Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. KatYY

    KatYY New Member

    Дівчатка, порадьте, будь ласка. Затіяли ремонт і тут, стало питання про кухню..одні кажуть одне, другі зовсім протилежне..я вже не знаю як і де краще. Їздили, дивились, радились..тільки заплутались(( порадили чоловіку сайт З'їздили ми до них в магазин, поспілкувались, ніби і добре. Але які матеріали кращі? З чого робити саму кухню? А робочу зону? Поділіться досвідом, будь ласка.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Жовтень 2017
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @KatYY ви конкретніше питайте що саме вас цікавить, бо дуже вже узагальнено написали.
    І для початку вам треба визначитися що вам подобається, який має бути стиль і в який бюджет маєте вкластися. Від відповіді на ці питання можна рухатися далі.
     
  3. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Маємо у Львові кухню яка поїде в село і треба вибрати плитку на фартух. Довжина 3 м. В нас фартух має 65 см, а всі кажуть робити 60 см, але мені щось то замала відстань між тумбами. Але на 60 см легше вибрати плитку. Підкажіть в кого яка ширина фартуху?
     
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене 60 . Але то зумовлено наявністю пеналу з вбудованою духовкою (низ духовки співпадає з стільницею, а верх - по низу верхнього ряду). Думаю саме тому в більшості випадків роблять 60. Якщо Вам не залежить, робити як зручно.
     
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Дивилися на таку плитку
    20171007_172205.jpg
    І на таку
    20171008_182750.jpg
    20171008_183023.jpg
    Треба не дорогу
     
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    у мене дуже схожа на першу, тільки без тих натюрмортів/завитушок, може на тон світліша - повний екстаз, найкраща зі всіх плиток, які були у попередніх квартирах
    Плитку на 2 фото я б не ризикнула купувати, вона дуже ребриста, потім замахаєтесь мити ті кути і драяти фугу від жиру. Про темну взагалі мовчу, ми мали колись кусок чорної плитки у ванній, то хіба зразу поселитись там з шматою в руках, і мити-мити- мити:girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Якщо Ви висока, то 60 може відчуватися занизько. Де ми зараз живемо, чоловік чіпляв верхні шафки без мене, то зробив висоту 85 см. Для мене з 164 см зросту - то жесть, а йому з 186 не заважає))) зараз роблю мамі кухню, в неї 158 см, то фартух буде навіть трішки менше, ніж 60 см (58-59).
    А плитку взала білу великоформатну без фаски, шви 1 мм майже непомітні. Має не завдавати клопоту в догляді.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    в бік темної навіть не дивлюся, то просто так зфоткала
    про купівлю 1 задумалися бо виробник інтеркерама , начиталася поганих відгуків
     
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    на рахунок виробника не пораджу, у мене іспанська, але в сторону такого дизайну можете дивитись, дуже легка в догляді
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Вже багато писала тут на форумі (при пошуку, думаю, мало б вибити мої повідомлення), що маємо Інтеркераму на підлозі в кухні, і я нею дуже задоволена. І майстер при укладці також відзначив якість і калібр плитки. Казав, що ріжеться добре (зіпсув лише 1 плитку з 9 кв.м.) і розміри "не гуляють".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    ще підкажіть будь ласка, наприклад, якщо ми купимо ту плитку,
    то що би можна було придумати таке додати до плитки шириною 40 см щоб вийшло 42 см,
    бо в нас є ще стіна шириною 42 см і довжина 2 м з копійками,
    може взяти якийсь фриз і дати поздовж?
     
  12. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    У мене така як на першому фото , тільки трошки світліший відтінок ,мені дуже подобається тим що на ній майже не видно бруду, мию рідко, я задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Інтеркерама за свої гроші - то люкс варіант. Мої майстри дуже задоволені нею. Клали минулого тижня таку під дерево 60×15 см (це дуже підступний формат, бо чим довша і вужча плитка, тим більше "гуляє" кривизна), то й вона нормально лягла. На фартух взяла майже за 500 грн/метр парадиж польський, то вона нічим не краща за інтеркераму по 190 (ну хіба дуже в дизайні розходиться, бо в польській чи іспанській цікавіші варіанти є). А є така іспанська по 2000 за квадрат, що, як казав майстер, хочеться взяти молоточок і порівняти її)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене вся хата в інтеркерамі, задоволена дуже. І майстри хвалили.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    будемо брати інтеркераму, завтра мушу купити,
    але не можу визначитися чи брати на 60 см фартуху чи на 75 см,
    а різати її нема як
    і ще думаю чи давати ті декори, чи класти просту
     
  16. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Фартух бажано робити з запасом. Верхні та нижні тумби повинні лягати на плитку хоча би на 5 мм.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    У нас другий варіант, я задоволена. Єдине, що ми не клали її біля плити, тому не скажу наскільки важко відмивати від жиру. Декоративні елементи трохи незручно мити, там такі ширшаві, але на вигляд гарні(гг, за 70 грн чудові)) клав свекор, то бурчав, що під розетки напряжно в різати, але чи то його у просто влом було, не знаю... Плитка так мені полюбилась, що в новому житлі поки тільки її уявляю.
     
  18. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    купила плитку інтеркерама, колекція Магма, була вона тільки в Керамамаркеті,
    бо в інших магазинах її не бачила
    magma-intercerama-wall-interier1.jpg
    в реальності трохи світліша, якраз під кухню і підлогу підійде
    взяла таки на 75 см фартух, знизу 7,5 см буде закривати тумба,
    то 67,5 висота мені буде добра,
    декорів взяла 4 шт на 2 ряди, то на нижній давати не будемо,
    дуже дякую всім за поради
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. kewa

    kewa Well-Known Member

    @mokhnatska lesia дуже гарна.Ми також брали Інтеркераму і в ванну з туалетом і на кухню (Ваше фото 2 ,та,що чорна)

    чула багато гарних відгуків,побачимо як буде

    і якщо хтось планує купляти ,то йдіть в Плиточу.Там ,якщо в них купляєш плитку-дизайн безкоштовно,вираховують кількість плиток і в яких місцях доцільніше врізати плитку +фото в різних проекціях
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Там залежно від суми на яку берете. Я на плитку в ванну заклала вартість в півтора рази більшу, ніж заплатили, бо потім впала в око інтеркерама "осінь" і вийшло то набанато дешевше + 100 грн. дизайн.