Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Вийшло в нас таке:
    49D45962-CB25-49E2-84CB-EBA9FB4175A9.jpeg
    A97627C7-2E92-4453-AD33-C0D05B64A9FA.jpeg В реалі колір менш сірий, більш срібно - блакитний.
    Впевнено йшла за білою кухнею і в магазині фасадів передумала. Взяла цю дощечку в руки і інші дивитися не захотіла.
    На разі не шкодую, в користуванні буде видно)
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • мімімі мімімі x 4
  2. Online

    Online Well-Known Member

    Я не те, щоб дуже досвідчена) Але на мій погляд, біля варильної поверхні зліва-справа має бути достатньо місця, щоб було де розвернутися, відставити каструлі і т.д. У вас варильна якось дуже затиснута майже в глухий кут. По-друге, між варильною і мийкою має бути більше місця, щоб було зручно. Людина, звісно, до всього звикає, але так буде значно легше і приємніше. Ну і ця поверхня замість підвіконня не дуже вдале рішення. Як обідня зона вона буде незручна. Я б радила зробити там повноцінну робочу поверхню з тумбами під низом, можна навіть мийку там дати, якщо технічно це виходить. А обідню зону перенести десь окремо, щоб можна було нормально сісти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Strekoza а ті шафи на всю стіну, котрі зліва, мусять бути в тому місці?
    Бо шматок поверхні за ними , скраю, виглядає якось не логічно і не функціонально. Якщо ви тини нічого не прикриваєте, то я б робила одну з духовкою з самого краю кухні. Іншу суцільну взагалі б викинула.
    І так, між варильною і мийкою має бути максимальна можлива відстань
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дуже і дуже мені!
    Фартух зі стільниці?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Дуже гарно! Теж цікавить з чого фартух? Який розмір кухні?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Фартух з дсп, колір такий як стільниця, виробник однаковий, різна лише товщина. То спеціальна плита, бо є ще звичайна якась, дешевша, ми від неї відмовилися.
    Довжина кухні 5 метрів+ шафка на духовку і мікрохвильовку
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Добрий вечір! Також цікавить виробник фартуха і плитки? Дякую.
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Фартух Egger як і стільниця ( якийсь дуб). Плитка Opoczno Rustic Light Brown
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Дуже класно
    Щодо білої кухні, в мене аналогічно. Коли останніх 2місяці вибираю то зовсім відбилось те що колись хотіла. А навіть якщо білу то також в поєднанні з деревом
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Питання про смітник. Місця не так багато на кухні і я тепер задумалась чи готова пожертвувати трьома шухлядами 45 см заради виїзного сортувального смітника. Чи можна організувати сортувальний смітник під мийкою?
     
  11. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @aknytsU нам меблевик пропонував одну шухляду, поділити на 3 секції, і організувати сортувальні смітнички.
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Вони тоді дуже малесенькі будуть, тобто неглибокі зовсім?
     
  13. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @aknytsU Його аргументом було що їх можна зробити різної ширини (типу органіка, пластик ширші, або спец комірка під паперове сміття) , але і суть щоб сміття на кухні не затримувалось і частіше викидалось. Загалом мені ідея сподобалась, бо сміття я часто виношу по можливості.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ми виносимо щодня, але з шести людей його виходить все одно багато. Тому я б вияснила по розмірах прискіпливо. Ну і якщо у вас є куди виносити зразу органіку - це одне (у нас є), а якщо ТОВ се ще десь треба вкладувати, можуть бути труднощі. Пластик об‘ємний навіть якщо його часто викидати багато місця займає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Orman та звісно, нас 3 (4те на підході) виносимо щодня теж сміття. Але я думаю обєми менші ніж у вас. Тобто якщо в мене зараз 35-40 см відро висотою я ділю на 3 частини, в принципі воно встає в пропозицію від майстра. Плюс габаритний пластик і так окремо складується. Але я ще з тим не оприділилась.
    Ще думаю.
    Можливо просто під мойкою виїздну систему виїздних відер, розрахувавши висоту так що не зачіпала сифон і оті всі труби. Типу тянеш двері на себе і виїжджає 3 відерка.
    Як щось таке як @aknytsU згадувала. Щось типу такого, але менші відерка
     

    Вкладення:

  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас просто ота вся велика шухляда 80см шириною виїжджає а всередині стоять відра (без штанг і оцього всього), то ще місце лишається на картоплю, і на сифон, звісно. Глибина 60 см, чи щось таке.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Дякую за коменти, цікаво почути різні думки, око вже "замилене".
    Відносно зони під вікном - мийку технічно не вийде. В нас є (і буде ) окремий стіл. Це суто декоративний елемент, хоча можливо одну шафку таки дороблю внизу. Вікно виходить в сад, тому основна ідея- вранці випити каву + додаткова робоча поверхня. Повністю точно шафок не буде, так як під вікном батарея
    Відносно мийки і варильної поверхні - буду думати. Так виходить через кут, вже жалілась раніше, фото додаю. Можливо мийку візьму без "крила", дякую, що зауважили. received_2869706813354400.jpeg
     
  18. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Оце найбільша "печалька". Викинути не вдастся, так як вона приховує котел і тд.
    Голий шматок поверхні після масивних меблів мені теж не подобається, але робити зверху шафки не хочу, щоб не перевантажувати стіну. Якщо не придумаю нічого - задекорую цю поверхню, чимось на зразок рамок.
    Зробити полиці - теж мені не добре, а інших ідей нема :sad:

    Дуже гарна кухня! Вдале поєднання. А як відкриваються шафки? Собі планувала внизу ручки, а з верхом не визначилась
     
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    памятаю, що писали, щось за кут, може хоча б план кухні з кутом вручну намалювали? чи можливо перенести плиту вліво від бойлера? чи взагалі куди небудь?
     
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    @aknytsU у мене виїзний смітник під мийкою. 2 відра. Вони є різного розміру. В мене 60 ( здається:)
    Є 30, можна чотири секції. Загалом вибір є
    Я погано продумала- треба було брати нижчі відра і подрібнювач монтувати в раковину. Думаю з часом так і зробити
     
    • Подобається Подобається x 1