Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайнера.

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Swietlik, 31 Серпень 2010.

  1. Dell

    Dell New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    дякую за ідею. думаю замовити рамочний фасад і поставити в середину якийсь пластик і також зробити задняю стінку прозору з пластика. чи могли б ви порадити з який саме вид цього пластика використати для панелі в рамочний фасад і для задньої стінки? і де це у Львові можна дістати? дякую
     
  2. Kvinta

    Kvinta New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Внесу невеличке доповнення до слів Світлани. Якщо брати якісну плівку, то проблем таких не виникне. Доприкладу німецька, французька. Вона трошечки дорожча, але і запаху не має, і до початкової форми повернеться, якщо вас затоплять, і від температури ванної кімнати не деформується. Звичайно, якщо замовляти у пересічного майстра невідому натяжну стелю, то такі проблеми можуть мати місце.
     
  3. Okean

    Okean New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Доброго дня!!!
    Будь ласка, допоможіть мені, бо я вже обрила весь інтернет і нічого не знайшла.
    Скажіть, будь ласка, у мене кухня у шоколадному і ванільному тоні - спокійна така.Але я хочу контрасту, але щоб це було гарно і модно і тому ПІДКАЖІТЬ З ЯКИМ КОЛЬОРОМ ГАРМОНЮЄ КОРИЧНЕВИЙ. Я б хотіла яскраві штори,квіти, посуд, стільці і лампи.
    Дуже буду вдячна за пораду!!!!
    P.SВи мене врятуєте, бо я вже стаю одержимою від цієї думки:girl_crazy::girl_impossible:
    Дуже
     
  4. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Хотіла б спитати поради. Ми будуємо власний дім. Проект дому був розроблений архітекторами, але це типовий проект. Наразі стін ще не зводили, але хотілося б від початку робити все продумано: знати, де краще зводити ту чи іншу внутрішню стіну, зробити якусь арку чи колону, виїмки в стінах і т.д. Про колір стін, думаю, говорити ще зарано. Що нам для цього потрібно, щоб порадили зробити?Як фахово називається такий проект і скільки він приблизно б коштував, скажімо, для 100 м квадрадтних?
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    у мене сестра будується. то вони перед тим, як будувати перестінки - "порозставляли" скрізь меблі - самі думали де і які вони потрібні і т.д. намалюйте собі план і продумайте все до деталей: де і як буде стояти.
     
  6. rose

    rose Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Підкажіть, будь-ласка, який колір підійте до великої темної кухні з глянцевими бурячковими з білим меблями? Атакож чим можна декорувати в цій же кухні 2 ніші в стіні, розміром 30*40 см? Дякую!
     
  7. Swietlik

    Swietlik New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Даруйте, що так довго не відповідала :girl_blush2:
    Буду виправлятися:girl_wink:
    Якщо це, ще актуально, ось що можу порадити. Я так розумію мова йде про акценти в декорі?
    До коричневої гамми насправді пасує дуже багато кольорів і тут найголовніше аби ВАМ ПОДОБАЛОСЯ! З холодних - це фіалковий, лавандовий, бузковий, світло-блакитний, бірюза та ін. З теплих - це помаранчевий, зелений, салатовий, жовтий,багряний і ще дуже багато інших відтінків!!!
    Якщо ці кольорові акценти будуть повторюватися у багатьох деталях (фіранки,лампочки, подушки на табуретки, вазочки, горнятка, плитка на фартуху і т.д.) - модність та стильність Вашій кухні буде забезпечена! Головне все в міру :girl_wink:

    Для початку було б непогано побачити проект. Якщо це робочий проект - то там передбачено опирання стін, панелей перекриття чи монолітні ділянки. Отже і складність такого проекту буває різна. Просте перепланування з врахуванням існуючих стін - справа недорога. Натомість, якщо є бажання внести зміни в конструктиви - готуйтесь переробляти частину проекту - а то і весь проект. Вам в ньому жити, а отже не варто нехтувати безпекою. Щось радити можна лиш побачивши проект!

    "Бурячковий" - це доволі вибагливий колір і бере на себе багато уваги, тому найкраще виглядає у поєднанні з монохромною гаммою - сірий, срібний, чорний, білий, розбілений бурячковий, димчастий. Якщо хочеться кольору можна використати салатовий, але тут є небезпека не вгадати з відтінком.
    Ніші можна оздобити поличками з декоративними елементами які б повторювали кольори кухонних фасадів, наприклад.
     
  8. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Привіт.Хотілось би переробити 2-х кімнатну квартиру заг.площа 80.Не знаю що з ціною за дизайн-переробку:).Чи є тут люди які б могли мені допомогти в цьому питанні?Ідей багато та розходиться в ціні і кваліфікованій допомозі.Можливо є тут дизайнери початківці,невідомі ще широкому загалу якіб хотіли допомогти.Дякую
     
  9. kyca

    kyca Member

    Дайте будь-ласка ссилочку на ваш сайт, ті що вказані не відкриваються :-(
     
  10. TatkaTatka

    TatkaTatka Active Member

    Так, на жаль, сайт не відкривається. Поправте, будь-ласка. Або дайте контакти у приват. А питання в мене наступне. Маю одну кімнату з високою стелею: 3.60. Хочу обладнати антресольне спальне місце. Потрібні поради та проект. Чи стикалися з такою роботою?
     
  11. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Дівчата. Доходять руки до вітальної. Килимок хочемо перенести у дитячу, а у вітальню сюди купити новий. Ось є кімната, всі стіни білі, одна сіра. Там де сіра стіна буде стінка з білими глянцевими фасадами. Сірі штори. Зараз постало питання покупки килимка. Потім через якийсь час будемо міняти диван на великий кутовий. Думаю чи брати сірий килим чи "кава з молоком" щоб підходив поки тимчасово до того дивана що є. І який було б добре диван брати, беж чи сірий? Яскраві кольори не пропонувати, бо я по натурі "холерик" і мені все швидко набридає))) Я яскравому акценті можу дити картину і подушки, більше схиляюсь до синього. 876A205A-409B-4A51-8AF4-48BAAD569AA7.jpg 562A74CB-9923-402E-B08D-CF89238EB7B9.jpg
     
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @PanteraLviv, сірий підходить до бежевого і навпаки))
     
    • Тупо! Тупо! x 1