Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    не буде.. я в роздумах..)
     
  2. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    То якщо Вам обов‘язково мати верхні шафки.Маю кухню взагалі без «верху»...)))Досить добре мені))єдине-ще не розібралась з фартухом.Порадьте щось,дівчатонька...,бо крім гартованого скла ніц не придумується...
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в мене два варіанти - або великоформатна плитка. або обої. а зверху скло..
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Люди, навіщо вам та біла кухня?!!! Ну скількм можна)? Сама таку маю. В догляді нормально. Але то вже так банально... Звраз би точно таку не зробила.
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а яку б зробили?
     
  6. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Я білої ніколи не мала-оця моя перша....коли купили хату-вона там була))))Живу з білою кухнею вже більше року.І скажу Вам чесно-вона не перестає мені подобатись)))хоч раніше таку навіть би не розглядала))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Колись були модні різнокольорові кухні. В мене в квартирі салатова плюс дерево. Так набридла, що в будинку я теж долучилась до когорти власниць білих кухонь:girl_crazy: Мода швидкоплинна, скоро більшість буде робити якісь інші, але однакові кухні:girl_crazy:Але мені моя біла дуже подобається. Там стільниця з темного дерева з епоксидом, чорні ручки, варильна і мийка. Витяжка, посудомийка і холодильник вмонтовані і їх не видно. Ще дороблять фартух і фіранки і можна буде показати.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я люблю беж.. буде бежева швидше за все..
     
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я хоч ще не роблю, але в планах теж світла, можливо біла/молочна. І суть не в трендах чи моді. Завжди таку хотіла, ще з часів як робили ремонт в батьківському будинку (10+ років тому), але тоді мені сильно права вибирати не давали :)))
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    дуже гарно й зручно - мікроцемент або тераццо - безшовні технології. Шкодую, що запізно про них довідалася, планую за рік-два, щоб муж сильно не нервував, що по свіжому ремонту в мене нові ідеї , перекласти собі у душовій.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    05047AEE-EFC1-4F86-9047-1B53E5AAE0C4.png 2A20943C-6655-440D-94E4-99D1A567EDCF.png 08AA8B82-1E83-41B7-B480-59B237987B24.png 0480FC08-714D-4D47-963F-45E818CBA50C.png 7A1DBD56-8A8B-444D-9E22-8AF2FAD90D01.png 9387E0FA-0E96-457F-B586-591CD0F74C87.png
    Скоріш за все якусь дерев’яну (якщо кошти дозволили), або під дерево. Світлого кольору.
    А взагалі колись давним-давно робили ми шафу-купе в свою маленьку квартирку. Замовили білу. Майстер був здивований і довго відмовляв. Але вийшло кльово. Бо не зменшувала кімнату, хоча була величезна. Ще раніше робили кухню (десь 13 років тому), то білі фасади була велика рідкість). Купили типу айворі. Теж добре вписалась, бо кухня була темнувата, а так збільшувала простір. І зараз теж в будинку біла кухня. 4 роки. І вона мені набридла). В мене якось одразу в голові був отой скандинавський стиль, ф біла кухня, білі меблі, білі двері, білі стіни. Але прийшла подруга і показала кухню своєї мрії. І я зрозуміла))), що буває життя поза білим кольором. Так, білий то є дуже зручно і практично). Але воно набридає. Вставлю пару картинок кухні, яку б зараз хотіла))).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Друга кухня - друга біла)
    Є такі, що люблять те діло
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ти маньяк ремонтний))) я мрію зробити ремонт і забути про то хоч би на 10-15 років.. мода вона така швидкоплинна.. )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    та є трохи :girl_haha:. Он зараз мені майстер міняє одну штуку...За пів-року воно мені розподобалося й тепер нервує. Ну й та біла фуга теж нервує, але тут вже мушу зачекати, бо муж й так на мене надувся за сьогоднішні зміни - його й попередній варіант влаштовував :d23:.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    А для мене по життю є питання комфорту в кольоровій гамі. Мені надзвичайно було добре в молочному/бежевому, 7років ми жили в кімнаті з таким ремонтом і я кожного дня любувалась тою кімнатою. І навіть якби ми жили там ще 20років вона мені б не набридла.
    Тепер тут усе світле:біле+сіре. Дві дитячі в світлому сірому, спальня з ледь вкрапленням ванілі(до смарагдового ліжка суперово) і це при тому що мав бути інший відтінок, але коли помалювали+світло вийшло так і мені ок. Вітальня біла+біла цегла+графітові штори і біла глянцева стеля
    Загалом мені добре і світлих відтінках і білого мені багато не буває
    А ще є бзіки:1.я не сприймаю сірих авто, 2. ніколи не роблю френч(а з чорними нігтями можу ходити навіть літом)
    --- дописи об"єднано, 10 Березень 2020 ---
    IMG-32711e801f3151516800625eaf03bee2-V.jpg
    наша вітальня
    Андрій вбирає ялинку,камін ще не готовий, ламінат світліший по факту. Кращого фото не маю)
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 2
  16. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    IMG-253ed4583e6346d60923726220c006ac-V.jpg
    --- дописи об"єднано, 10 Березень 2020 ---
    ось такий ще варіант собі зберегла, але якраз роздумую чи не набридне дерево за кілька років
    Дуже подобається фартух і ручки до білого
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Tofa

    Tofa New Member

    Не боїтесь обої на кухні? В мене якраз схожа ситуація. На кухні вирішила обої клеїти, під скляний прозорий фартух. Чоловік відмовляє. А я більше нічого не уявляю.
     
  18. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    В знайомої під скляним фартухом обої, досить гарно виглядає.
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а яка в вас кухня? і які обої.. в нас ще все на стадії. мрії.. планів.. вибираю ..вибираю..
     
  20. Tofa

    Tofa New Member

    Стіни тільки підготували під обої. Якраз обираю. Задумала їх, під скло дати. Чоловік бештає.В нас в селі ніхто немає обоїв на кухні. Усі як на підбір, плитка+венеціанка.Мені картинка в голові склалась. Один кут де буде обідня зона, виклали ламінатом. Інший кут, обої з малюнком цегли,в сіро-графітному кольорі. І теж хочу кухню без верхніх полок. Місця достатньо для усіх кухонних прибамбасів.