Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @seryj, дякую.

    От я собі думала комбінувати якось чорну і білу плитку. Але не знаю, як(
    Спочатку хотіла в зону плита-витяжка білу, а в робочу зону чорну. Але не можу то чітко уявити. Потім хотіла в хаотичному порядку. Знов засумнівалася.

    А кухня якась отака буде
    IMG_20180831_114413.jpg
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Cheburulja а фасади глянець чи шпон?
    З модерних зараз входить в моду плитка тераццо в компанії скляного фартуха. Отака

    terazzo_sw-grey.JPG

    Вона є різних кольорів і фактично це штучний камінь. Гарно виглядає, якщо робити стільницю і кусочок фартуха 10-15 см захопити. А фартух можна теж різний підібрати, мені подобаються такі "дівчукові" варіанти приглушених рожевих чи персикових тонів



    Або класичний з блакитним підтоном.



    Стіни білі або світло-кремові, світло-сірі. Підлога теж краще глянцева.

    А до класичних фасадів можна взяти "кабанчик" і викласти ялинкою. Можна брати темно-сіру, якщо хочете контрасту, шви світліші зробити.



    Або варіації іспанських узорів, вони теж є в різних кольорах.



    Стіни теж в світлих тонах, одну можна темнішу зробити. Підлога може бути матова "під камінь".
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. seryj

    seryj Member

    Зауваження до вашого проекту , а які ж то будуть шуфляди коли тумба має ширину 25 см ? По друге біла плита з часом пожовтіє і буде не гарно .
    --- дописи об"єднано, 31 Серпень 2018 ---
    2 холодильника левая сторона.jpeg 2hw9PeE1LWk.jpg 21192213_695116827353309_116278019460413760_n.jpg image.jpg Kuhni-pod-zakaz-2-akril-moloko.jpg
     
  4. Lyubba

    Lyubba Member

    Якщо маленька площа, то не варто давати багато контрастних деталей, але то лише на мою думку. Кабанчик ялинкою плюсую :)

    Надіслано від мого SM-G850F, використовуючи Tapatalk
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

  6. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @seryj, звичайні маленькі шухляди 20 см в ширину)
    Яка біла плита?
    --- дописи об"єднано, 31 Серпень 2018 ---
    @Haidee, гарно то все, але заскладно для 7 квадратів. От "кабанчик" цікаво. Дякую.
    --- дописи об"єднано, 31 Серпень 2018 ---
    @Raven, о, я на ту Інтеркераму теж сьогодні дивилася)
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    тут я з ним згідна. що таке шухляда на 20см? для мене неможливо навіть прибори вискладати в своїх вузьких, дошки для нарізання пару шт в глибоку зайдуть, друшляк, і тд. мені мало. але якщо вам не треба одночасно мати 10 дощок і всьо в тому ж стилі - то напевно ок.
     
  8. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @HOPIC, тут не йдеться про "треба-не треба". Мені ТРЕБА шуфляд парканадцять на 80- 100 см. Але то єдиноможливий варіант залишку на ті шуфляди. Інакше не буде. Зліва мийка, а справа то не шафка, то морозилка. Ото і весь мій низ - 20-тисантиметрові шуфляди на дріботу.
    Я вже тут вище писала про "можливості моєї кухні з трьома дверима.
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Але Вам буде все одно незручно:sad: можна зробити 2 шухляди на тих 65 см і поставити всередину розділювачі. Верхню зробити зі спеціальним вирізом під сифон. Так, там пропаде лівий край, але справа за допомогою розділювачів можна зберігати трохи дрібноти, а знизу будете мати нормальну шухляду 60*60 см для банячків. Можна апелювати, що нормальні механізми для повного висування і розділювачі дорогі і т.д. і т.п., але при варіанті з маленькими шухлядками це виходить 3 дешевих механізми, плюс завіси для дверки, плюс окремі дрібні фасади дорожчі, ніж один суцільний. То так, думки вголос.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    дуже не раджу, у нас в попередній квартирі частина ванної була чорна глянцева плитка - це постійне натирання і намивання, при тому, що вода у нас м"яка, і нальоту майже не залишає. А в кухні - то хляпне, то зашкварчить, будете чорну плитку мити безперестанку, тим більше, відстань до плити малесенька
    Я за об"єднання низу 40см+25 см, у великі шухляди, туди дуууже зручно все складати, тому порядок завжди ідеальний, на відміну від шафок, принаймі у мене
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    якщо взяти ікейвську мийку, або теку, - там одинарні сифони менші, ніж звичайно, вони ніби приплюснуті до мийки. то взагалі супер
     
  12. seryj

    seryj Member

    2 Т.jpg Такий варіант як пропонує Haidee набагато кращий і шуфляди повноцінні і низ на каструлі тоже є . Не побачив , там мийка? Якщо так то такий варіант не піде.
     
    Останнє редагування: 31 Серпень 2018
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Чому не піде? Наші майстри досі не навчилися робити шухляди з вирізом для сифону? Чи ви про цю верхню низьку шухлядку? Її можна не робити, просто дві високі, верхні з вирізом.
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    нестандарт....та ти що, ніколи...блюм не рахується)))))
     
    • Смішно Смішно x 3
  15. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Haidee, ну зручність питання таке індивідуальне. Я зроблю шухляду, зате лишуся без смітника і можливості десь покласти кільо брудної картоплі.
    То остаточний варіант.
    І зрештою я прийшла не з тим питанням.
    --- дописи об"єднано, 31 Серпень 2018 ---
    Ну і в мене за мийкою люк з лічильником.
     
  16. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @arushka, спасибі за досвід)
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    може тоді вбудовану витяжку, і за дверцятами ще трохи місця буде, щоб полиці справа заюзати корисніше? чи вже витяжку купили?
     
  18. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @HOPIC, в мене ще буде пенал навпроти з примонтованим столиком. То внизу шафкашафка ви 80 см і + над столом якась шафка чи вітрина.
    Мені вистачає поки на око верхніх полиць. Ну ще можна доробити третій поверх антресоль, якщо що. Але зараз ні.

    Але ж мене не це турбує. Мене турбує плитка і колір стін)
    А витяжку вбудовану я не хочу. Не подобається.
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Cheburulja відразу кажу, що це не буде порада для Вас і Вашої кухні не стосується (по фартуху і стінах я свою думку написала). Я собі під мийкою робитиму один фасад на 45 або 60 см, а за ним дві шухляди. Верхня з отвором для сифону і на ній планую зберігати мило, губки, шматинки, а знизу отака система сортування:

    p3480-sorter_700-45_motion_2h8l_1h18l-76413024713595_small11.jpg

    В одному з цих ящичків цілком імовірно будуть овочі на борщ:) бо зараз то все (сміття, картопля) в відрах за дверкою і мене це дістало. В цьоці така схожа штукенція для сміття, то дуже зручно. І екологічно)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    не пораджу тут. бо я прихильник "щоб щикнулося", спиш і думаєш пофіг бджоли - рапата плитка най буде. чоловік періодично бухтить, а як як побачила картинку в неті, а потім вживу ту плитку, то хіба не віддирали від неї. щодня дивлюся - і тішуся. чого і вам бажаю))
    а верхні шафки теж можна заюзати дуже і дуже цікаво, особливо якщо пошукати пристосування типу від metaltex
    --- дописи об"єднано, 31 Серпень 2018 ---
    зе бест. я поставила найменшу ікеївську, і тішуся як дурний цьвочком, і навіть чоловік каже, що краще стало - ще ж би, 2 роки з будівельним відром...аааа..