Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    1. Запах порошку - я погано його переношу, воно б мені заважало там, де їжа готується.
    2. Неможливість поставити поруч якийсь кошик для брудного одягу (ну або знову кусок місця виділяти під нього, а на кухні знайдеться, куди те місце приткнути).
    3. Звук при пранні. Хіба може зараз є зовсім тихі машини (я ще не цікавилася), але я часом перу тричі на день і воно буде баламкати під час обіду чи готування.
    4. Засоби до прання зберігати в кухні (та ще й коли малі діти) вважаю небезпечним, а носити постійно звідкись не хочеться.
    5. Просто не люблю брудні речі на кухні.
    Я собі думаю, що для кожної людини є свої пріоритети і всі ті пункти вирішабельні для когось, але принципові для мене. Тому в мене пралка в шафі в коридорі. Мамі теж зробила вивід до шафи купе з боку ванни. З того боку не буде знизу нічого, машинка на плитці, поруч відділення для прасувальної дошки, зверху хімія, кошик.
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2018 ---
    Я собі задумала невисокий, на 1.5 м приблизно. Така подвійна шафка, де з одного боку духовка, поруч мікрохвильовка, а знизу банячки великі тримати. Ще не маю, то не буду хвалити чи сварити:)
    А, ще зверху монітор чи телевізор.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Кошик з брудною білизною і засоби для прання в мене у ванній. Справді ношу, щось не задумувалась, що це не зручно, певно привикла. Все решта також не помічаю. Але дійсно кожному своє.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Так власне, що тумбочка 35 см лише одна. Більше нема де робити ящики. Якщо доставити пенал, то така можливість з"явиться. Внизу в пеналі і під плитою
     
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В чому прикол пеналів? Мені стільниці 4 метри загальної довжини вистачає, а на суміжній стіні 3 пенали по 60 висотою (кухня виходить не класично кутова, а ніби з двох частин, бо в куті комин 60*60) потім холодильник. Частина з стільницею виглядає так: від вікна пенал на 60, потім стільниця до комина, потім комин. В пеналах вбудована духовка, мікрохвильовка а в шафах зберігаються запаси: хімія до посудомийки, губки, запаси круп, комбайни, мультиварка, посуд, що не часто використовується, форми до випічки, бритванки, швейна машинка, пусті банки до виносу в кладовку і т.п. Завжди можна знайти що сховати. І так, я хом'як :girl_crazy:. І духовка не внизу, щоб не нагинатись - вже на другій моїй кухні зроблена, мені так зручно.
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2018 ---
    Я мала пральку на кухні на попередній квартирі. Але то було вимушене рішення, квартира в старому польському домі викроєна "з того, що було", і єдиний санвузол 1,60*1,60 не дозволяв туди впихнути . Пральку брали вузьку в глибину, то вивід до неї поміщався за нею. То до посудомийки є строга вимога про вивід поряд в сусідній секції.
    Пережити можна все, і пральку на кухні, але як є можливість того не робити - то краще,звичайно, деінде. Кожна ситуація унікальна.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    в мене отака малютка Отзывы о Candy Aqua 1041 D1 от пользователей | Price.ua, правда італійської збірки, три комплекти постілі влізає і місця реально мало займає
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Та я розумію, просто та велика в нас наявна. Чи є зміст купляти зараз меншу і переставляти? не знаю...
     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Плюсую до @Raven. Якщо пралька ще не куплена, подумайте. Зараз є малорозмірні варіанти (малі зовні, але вмістимі всередені).
    Спробуйте самі, а не майстер, намалювати кухню своєї мрії. Ми малювали щось зо 5 варіантів, поки вийшли на компроміс по функціоналу, наповненню, естетиці і симетрії. Зразу прикидайте, що і де має зберігатись, скільки поличок в шафі і на якій висоті має бути. Ми полички під техніку робили в кінці, тобто вони були готові, а висоту я регулювала так : запхала комбайна - відмітила над ним місце полички і т. д.
    І якби можна було сюди план приміщення і показати, де має бути та прихожа і вішалка. У Вас реально не найменша площа і не найгірша конфігурація приміщення, можна зробити "канфєтку", люди з набагато гіршого становища виходять з гарним кінцевим варіантом.
    соррі, поки я писала. ви вже про пральку прояснили...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Materynka а що це за шафа така справа від холодильника?
     
