Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене теж, білий дуб. Видно бруд, але просто миється.
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І ще хотіла сказати, що вибір плитки на підлогу - то дійсно серйозне питання. Бо як чиста підлога, то і кухня виглядає чистою). А ще це зона підвищеної забруднюваності). Тому для себе зараз я б між красою та практичністю однозначно вибрала практичність. У наш час великий вибір підлоговоі плитки, і краще взяти трішки дорожче, ніж потім картати себе за економію наступні N років, миючи підлогу).
    Я брала трішки бруду і посипала ним у магазині. Але от проблеми з шершавістю та плямами від води прогадала. Тому не робіть чужих помилок, вибирайте ретельно. І уявіть, що буде на тій плитці лежати))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Креативно Креативно x 1
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    о, я якраз цього тижня збираюсь плитку купувати на дачу. У мене вдома чорна глянцева (то ужас, вона ще ніразу чистою не була). А покажіть хоч пару варіантів -- на якій бруд найменше видно
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Kandya, можу лише гіпотетично роздумувати))). Один раз у житті бачила просто ідеальну плитку. То була плитка у ванній мого хресного, покладена років 25 тому. І вона ще досі там лежить, і виглядає просто супер, і в тренді))). Зараз там живе сестра, і задоволена на всі 100. Жодних проблем у догляді, навіть не пам'ятає коли іі мила, а виглядає чистою.
    То була біла плитка, на яку ніби набризкали різну фарбу дрібненькими цяточками. Там переважно бежево-коричнево-сіро-бордові кольори (на скільки пам'ятаю). І ті краплинки трішечки випуклі, але шершавості нема зовсім, і бруд на підлозі не помітний за тим.
    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2017 ---
    І ще зауважила одну річ - на рябій плитці бруд також менш помітний. В мене на кухонному фартусі біла плитка в чорний горошок. То навіть бризки від борщу губляться. Воно рябить, і того вже не помічаєш).
    А ще важливо при виборі плитки подумати наперід про колір фуги. Бо потім це теж буде проблемою. У нас вона світлобежева. І перед експлуатацією я всі шви промазала Дельфіном. Але за рік таки ту фугу важко мити. І лише через нерівномірність кольору плитки не кидається в око нерівномірність кольору фуги). На коричневій фузі таких проблем зовсім не було ( навіть на фартусі білу плитку ми тоді зафугували для контрасту коричневою). Мала спокій років 8).
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    в мене дуже схожа на цю
    1636.750x0.jpg
    бруду не видно взагалі, навіть як щось впаде, важко зразу побачити куди. Фуга темна. Ідеальна плитка
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    IMG_0729.JPG В нас на кухні зараз така-то на ній взагалі нічого не видно і на диво,зоч глянцева,але особливого натирання не потребує(завжди мию підлоги водою з оцтом)
    --- дописи об"єднано, 26 Лютий 2017 ---
    IMG_0708.JPG
    А,в будинку така (мили пару разів,просто від ремонтного пилу),теж нічого складного,хоча в цьому випадку-час покаже.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    от то я таку хочу, як у вас в будинку. мені чомусь здається, що для деревянного будинку то саме воно. Але я поки дивилась лише в епіцентрі -- то там така плитка без "сніжинки", тобто не морозостійка і для неопалюваної дачі не підходить. А ви де купували і чи морозостійка?
     
  8. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Ні,не морозостійка((((купували в керамамаркеті.
     
  9. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Робимо ремонт на кухні. Викинули кладовку з кута біля дверей. тепер плануємо, що і як розміщати. Раніше дуже хотіли кухонний куток і барну стійку - щоб була відділена робоча зона, але шось воно так не дуже. Варіант розмістити кухню буквою г ніби кращий. але тоді треба прощатись з мріями про кух. куток і стійку. Може хтось з практичеості порадить, як воно краще буде. Розміри кухні 4,35 на 2,40.
     

