Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 29 Березень 2018 ---
    57b4124cdd684.jpg
     

    Вкладення:

    • 5a0c2991392d0.jpg
      5a0c2991392d0.jpg
      Розмір файлу:
      66,5 КБ
      Переглядів:
      72
    • 2 (2).jpg
      2 (2).jpg
      Розмір файлу:
      180,6 КБ
      Переглядів:
      67
    • Подобається Подобається x 4
  2. gromnatalia

    gromnatalia Member

    класна кухня!!! така велика - просто на заздрість багатьом жінкам)))
    якби собі, то якось би так зробила - білі, світло сірі і темно сірі.
    upload_2018-3-29_12-30-19.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я б зробила так: низ і самий верх білий, а решту під світле дерево. Але то ще все залежить яка плитка в кухні і які кольори стін. Якщо стіни і плитка беж чи світло коричневий, то кухню б зробила б сіру з білим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    дякую!) просто переживаю, щоб не прогадати, щоб того сірого не було забагато, бо як вже раніше писала, стеля (кусок стелі, так як зона по центру) сіра, і якщо дати верхні тумби сірі, то забагато того буде. Схиляюся більше до варіанту - сірий тільки на середніх втоплених тумбах, а все решта біле.
     
  5. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    стіни - білі шпалери, одна стіна, де обідня зона - викладена білою цеглою, підлога - сіро-коричнева, довга плитка під дерево, стільниця - в тон підлоги, стіл - майже в тон підлоги і стільниці:girl_crazy:. Тому варіант дуже класний, але знов ж таки, вже дерева забагато буде..)
    і хочеться якось так, щоб і не зовсім "стерильно" вийшло з білим, і не засіро. Само-собою, це все потім розбавиться якимось яскравішими акцентами
     
  6. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Трохи не в тему, а якої саме фірми шпалери і чи однотонні. Мені просто цікаво, бо я теж в кухні, вітальній і коридорі поклеїла білі "Нена Марбург", шукала саме метрові, а серез білих знайшла лише півметрові.
    А фартух який у вас?
     
  7. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    фартуха ще немає..
     
  8. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    як із стиками? не видно?
     
  9. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Порадьте, чи варто зашивати холодильник і котел. Є якийсь позитивний чи негативний досвід стосовно цього. До котла часто майстер лазить. Чи не будуть ті всі шафки перешкоджати нормальному доступу?
    --- дописи об"єднано, 17 Травень 2018 ---
    Ми брали не білі, але теж світлі і миючі. На них ще є така позначка "щітка"
    --- дописи об"єднано, 17 Травень 2018 ---
    Бачила вживу повністю білу кухню, єдине що кольорове, то був фартух - скляний( чи як його назвати), то дуже гарно.
     
  11. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    ми вже замовили, можливо на наступний тиждень будуть готові:girl_dance:, домінуючий білий обрали, а середні тумби сірі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Materynka, ми зашили котел, але доступ є, такий нормальний, газовики приходили-чистили та і я так клацаю не раз, то все нормально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Zenitsa

    Zenitsa New Member

    Ми зараз у кухні робимо ремонт. Я дуже рада, що нам підказали з приводу декоративного и дуже практичного рішення у робочій области кухні, як зробити стіну за столом, за плитою. Поставили скіналі для кухні. Це и декор (гарно виглядає стіна), і удобство (добре мити, чистити). Залишилися довольні. Хтось з вас ставив скіналі на кухні?
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Може хтось орієнтується вже з досвіду: метрові ящики і шафки це не забагато. Бо на малюнку гарно, але може в реалі буде дуже громіздко?
     
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Мається на увазі в ширину?
    В мене макс.по 80 ( на дві дверки, наприклад, під мийкою, де осмос і відра на сміття, або верхня теж розпалі 2 дверки по 40 там де "сушка" на посуд). Шуфляди макс.60 - то таки добряче великі. Прикинула щойно шуфляди на 60 плюс поряд дверка на 40... щось мені забагато на 1 шуфляду... треба добре думати про можливе навантаження - бо влізе бааагато, тому вважайте на добру фурнітуру, зазвичай там є вказано, яку вагу шуфляди витримує.
    А от у випадку ящик на 100 але закривається на дві дверки по 50 - нормально мабуть...
    П.с. - в мене і пенали по 60...
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Так,
    Ну такі вживу бачила, то нормально. А от на малюнку 100 см вийшло гарно, але тепер переживаємо чи не будуть дуже конячі. Хіба пробувати якось їх переділити? на 60 і 40
     
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Я маю метрові шухляди на кухні. Не громіздко, зручно і практично. От верхні шафки з дверками догори - вужчі, майстер сказав метрові непрактично, дверка надто важка.
     
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Мусите собі якось то в реалі намалювати, малярним скотчем на стіні хоча би. От щойно переміряла двері в кухню - 80 см, в ванну - 70 см. Уявіть собі одну метрову дверку... мені хіба уявляється шось футуристичне і дверки "в ширину", які відкриваються вверх а не вбік... 2×50 - уявляю, 60 - бачу свої пенали, то досить крупні. Ширших дверок не маю, і щось справді не можу уявити. Ще майте на увазі, щоб було місце на відкривання таких дверей...
    --- дописи об"єднано, 7 Червень 2018 ---
    От і я про те, в ширину, як шуфляди - уявляю, а як дверку 1000 * 700 - щось важко...
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В мене шухдяди на 80см. Ідеально стають великі баняки і сковорідки. Мені не хочу. Більші ще ні разу не хотіла теж
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Дверка виходить 100 на 35 і над нею друга така ж за розміром.І відкриваються догори.