Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Ari, ми колись робили кухню по моєму ескізу, на Садовій 2 замовляли фасади https://www.google.com.ua/maps/uv?hl=uk&pb=!1s0x473ae77768ed8297:0x29b5e6fb64b572c7!2m19!2m2!1i80!2i80!3m1!2i20!16m13!1b1!2m2!1m1!1e1!2m2!1m1!1e3!2m2!1m1!1e5!2m2!1m1!1e4!3m1!7e115!4shttp://niceplace.com.ua/taxonomy/term/58?page=8!5z0LzQtdCx0LvQtdCy0LAg0YTRg9GA0L3RltGC0YPRgNCwINGB0LDQtNC-0LLQsCDQu9GM0LLRltCyIC0g0J_QvtGI0YPQuiBHb29nbGU&imagekey=!1e1!2shttp://niceplace.com.ua/sites/default/files/places/zalizn_rajon/DSCN4054-e2.JPG&sa=X&ved=0ahUKEwiGyqzCntnSAhXJDSwKHQMcDHUQoioIdjAK По наших розмірах зробили нам дверцята з вибраного нами матеріалу. Ми подали розмір і кількість дверцят. Вибрали тисненя. Вони десь 2 тижні виконували замовлння.
    --- дописи об"єднано, 15 Березень 2017 ---
    а, забула, я ще до кожної дверки давала інструкцію де вирізати "ямки" на завіси. Завіси бажано вибрати до того, як будете замовляти дверцята, щоб знати як і де буде кріпитися.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Тут здається так теж можна )
    ITC. Плити,стільниці

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. seryj

    seryj Member

    Можна замовити і без майстра , тільки треба мати з собою розміри фасадів в міліметрах. Де замовляти відповім в приват.
     
  4. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дімекс зараз геть зіпсувся, раніше звертались до них при потребі. А от недавно замовили там порізку ДСП, запартачили нам конкретно. Тому моя порада, обережно з ними зараз.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    • Корисно Корисно x 1
  6. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Є)))якраз перед вікном)))
     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    О, точно. А я придивлялася, придивлялася і вирішила, що то тінь так з вікна падає. То у вас кухня-їдальня?
     
  8. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    вже десь піднімалось питання, але хочу для себе остаточно (вже остаточніше не буває :)) вирішити питання білої кухні з глянцевими фасадами а точніше - практичність такого робочого місця? Зовсім не хочеться готувати їсти і оглядатись на свіжі бризки постіно
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Миється так само, як і під дерево. Нічого страшного.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    То буде тільки на початках)))). Насправді, все легко миється і добре видно. Тому не встигає добряче застаріти). Тобто воно дратує і відразу (у моєму випадку на протязі тижня) відтираєш). А от з тими "замаскованими" кухнями трохи важче - миєш рідше, але треш довше.
    Маю білу 1.5 роки - мені супер, на інший колір не поміняла б. Поки).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Мала практику білої ікеївської кухні тиждень - нормально. ніц страшного нема. Ну але там тип фасадів інший. А от холодильник під нержавійку.... то жесть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Маю таку кухню (власне білі глянцеві фасади) 2 роки. Задоволена, бо
    В мене по факту практично завжди відразу після готування протираються фасади, якщо щось десь капнуло. Мікрофіброва шматка забирає свіжу пляму з першого разу.
    Я і в майбутньому, напевне, виберу білий колір, для мене він виявився найпрактичнішим з усіх варіантів.
    Маю в кухні і коридорі плитку типу "зебрано" - бруду на ній не видно навіть тоді, коли його там тонна, але як беруся мити підлогу - :scare::skull: :suicide:
    В кімнаті паркетна дошка кольору венге - на ній кожну пилинку видно.
    На майбутнє - тільки світлі кольори в дизайні.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Я також за світлі кольори на кухні. У мене фасад деревяний, пофарбований у колір молока з патиною і спеціально пошкрябаний, для надання вигляду зістареної кухні. В догляді легка, як писали вище,просто частіше протираєш, коли плями ще не засохли, тому часу йде як порох з підвіконні прибрати.
    А ще рекомендую столешню з натурального каменю, але тільки не з мармуру. Дуже практично. Я задоволена на всі 100%. Хто має можливість порівняти, то переваги надають саме натуральному каменю. Цін не бійтесь, вони, звичайно, вищі, але не разюче. Тож, ціна виправдає якість і довговічність.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    а який саме камінь, і якщо пам*ятаєте то зорієнтуйте в ціні.
     
