Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 7
  2. Zesichka

    Zesichka New Member

  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Мусять переробити, я не доплатила за той недолік гроші. Вони знайшли в цеху кусочок від моїх фасадів і мають піти до представників фабрики, щоб фабрика зробила з тієї партії плівки що в мене.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @PanteraLviv ,а зручно вам дверки холодильника?
    Кухня гарна і поєднання таке витримане.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Мені, чесно кажучи, не має різниці. В мене інших варіантів не було щоб його розмістити в інше місце, наприклад біля балкону, бо там схований котел.
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @PanteraLviv, а не переставляються ручки і завіси?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Чесно кажучи мені дуже важко було то все підбирати, бо по натурі я холерик, люблю щоб не було нічого лишнього і спокійні кольори.
    --- дописи об"єднано, 5 Липень 2018 ---
    не знаю, зара дивлюсь до того холодильника))) ооо, наче переставляються. Завтра якщо вдасться - переставлю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    власне до цього й шлося. Алея припустила, що вам так зручно, тому й не питала одразу про переставляння дверок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Далі я зі своїми "бубнами"
    Це варіант на якому зупинилися. Так, ті кругляки залишаються.
    Але думаємо на рахунок висоти. Якщо підняти на мантиметрів 10-15, тобто вся висота кухні буде 2,35-2,40. То тоді вертикальні шафки будуть 90-95 см. Це вже напевно забагато. Якщо пробувати ділити: то як? горизонтальні допустимо 40 і 60( верхні тоді можуть відкриватися в сторону, а не догори. А що робити з тими вертикальними?
    20180617_155331.jpg
     
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    У Вас початок (низ) антресольок починається на 145 см. Можете підняти (як варіант) на 5-10 см вище, Якщо Вам так буде зручно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Може я не не так виразилася, я мала на увазі збільшити висоту самих шафок, щоб в них було більше місця. До стелі в нас не виходить зробити, бо з однієї сторони є вентиляція, з іншої карніз не дасть підняти вище 2,45.
     
  12. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    а скільки по цьому проекту у вас залишається до стелі? в мене просто був схожий випадок. То під саму стелю зробили ще ряд міні-антресольок. В половині з них йде вентиляційна труба (1,2+1,5м довжини), там нічого практично не поставити, але не видно самої труби. А карниз, я так розумію, для штор?
    .
    антресолі вбік зробити тільки довгі. якщо більше 90 см, просто дати 3 завіси. Тоді не буде "гуляти".
    Вбік ну дуууже незручні мені особисто. Якої б висоти чи розміру не були (окрім вузьких дверцят до 30-40 см максимум) - робити на ліфтах підйомом вгору. або "ламалкою" на блюмівській фурнітурі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    так
    --- дописи об"єднано, 14 Липень 2018 ---
    Якщо висота кухні 2,35, то до стелі ще 35 см
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Та ну, я б ховала все це діло. У вас же не натяжна стеля? І світлі фасади, що не будуть перевантажувати місце. Це як шафа-купе. В мене так не виходило, бо стеля і ветиляційна шахта була б перекрита
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ні, завтра матимемо ще одну зустріч з майстром, ще з тим переговорим.
    Якщо все це ховати, то ще купа питань питань: вентиляція, карніз ( на крайняк можна купити інший), ну і основне це розподіл розмірів верхніх шафок. Щоб воно і здоровенним не було і не нефункціональним...
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Розподіл шафок можна зробити розумно. Карнизи є потолочні коштує як який 100 - 200грн, які ріжуться під розмір і прекрасно кріпляться др гіпсокартону або взагалі до верхнього відкосу. Вентиляція - якщо до витяжки, то дурниця,якщо центральна на кімнату, тоді проблема. Її звичайно можна вивести в шафку, зробити решітку і тд і тп, але майстри тікають від того як чорт від ладану
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. seryj

    seryj Member

    На верхні тумби з горизонтальними фасадами потрібно щоб дверки відкривались так і тоді висота тумб буде як на кресленні . В іншому випадку при високих вехніх тумбах буде важко закрити верхній фасад.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  18. seryj

    seryj Member

    Тумби верхні обовязково робіть ну хотя би 90 см тоді горизонтальні дверки будуть висотою 446 мм В іншому випадку над вехніми тумбами буде багато вільного міся , що виглядає не естетично. На крайній випадок можна поставити такий метод відкривання , він дешевший . Ціни на авентос Подъемный механизм AVENTOS HF (F25, 700 - 900 мм, LF5350-10150 - blum (Австрия), цена 2 016,10 грн., купить Вишневое — Prom.ua (ID#630617650)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  19. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    @Materynka я собі замовила авентос на найчастіше використовувані шафки. Тобто на сушарку для посуду.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    От саме цим мотивував майстер основну причину відмови від висоти 90 см. Вже замовили 80см, та й мама моя переживала, щоб не було то все громіздке. Не знаю, мені взагалі не подобається, що на сушарку потрібно аж дві шафки.
     
    • Подобається Подобається x 1