    Вкладення:

    • IMG_0724[1].JPG
      IMG_0724[1].JPG
      Розмір файлу:
      149,2 КБ
      Переглядів:
      200
    • IMG_0726[1].JPG
      IMG_0726[1].JPG
      Розмір файлу:
      99,9 КБ
      Переглядів:
      196
    • IMG_0721[1].JPG
      IMG_0721[1].JPG
      Розмір файлу:
      73,1 КБ
      Переглядів:
      193
  10. seryj

    seryj Member

    На вашому плані дуже погано видно, що де плануєте розммістити. Дайте деальній план кухні і я вам безплатно зроблю зд проект. Так виглядає проект миколайчука 3 а.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Буду Вам дуже вдячна! Більше схиляємось до варіанту - кухня буквою Г, а стіл в один ряд з холодильником. У мене кожна клітиночка = 10см.
     

    Вкладення:

    • IMG_0728[1].JPG
      IMG_0728[1].JPG
      Розмір файлу:
      84,2 КБ
      Переглядів:
      183
    • IMG_0729[1].JPG
      IMG_0729[1].JPG
      Розмір файлу:
      96,4 КБ
      Переглядів:
      181
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Я на міліметровці малювала, зручно показувати майстрам, де ліпити резетки, якого розміру стіл і т.п., щоб можна було стирачкою забрати зайве.
     
  13. seryj

    seryj Member

    дизайн.jpg IMG_0721[1] (1).jpg Все одно погано видно , але я попробою розібратись. Краще виставити фото і на фотографії вказати розміри. Уже все зрозумів в верхньому правому куті холодилььник? Так буде приблино виглядати низ по твоєму плану
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2017
  14. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Дякую! Так!!! Ви правильно зрозуміли - це двохдверний холодильник буде, він має 0,9м * 0,7м (то ми в майбутньому мріємо купити), біля нього стіл, наразі намальовано 1,2м *0,8м, але можливо буде менший, щоб не стільки місця крав. Наразі дуже дякую. От ще думаю, можливо, цю тумбу, що в куті там за мийкою зробити не на кут, а зрізану, як порадите?
     
  15. seryj

    seryj Member

    дизайн2.jpg Можна і так , але по перше вона громіздка і стільницю над нею треба або зєднувати з кусків або шукати широку нестандартну і їх менший асортимент кольорів . А взагалі я б робив пряму кухню без кута .Місця там вистачить , а на кут поставив би барну стійку таку як на фото IMG_4578.JPG тільки без нижніх тумб. Холодильник буде такий 2016-06-13 19.47.27.jpg так?
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    в нас на кухні ось така від Інтеркерама
    [​IMG]
    Не видно бруду абсолютно!
    І це мене починає дратувати, бо як беруся її мити і ближче приглядаюсь, жахаюсь від того, що на ній робиться інколи.
    Для порівняння - фасади маю білі глянцеві, то вони в мене завжди ідеально чисті, бо як щось найменше капне, відразу видно і я його відразу витираю.
    Але якби стояла задача купити таку плитку, щоб от тупо взагалі нічого на ній не було видно - однозначно можу таку плитку радити.
    Текстура не гладенька, але труднощі при митті виникають тільки тоді, коли нашаровується багато сміття (коли раз в тиждень доходять руки помити підлогу).
    --- дописи об"єднано, 27 Лютий 2017 ---
    До речі, наша морозостійка і має більшу товщину (підходить для укладки на вулиці). Купували в епіцентрі.
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Kroshka Enot якщо будете мати час, гляньте що то за колекція, будь ласка.

    Дівчата, мені ряба не підходить ((
    Хотіла фото птказати, але щось не виходить вставити (((
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мені зараз зовсім не смішно з білими фасадами. я навіть на них нічого не бачу. сліпотина однако. а то не дуже весело, коли хтось приходить в гості, були б бежеві, то хоч би не так в очі кидалося, а так - кашабубликиоліяспеціївареннящодісталиторозтерли
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну то ще скажіть скільки вона коштує
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Купували 2 чи 3 роки тому, тоді коштувала в районі 180 грн/м кв.
    Дуже постараюсь сьогодні ввечері не забути глянути.