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Котел
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Тут, що у вас в пріоритеті))
     
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Тоді сумнівно, що під нього можна духовку. На якій висоті нижній край котла?
    Так по суті (бо переробляти ви не плануєте нічого, як я зрозуміла): та верхня шафка в кутку на 40 см - незручна, нижня на 35 - взагалі ніяка, бо весь той кут пропаде (ви ж не будете через сифон туди залізати, щоб щось поставити). Моя найпростіша версія: мийку розвернути на коротку сторону ( нічого там складного переробляти не треба, маленький нахил і метр стоку спокійно можна протягнути. Якщо майстер каже, що не можна - поганий майстер). Зрештою, кухня робиться на роки, легше один раз продовбати метр стіни на трубу, ніж потім не мати куди складати начиння і продукти. Далі (по довгій стіні): повноцінна тумба з дверкою на 60 см (шухляди зле, бо знову весь кут пропаде), духовка, залишиться 90 см на ящики. Автоматично зверху ліва дверка стане на 10 см ширша (як на 40 см шукати щось в куті - я не знаю). Пралку я би сунула на 20 см вліво і на тому там кінець. Верх по короткій стіні не знаю, може для симетрії дати ширші оті подвійні, а в куток звичайну дверку, як поруч.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Не під нього, а з іншої сторони холодильника
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2018 ---
    Всюди вже поставлена плитка
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Зараз не можу точно відповісти, буду вдома за 2 тижні, переміряю і скажу. Але, здається 0,95 - 1
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Зробили нам уже кухню. На фото кухня темніша ніж насправді. Фасади "Едісан", плівкові, поки зауважень до їхньої якості немаю, але нехай пройде пару років, тоді можна буде щось конкретно про них сказати. Ручок немає ніде, верхні відкривається на дотик. Взагалом мені кухня подобається. Але є нюанси: 1. Один фасад меблевики дозамовляли, тому фабрика зробила з іншої партії плівки, тому він суттєво відрізняється від інших. 2. Фасади біля холодильника зверху не сходяться по лінії на 1см, тому меблевики мають усунути ці недоліки. . 3. Коли вибирала плівку для верхніх шафок, то сама плівка була чисто біла, а привезли білі, але трішки з кремовим відтінком. 4. Структура мала бути горизонтальна, а фабрика зробила по вертикалі. Я зробила висновок: що плівка до фасадів різної партії, може суттєво відрізнятись по відтінках. Таке саме буває з плиткою, шпалерами, хоча в цьому ремонті в мене такого не було, бо завжди звіряла партії. 840CB65E-D4B9-4DD4-BDED-7573376E4CFF.jpg BCEEC12B-0CC6-426B-81CA-7311CAE416F3.jpg
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 11
  15. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я ще там де мікрохвильовка стоїть, хочу щось придумати. Бо за мікрохвильовокою постійно ставляться якісь пляшки з мінералкою., кувшини з компотом, тому хочу дозамовити якусь маленькі шафку щоб закривалась на ролєт і якось припасувати ту мікрохвильовку. До кухні замовила білі стільці. Ось такі: Стілець Signal Axel Бук Білий. Білий стіл вже є.
    Як робила кухню мені ще пропонували білий верх, білу стільницю і сірий низ під металік, але я не наважилась на такий варіант. На фото1 : моя кухня. Фото 2 і 3. Варіанти з яких я вибирала. І от думаю чи правильний вибір я зробила? Мені до вподоби обидва варіанти. Що скажете, дівчата? Всі стіни на кухні в мене білі, двері теж) 840CB65E-D4B9-4DD4-BDED-7573376E4CFF.jpg 3-kopiya.jpg 24.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Таню, дуже класні стілці! Теж такі подобаються.
    п.с. Кухня вже й так є, для чого себе накручувати, що би було і як? 6) Й так нормально, й так. Хоча я розумію - сама люблю постафктум копатися й вагатися, а може було б краще так, а може так...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    Просто й гарно, а що ще треба!?:girl_yes2:
    в мене теж повністю біла глянцева кухня, тільки середні тумби сірі, стіни теж білі, правда підлога й стільниця темніші. І мені якось так комфортно й просторо:girl_dance:.
    доробимо ще карго і висувний смітник, тоді теж похвалюся)
     
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    На підлозі це у вас ламінат чи плитка? Майстри кухню роблять безпосередньо у приміщенні замовника (ріжуть, складають, навішують і т.п.) чи вже готове з фабрики привозять і розставляють по місцях? І чи квартира в новобудові?
    чудовий вибір ви зробили, молодець! я б собі теж таку кухню хотіла) :girl_yes2:
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2018
  19. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    плитка-керамограніт "Старгесс" під дерево.
    Привозили готові тумби. складені в цеху. В квартирі лише навішували і прикручували фасади. Квартира в новобуді в 2013 році збудованому.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Та я так, бо і то подобається, і те хотіла і дуже важко було зробити вибір. Коли вибирала фасади, все ж таки думала над тим щоб було просто і затишно, ще й над тим щоб воно було актуальне і через 10 років) Зараз в тренді сірий, білий, а бєж і коричневий ніколи з моди не виходить. Як приїдуть стільці, то скину фото всієї кухні взагалом.
     
    • Подобається Подобається x 2