jpeg Покажу я і свою кухню, яка також мені дуже нра)) Практична у прибиранні, вмістима, і як на фото завжди така пуста, дуже люблю так. Єдине, не продумали з мікрохвильовою, але в планах є її підвісити, там де чайник стоїть.
     
    • Подобається Подобається x 24
  2. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Згідна на всі 1000%. Блюм практично ніколи не дає похибки. Хіба корпусна частина може гуляти. Але це ще залежить чого і скільки там напхано :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    @Zaychenya а у вас яка фурнітура стоїть?
    В нас німецькі хефеле, казав майстер, що нічим не гірше по якості від блюм, але дешевше
     
  4. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Ми робили на GTV. В мене просто кухня велиииика ))). То дещо блюм, дещо gtv. Об'єми великі - то економили.
    На попередній квартирі ця ж фурнітура працює вже 8років.
    Але якщо Вам майстер казав що трошки всядеться - ну то він щось знає :).
    Або здогадується )))
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Гефель нормальний, навіть дуже, але в мене теж "дуже багато" кухні, то брали gtv, за 3.5 роки один завіс трохи зіпсувся, то ми просто замінили його (не було як в магазин попасти, а спеціально на хотіли) на завіси з нефункціональної тумбочки(там де захована витяжка), поміняли місцями, а при нагоді докупимо, ціна питання десь 25 грн. На момент закінчення ремонту ціна фурнітури при нашій кількості мала значення...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    то певно мистецтво тримати кухню незахламленою, ви молодець!!
    скільки вже часу користуєтеся - як воно в догляді біле? не жовтіє?
    ще запитаю про стіну протилежні - то декоративна штукатурка? як вона миється-чиститься ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Дякую, я прибираю, а потім нию мужу, що втомлена, + малявка завжди збоку, наразі ще тільки сидить, тому така чистота))
    Користуємся третій місяць, ще ніяких недоліків не бачу, дуже практична у прибиранні.
    Стіни також люксично миються, так це декоративна штукатурка, недавно готувала салат «Шуба», то буряк аж по стінах був))), легко стерла губкою і все.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. whisper

    whisper Well-Known Member

    Підкиньте ідею, чим можна розділити кухню і вітальню? Маю дилему, бо була твердо переконана що в мене це буде відкритий простір розділений столом, а чоловік виявляється не знав про мої плани і така ідея йому не до вподоби, бо з часом нам прийдеться перетворити ту вітальню на нашу кімнату, тому він хоче частково СТІНОЮ розділити зони...... мої пропозиції шторами, полками і розсувними на пів кімнати дверима які можна потім засунути на ширину кухоних меблів не пройшли, що ще можна запропонувати як альтернативу?
     
  9. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Стелаж з полицями
    Сервант 2-сторонній- щоб і в кухню полиці і в кімнату
    Декоративна панель (дерев‘яна мдф різьблена напівпрозора....)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    дуже класна кухня!!! де робили і у скільки вона Вам обійшлася, якшо не секрет? можна у пп.
     
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Маю пару господарських питань, цікаво хто як організовує в себе, бо дуже вже хочу наступного тижня замовити нарешті кухню. Отже:
    1. Куди ви складаєте запаси печеньок-цукерок і всякої нямки, якщо звісно є така звичка купити часом побільше і мати надовше? Бо в мене то наразі стоїть у шафці верхній на полиці. Дуже часто шось заштовхується в самий кут і там може стояти майже до псування, ну і мені незручно добре там шось розкладати і досягати через малий зріст.
    2. Де тримаєте більші запаси фруктів, наприклад купили пару кг яблук, і ще по трохи яких мандарин-бананів, де воно все стоїть ? Зараз в мене тупо в кутку під столом стоїть невеликий пластмасовий тазік для того, влітку там же закидаю пару шт баклажанів, кабачків , огірків , ну і всяке таке. Але ясно, що в новій кухні створювати собі гармидер нехочу, куди його?
    3. Хліб. Хлібниця як на мене займає забагато місця, та і взагалі ми мало хліба їмо , але все таки десь його тримати тай треба. Які ще є варіанти зберігання?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Таки в антресолі. Ще й на такій висоті, що сама табуреточку беру деколи )))
    Десь раніше дівчата скидали фото шухляд (верхніх). В них зберігання хліба (для розвантаження робочої поверхні.
    там же ж можна і запас печива сховати ).
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    в мене по цілій кухні є нички від старшого малого :girl_crazy::girl_haha:, мушу ховати від нього й видавати по 1-2 штучці, бо як знайде сам - з"їсть все.
    А раніше тримала також на такій кутовій не дуже зручній поличці, але в мене рдко коли що могло в принипі завалятися, бо я й сама люблю солодке.
    Яблука нараз також тримаю в ящику, але на майбутнє запланувала собі під то таку окрему поличку, де б збервгався великий пластиковий контейнер на фрукти, а на іншій, окремо - овочі. Бо я завжди овочі (картопля/морква/цибуля/буряк) тримала в такій ніші під мийкою, то дуже незручно звідти діставати.
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я те діло тримаю в холодильнику. Але нас 4. Окремо ящик на фрукти, окремо на овочі. Все стоїть в вертикальному зберіганні, щоб по максимуму використовувати висоту ящика
     
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    О, нагадали за бульбу. Ще з дитинства пам'ятаю під умивальником в кухні два відра - одне з бульбою, друге зі сміттям )) Зараз теж тримаю в тумбі під мийкою відро бульби, ще інші овочі в старому поливаному баняку.
    А є ще якісь варіанти розташування тих запасів?
    До речі з тим же сортуванням сміття тепер треба цілу тумбу під якісь відра-ящички, хто вже тим зайнявся?



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Гляньте системи сортування від ікеа, мені дуже подобається, там і для овочів є, і для сміття
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Аналогічно, але таки верхня, бо з нижньої діти дістануть. А щоб було все видно, краще зробити не дерев'яну, а скляну поличку, тоді знизу видно, що і де там лежить.
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я собі планую щось такого плану, швидше за все в шухлядах, хоча, якщо знайду як, то можливо і окремостоячі ємності:
    [​IMG]
    Гляньте пінтерест, там дуже багато ідей для зберігання.
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  19. whisper

    whisper Well-Known Member

    а хто може порекомендувати хороших майстрів, що могли б зробити і дизайн-візуалізацію, і якісно зібрати, і не за всі гроші. Буду дуже вдячна, бажано з власного досвіду або бачили їхні роботу вживу.
     
  20. La esposa

    La esposa Moderator

    1. Цукерки повище, навіть деколи аж зверху на шафках, бо діти навчилися діставати з верхніх шафок :girl_haha:
    2. В пластикових відерках під мийкою (в мене там 2 рівні, все поміщається, але швидко в'яне від тепла) - теж шукаю вихід. Хоча маю пивницю, але зовсім не люблю туди ходити...
    3. Хліб лежить в одній з верхніх шухляд, туди ж йде сухе печиво. Ще маю двоярусне блюдо (стоїть в шафці-вітрині) - на ньому можуть лежати трохи цукерок на випадок раптових гостей, до дітей вже потрохи доходить, що саме звідти брати не можна.