Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    а що це таке? ))

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  2. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    я бачила такі, і рідкий теж. Ще знайшла на Ютюбі відео як роблять стик з клею (чи то спец.силікону).
    Але чи має хтось таке вдома? як воно в експлуатації?...
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    То декоративні штукатурки.
     
  4. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  5. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, я до Вас із таким питанням. Ось план нашої майбутньої кухні розміром орієнтовно 6м х 3,4м (розташування меблів - приблизне, але техніка там і буде).
    0001.jpg
    Думаю, чи не замало робочої поверхні і чи не зробити кухонного острівця? Варіант 2 в 1 - поєднання острівця та обідньої зони, мені не дуже подобається. Окремий обідній стіл (напевне, круглий розкладний) хочу залишити.
    Що скажете?
     
  6. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    На мою думку якщо давати острівець він буде виглядати занадто масивно в цій кухні, такі речі добре дивляться в квартирах вільного планування де йде кухня-вітальня. Тим більше як на мене робочої поверхні достатньо: під котлом ще є робоча зона, кладову маєте де буде зберігатися більшість речей+навісні шафки. Виглядає що було б цікавішим зробити гарну обідню зону з мягкою частиною. А в принципі можна ще дати незначну робочу зону зі сторони балкону біля духовки десь на 1,20м. , щоб вийшло буквою П, але то як вам буде зручно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    @Kotenya спробуйте мийку "сушильною" стороною розвернути на посудомийку. Добавиться 40 см робочої поверхні між плиткою і мийкою.
    Острівець буде дуже громіздкий (НМСД).
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дякую, дівчата! Вирішили ми острівця не робити. Справді, занадто багато всього для такої площі.
    Я думала про цей варіант, але чоловік проти. Каже, що така додаткова робоча зона буде перекривати вид з панорамного вікна )))
    Так, було б гарно. Правда, там в куточку батарея передбачена, але при бажанні її можна перемістити.
    Напевне, так і зробимо. Переглядаю тепер різні проекти і бачу все більше мийок взагалі без тої "сушильної" частини. Цікаво, наскільки це практично?
     
  9. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В Вас планується посудомийка. Для чого Вам та сушильна поверхня? Якщо щось треба помити руками, то можна покласти кухонний рушничок і на ньому поскладати все, щоб висохло.
     
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Кастрюлька, сковорідка, деко (форма для духовки) помити і поставити щоб стікало (висихало).
    Можна і без того обійтися. Моя свекруха після миття відразу все витирає рушниками. Є в неї стопочка чистих. Але потім з тої стопочки виростає гора вологих і мокрих, які сушаться на кожній батареї, кріслі і тд. і тп.
    Ну і є ще один нюанс: погано поставлена мийка , якщо десь підтече (а поверхня не з граніту, кварциту чи каменю штучного) а з постформінгу - ну то чекаємо здутої поверхні, від протікання води з того рушничка(яка міняється цілим куском). Що є при метражі @Kotenya може стати суттєвим видатком.
    НМСД для повсякденного використання (для зручності) та половинка мала б місце. Для мене - це 1000%.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    У мене зараз без тих крил, то мені їх бракує. Якісь фрукти-овочі щойно помиті покласти, оцей рушничок, на якому щось досушується, постійно лежить...

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Часто в мене буває, що ПМ миє, а робота кипить. І ота сушильні частина задіяна по повній програмі. І не лише посудом. Я би робила з нею, однозначно, враховуючи мої кухонні звички
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Про мийку. В мене без крила, бо інакше ніяк не виходило (дуже мало місця для робочої поверхні залишилося б).
    то в мене
    Бо таки є багато штучок, які в ПММ я не мию , але щодня використовую.
    Якщо є місце, НМСД, краще мийка з крилом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене без неї. Але кухня спланована так, що за раковиною є невеличка ніша. В ній в мене стоїть пластиковий піднос, який я використовую замість сушилки.
     
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене кругла мийка з невеликим крилом (получається ніби овал) і якраз так передбачали, що повернута крилом в сторону посудомийки, і якась частинка його трішки заходить на ту "територію". Бо вони всі є "праві" і "ліві" ті "крила". То добре Вам пишуть, невеличке крило не завадить, навіть яблука помила - поклала стекти. На попередній квартирі крила не було, але то була кругла мийка в куті, то було без варіантів, місця мало, і викручувались так. З крилом особисто мені значно зручніше...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дівчата, в кого духовка вмонтована окремо, поділіться з власного досвіду, на якій саме висоті відносно зросту зручно нею користуватися. Моя мама досить низька (десь 156 см), хочу врахувати той фактор.
     
  17. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Те що я пробувала (і собі роблю), то центр духовки ставлю трошки вище рівня свого пояса.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене на висоті "над стільницею", ну не зовсім, нижній край по нижньому рівню стільниці, але в пеналі, там де нема стільниці ( оце закрутила:girl_crazy:). Під мій ріст 165 о.к., чоловік 183 теж нормально користується :d23:. То вже 2 кухня з такою висотою вмонтованої духовки. Але роблять і трішки нижче, але так як мені рівень по зручності підходить, то дотримувалась вже і однієї "архітектурної лінії."
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    В нас духовка вмонтована в нішу, якраз на рівні стільниці її нижній край. Мені якраз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    дівчата, потрібна ваша допомога)
    встановлена вже ось така кухня
    кухня.jpg
    [​IMG]
    плануються білий + сірий глянцеві фасади, але де давати білий, а де сірий - низ сірий, верх білий, чи тільки середні втоплені тумби сірі, а все решта біле, чи ще якось?
    Щоб краще уявилялось, то стеля у нас натяжна глянцева сіра, стіни білі, техніка вся біла, кухня велика, простора, з вікнами в підлогу.