Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Вони ще просто в такому не дуже зручному місці, щось наввть не уявояю, що там можна тримати....
     
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    все , що в рулоні---фольгу, пергамент, плівку, паперові рушники...запас мікрофібр-мочалок, макогін і таку штуку, щоб витягувати банки з стерелізації..
    Але чи вонго того варте? То мус сам для себе кожен вирішити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я зробила ще такий варіант. З суцільною шафкою справа, а зліва з того залишку зробила полки в куті зверху кухня фасад брв101 (1) всі вертикальні по 60 посунені вправо із суцільною шафкою справа.jpg
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Низ й правий бік як на мене зараз найвдаліше, а от ті малі полички краще вже назад на 2 суцільні подовгасті, як в поперед.варіанті, як казала @nibysh , буде там всяка дрібнота схована.
    П.с. я б ще те карго, що зліва від духовки об'єднала з наст.дверкою, але то мої мухи. На попередній квартирі мала таке карго, тримала там олії різні, то діти мали звичку витягувати те карго й розхитувати, плюс лізли до тих олій....Ну але то суто моє таке.
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    а що як зробити карго замість тих вузьких поличок? Вони глибокі і вузькі. Це постійно, щоб витягнути те що ззаду, доведеться викладати те що спереду. А карго варіант - суперовий для спецій.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @PanteraLviv там зліва вже нема можливості холодильник посунути?
    Я би мабуть у випадку, якщо хочеться симетрії, забрала верхні шафки справа від холодильника, а ту останню зробила повноцінною на 60 см. Там стіна 420 см, так? Вийде 7 шафок по 60 см. Карго справді заховати за один фасад з ПММ або відмовитися від нього. Для кращого вигляду я б і шухляди заховала за один фасад (є такі механізми, що фасад кріпиться до нижньої шухляди), правда не знаю, чи це зручно завжди відкривати всю шухляду заради однієї секції. Зате повна симетрія)
     
  7. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я була на квартирі то нажаль так не вдається зробити через розміри котла і бойлера. кухня фасад брв101 (1) всі вертикальні по 60 посунені вправо із суцільною шафкою справа.jpg
    --- дописи об"єднано, 5 Лютий 2018 ---
    Тому залишаються лише ці варіанти: кухня фасад брв101 (1) всі вертикальні по 60 з позначенням.jpg кухня фасад брв101 (1) всі вертикальні.jpg
    --- дописи об"єднано, 5 Лютий 2018 ---
    @Haidee ну ось я ті шафки за холодильником об"єднала. То та шафка за холодильником не виходить 60, виходить 70 по ширині. кухня фасад брв101 (1) всі вертикальні.jpg
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я не це мала на увазі, але якщо в Вас справа все одно не виходять шафки по 60 см, то це вже не актуально. я мала на увазі зовсім забрати ту шафку, тоді б верхня частина гарнітуру була лінійна, а не кутова, якраз на 7 шафок.
     
  9. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Коли повна симетрія то красивіше, але я десь постійно поспішаю, готую дуже швидко (щоб швидше закінчити :), тому не знаю чи мені буде зручно то все об"єднати.
    --- дописи об"єднано, 5 Лютий 2018 ---
    На жаль, не виходить( Може з тим ще щось можна придумати? кухня фасад брв101 (1) всі вертикальні по 60 з позначенням.jpg мати?
     
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Не зовсім по темі обговорення, але навіщо Ви робите бойлер плюсом до котла?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Якщо котел ще не встановлений, можливо варто всю конструкцію змістити в сторону бойлера, оскільки ці 10см по нижньому ряду в кутку під мийкою навряд чи будуть належно експлуатуватися, а так добавте їх до шафки " датчика підігріву підлоги 10+15=35. Верхній ряд також змістіть для симетрії. А як ви робила розкладку меблів: в притул від стіни до стіни? Не забувайте, що там по любому залишуться "шпарини" для монтажу.
     
  12. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    встановлений вже. Купляли квартиру вже з котлом, батареями і підігрівом.
    --- дописи об"єднано, 5 Лютий 2018 ---
    Нажаль то не можу змістити ці 10см, бо в тій тумбі в кутку буде пральна машина 65см шириною.
    --- дописи об"єднано, 5 Лютий 2018 ---
    В нас виходить дуже класна економія газу. Ми маємо лічильник багатозонний, там можна встановити вигідний нічний тариф, і тому всю потужну техніку (пральну, посудомийну, бойлер) включаємо на ніч. І крім того йде економія води, тому що коли включаєш гарячу воду від котла, щоб включився котел на гарячу воду,потрібно більше відкрити кран, відповідно більше води витікає.
     
  13. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    не впритул) розкладку робили меблевики, а я вже "підганяю" на свій смак.
     
  14. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Дякую всім за відгуки) Хотіла б почути думку аудиторіїї, якого кольору замовляти нижні фасади. Я хотіла брати темніші, але кухня на північ, думаю чи не затемно буде... Брати на контраст чи приблизно в тон напольної плитки? Столешня і ота нижня планка на нижніх тумбах будуть під "металік". Верхні шафки хочу білі. Кидаю фото плитки і два варіанти фасадів: ^E27E8DF5BD74422DE94D1D3BAA344FE1FADB052141E6FD29AE^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я б темні обрала.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А я голосую за світліші. Якщо північна кімната, то краще світлі. п.с. ну й по моїх спостереженнях - в тренді світлі кольори. Темніший візуально крастиме простір.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Беріть краще низ темний. Виграєте за рахунок білих антресолей. Інакше кухня буле блідо-сірого кольору. Зіграйте на контрасті. В мене та ж ситуація (кухня на північ).
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    +1 за світлі. Контрасту можна додати деталями.
    --- дописи об"єднано, 6 Лютий 2018 ---
    Дякую ще раз, замовили ручки там - вибір великий, єдине, схожі на ті, що хотіла я - лише під замовлення, дорогі, ще й чекати 2 міс((( але гарні, колір - нікель.
     
  19. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Як би то грамотно було б припасувати мікрохвильовку? Щоб вона не стояла на столешні, хочу її вмонтувати. Розміри мікрохвильовки: глибина 38, ширина 51, висота 28. Хочу її поставити біля холодильника. кухня фасад брв101 верх на 4 част всі вертикальні.jpg
     
  20. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Не беріть темні, як на мене, це поєднання білого з темним деревом не дуже актуальне вже. Брат нещодавно зробив такий вибір, виглядає так собі. Та й догляду той темний низ потребує більшого.
     
    • Подобається Подобається x 1