  15. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    У мене граніт із уманського родовища. Ціна залежить від товщини і площі. також враховується довжина фаски (заокруглення), кількість отворів, їх армування. Там багато чинників. Ми робили два роки назад, то заплатили близько 6 тис за 3,5 кв.м.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Moonshadow

    Moonshadow New Member

    Порадьте, будь ласка, майстра хорошого і не дуже дорогого по кухні. Нам прораб порадив майстрів, то їхній кошторис вийшов в 2 рази більший за наш бюджет на кухню. І фасади вони рахували з ДСП, а я читала - що то найдешевший і найгірший варіант. Якщо вам робили і ви задоволені результатом, то скиньте контакти в пп. Буду дуже вдячна.
     
  17. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Підлога і фартух моєї кухні в таких же тонах. Щоправда у мене не ламінат, а плитка. ще й частина стелі також в насичено-коричневому тоні (мав бути ще темніший, ніж є, дизайнер сказав, що трихи "промахнувся").
    Не переживайте, біла кухня тут дуже гарно буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчатка, прошу підказати, - хочу поставити додаткову морозилку маленьку, висотою 85 см, але дуже би хотілося під суцільну стільницю із рештою меблів. Може хтось має досвід, чи знімаються якось ті верхні кришки з морозилок, щоб вміститися під стільницю, чи це варіант лише для вбудованих моделей?
     
  19. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    В мене стояла звичайна невеличка морозилка під стільницею, потім замість морозилки ми туди всунули бойлер. Коли ставили, то зняли верхню кришку і вона помістилась. ВАм потрібно поміряти висоту морозилки і висоту самих меблів від підлоги до стільниці і подивитись чи у вашої морозилки є можливість зняти кришку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Adeo

    Adeo Active Member

    Дівчатка, потребую мудрого слова.

    Замовила я кухню в одного п. Руслана біля ЦУМу. На днях мені її привезли і тут розпочинається моя історія.

    Отже, почну з того, що чекала я на неї не обіцяний місяць, а майже два і то з постійними дзвінками-нагадуваннями з мого боку. Кожного разу мене запевняли, що все вже готове і з понеділка будуть. Два рази було, що я телефонувала цілий день до цього майстра і в першому випадку додзвонилася десь до години 6, а в другому взагалі не додзвонилася, в результаті пішла до них в магазина і настукала на нього. Після того через 4 дні змонтована кухня спокійнесенько стояла готова до користування.
    Щодо монтажу, то я сама дзвонила і випитувалася, коли і як. Вони спочатку сказали, що о 16 приїдуть. Потім вранці дзвонять, що будуть десь на 11. В результаті приїхали біля 13. Добре, що я була вихідна. Працювали десь до 8, потім сказали, що йдуть і прийдуть через декілька днів доробити певні речі. Цікавий нюанс, що я весь той час ходила, дивилася, як вони працюють, а вони мене жартома виганяли, типу будете собі дивитися, коли ми підемо.
    Вечері, коли я почала все складати, виявила ряд "погрішностей":
    - мінімальні тріщинки на меблях (звісно, не щось критичне, але, якщо придивитися, то дратує капець).
    - нерівно вчеплені ручки.
    - місцями (на фасаді!!!) є залишки маркера (вони собі проводили лінії, щоб вчепети ручки), який не стриється навіть розчинником.
    - карго мало бути 30 см, а насправді 20 см.
    - і найголовніше, нема тумбочки з шухлядами для виделок-ложок (хоча на малюнку, який він нам малював, ця тумбочка була передбачена). По факту, він зробив те, що йому було легше.

    Найгірше, що я все це помітила, коли він пішов.
    І ще гірше, що не можу знайти того вихідного малюнку, за яким мала робитися кухня. Тобто показати і сказати: "Дивіться, ви зробити не так, як тут на малюнку", мабуть, не вийде.

    Як діяти в цій ситуації?
    Хтось стикався зі схожим?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1