Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    то вже, певно, нема
     
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    я її ще недавно там бачила. Навіть оновлену - є декоративні елементи - плитка такого ж розміру з надписами по типу, як стара газета.
    Якби тоді, як ми купували, таке було, я б однозначно собі розбавила підлогу такими акцентами.
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    точно, я бачила таку сіру шикарну, і декоративні там елементи не газета, а розочки такі, я влюбилась, але вона не морозостійка( принаймні та з розочками. ще подивлюсь на ту з газеткою
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @MISS SCARLET мені жоден варіант не виглядає зручним. В тому, де робочу зону перенесено повністю до вікна, мало робочої поверхні. Куток, нмсд, не є ні практично, ні естетично. Знаю, що дехто любить, але в кухні таких розмірів це є зайвий слон, який просто з'їсть корисні сантиметри. Барна стійка саме в цьому місці теж сумнівне задоволення, бо для зонування там мало місця, а їсти там ... не знаю, мені було б незручно. Щодо другого варіанту з "Г"-подібним розміщенням. Першим ділом раджу забути про тих мільйон дверок і шухляд. Там постійно буде безлад і корисний об'єм менший на третину. Заплануйте собі нормальні висувні системи з повним висуванням ящиків більшої ширини. Воно дорого, але це корисні витрати. Тумбу в кутку я б не ставила. Доступу нормального там до банячків не буде, тому це просто "аби було". Достатньо зробити лінійне розміщення з широкою тумбою 80-90 см на дві повновисувні шухляди. Ще один мінус - робочий трикутник. Візьмете щось з холодильника і куди? На шляху до мийки стіл і стільчики (при ширині 2,40 воно виходить дуже вузько, в мене зараз так), якщо там хтось сяде, то треба буде протискатися. Я б для себе поміняла місцями мийку і плиту. Ну і вся ця поверхня після мийки виходить "не при ділах", бо готування проходить в межах робочого трикутника переважно. Може варто холодильник в один ряд з рештою? Це буде 90 + 60(плита) + 70(мийка) = 220 см і в Вас залишиться 2 метри! робочої поверхні і можливість стіл сувати вздовж стіни, як зручно.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    @MISS SCARLET А якщо перенести стіл під вікно, як мав би бути куток приблизно, А робочу поверхню по дві стіни: там де є, і там, де холодильник. Тоді і все при купці буде для готування. І уникнете тих незручних кутових тумб. І стільці не будуть заважати пройти. Бо так виглядає, якщо робоча поверхня по одній стіні, А стіл навпроти, то залишається простору шириною, як табуретка у вас. А це мало. Доведеться протискатися, якщо хтось сидить.
    І ось ті маленькі шухляди і більшість тумбочок нижніх я би при можливості замінила на великі шухляди (чи як там правильно, висувні системи). Це надзвичайно зручно. Не треба ставати на коліна, щоб побачити, що там стоїть на нижній поличці в другому ряді.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я міркую так -- якщо ви хотіли, якщо мріяли, знач мусите будь-якою ціною то зробити. Бо потім будете сидіти на табуретці, в ідеально спланованій кухні, а задоволення не буде, бо ви ж мріяли про куток. Тому не відкидайте цю ідею, шукайте варіанти (я ввечері ще трохи подумаю). Бо мрії мусять здійснюватись, для чого ж тоді мріяти? Тим паче 10 з половиною метрів площі кухні -- це не мало (у моєї баби в центрі кухня, не знаю, певно 4 метри, може 5 площі -- і є і кухня, і стіл, і куток, і холодильник...)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. seryj

    seryj Member

    Якщо є фінанси на висувні корзини можна і так. Такий вигляд приблизно якщо ставити в один ряд з холодильником. тумби під мийку 80 інщі по60 см. дизайн4.jpg дизайн5.jpg
     
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    як на мене, це вже аж така класика, що аж занадто. із кухнею у 10 метрів можна чогось цікавішого (я не про наповнення меблів, а загалом про розміщення. Буде, як у всіх (причому, старшого покоління -- у моєї свекрухи так)
     
  9. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    холодильник саме такий! за тумбу ще подумаю, яку, дякую вам!!!
    --- дописи об"єднано, 27 Лютий 2017 ---
    О, такі тумби з висувними дуже файнезні! Погуглю, скільки коштують. В ряд все разом, мабуть, що ні, бо тоді зменшується поверхня робоча, а для столу цілої стіни буде забагато.
     
  10. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Дякую за поради, шодо висувних, будемо планувати. Стосовно все в один ряд - не хочу, бо таким чином зменшується робоча поверхня, а стіл не дуже буде потреба сувати. На фото є стіл максимальної величини для кухні - 1,2м * 0,8м, думаю що можна його ще трохи зменшити при потребі. Це ж собі, щоб поїсти, ну і як хтось прийде - щоб нагодувати гостей, забави на 10 чол. там не не планується. А за мийку-плиту добре, що зауважили, подумаю.
    --- дописи об"єднано, 27 Лютий 2017 ---
    Дякую вам! Буду думати, може і шось зміню, хоча більше схиляюсь до варіанту стіл навпроти кухні, бо як запхаю його в кут, то всерівно треба довкола лишити місце на табуретки, хоч не завжди те місце буде задіяне. Вже аж голова кругом йде))
     
  11. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Приємно, що відгукнулись, дякую. Крім мрії про куток і стійку ще були мрії, щоб кухня була великою і вмісткою. То, певно, якимось мріям прийдеться посунутись))) Бо планую ще трохи техніки наставити, щоб була стаціонарно і не тягати її з тумби і назад. Напр. чайник, комбайн, хлібопічка, хочу ще мультиварку купити, може й мікрохвильовку, а то все потребує простору.
    --- дописи об"єднано, 27 Лютий 2017 ---
    Наразі для мене головне - зручність і функціональність. Ну і краса, але це вже на 3 місці(((. Можливо куримо фасади і чоловік зробить, але це навряд, швидше майстра шукатимемо, готову не плануємо брати. Ми робимо капремонт і хочеться років 10 точно вже не вертатись до різних робіт. Затишок буду створювати декором. Якось так. Дякую всім за ідеї, якщо ще щось прийде в голову - діліться.
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а у вас там не получається кухню із коридором об"єднати? бо я так зробила і безмежно задоволена, тепер у мене кухня 30 метрів. Заходиш -- і відразу кухня)))
    тк, це та, про яку я казала. вона не морозостійка, бо там знизу де характеристики плитки -- тільки ноги намальовані. а коли морозостійка -- то біля ніг ще сніжинка
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ну тоді поставте куток, якщо ви його дійсно хочете там, де і планували. А кухню по обидві стіни. Лиш навісних тумб багато не робіть. Так у вас буде і куток, і багато поверхні для приладів.
    От не знаю лиш, що робити з барною стійкою.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    відділити кухню від кутка, як на самому першому малюнку. і зробити ту барну стійку не просто дошку, а таку, як рецепшин, щоб із одного боку була закрита -- а от із іншого усе й наставити -- і комбайн, і всякі прибамбаси
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    @Kandya от саме прийшла щось таке писати. Але я б ще куток повернула, щоб довгою стороною був під тією стіною, що і кухня. По клітинках ніби поміщається.
    А ще барну стійку можна дати над тумбочкою.
    У вас барна стійка сама по собі, а під неї ж можна дати ще одну тумбочку і тримати там те, що використовується раз в рік. І таки зробити стінку між кутком і стійкою.
    Не знаю, чи зрозуміло написала.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    IMG_0746.JPG IMG_0747.JPG Є моя кухня!!!!))))))
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 1
  18. seryj

    seryj Member

    Фасади МДФ плівка?
     
  19. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    так
     
  20. Ari

    Ari Well-Known Member

    Маю таке питання - чи можна десь замовити фасади до кухні за певними розмірами, тобто прийшов, замовив і забрав без майстра, чи то все таки потрібен майстер?