Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайнера.

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Swietlik, 31 Серпень 2010.

  1. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Незнаю чи правельно звертаюся, але таки хочу спитати вашої поради. От-от почнем ремонт у ванній, вона у нас велика. Чоловік пристав що хоче повісити там картину :girl_flag_of_truce: Я його відмовляю, кажу шо там занадто сиро та й взагалі нашо вона там, а він вперся і все! Отже запитання таке, чи дійсно у ваннах вішають картини ( мо то я чогось не розумію), а якшо вона там не доцільна то порадьте які навести аргументи чоловіку щоб він "кинув того ровера". Наперід вдячна
     
  2. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    А чому ні, ідея суперська, тим більше ванна у вас велика. А як не картину, то якусь композицію можна, наприклад з декоративного скла чи панно. Пошукайте в гуглі, ідей купа.
    Ось наприклад,
    http://www.art-spb.ru/gallery/34
     
  3. Dell

    Dell New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    є ось така шафка під умивлаьний ікеївська http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70189022
    вона якась низька тільки 55 см. і вузька. під який умивальний з тих що в нас продається вона може підійти? бо щось не уявляє такого умивальника висотою 30 см?
    порадьте будь-ласка
     
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    так там ж пише- підходить для настінних умивальників.
    це такого типу
    [​IMG]
     
  5. Dell

    Dell New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    дякую. так цей виріз зверзу на шафці не для сифону,а виходить для півтюльпана? я правильно розумію?
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Хочу спитатись про доцільнысть або недоцільність з відокремленого туалета і ванни робити загальний санвузол.
    Бо останніх років 8 живем саме з таким, і наразі нам з чоловіком і нашій дитині це не заважає.
    Розглядається варіант в іншій квартирі, де є кладовка, через стінку туалет ( вузенька коморка де лише можна сісти і не розвернутись навіть) і ванни не набагато більшої. Думаєм поваляти всі стіни між ними і зробити один загальний великий санвузол, де вміститься повноцінно і душова кабіна, і умивальник, і підвісний унітаз, і пралка, і бойлер, і місця вільного буде достатньо.
    Але дитина росте, і може ще одна буде, і з часом буде так - комусь треба зуби чистити, комусь на унітаз, комусь купатись , а діти будуть старші вже, одночасно не сядеш на унітаз коли дитина поряд зуби чистить.
    Чи є можливіть якось в загальному санвузлі від"єднати зону тіалету?
    Чи це глупство поєднювати щоб потім відокремлювати...
    Дивлюсь в неті варіанти дизайнів санвузлів - так в переважній більшості все обьєднано. Але як при цьому всім зодовольняти свої потреби не підлаштовуючись і не напрягаючи інших?
     
  7. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Ну в нас ванна велика но не аж така як на картинках :) 218*176, і ще, чи варто робити у ванній натяжну стелю (чи як там воно називається, маю на увазі плівку), а то сусіди люблять затопити.
     
  8. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Ніколь, дизайнери переважно об"єднують, якщо в квартирі вже є один туалет. Як на мене , то якщо є сім"я, хоча б з 3-х людей, то ванна і туалет таки мусять бути роздільно:girl_yes2:
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    ну да, поки з 3-х.... і ламаєм голову чи виграти у площі, а відповідно у зручності, чи програти в тому плані що через кілька років комусь треба буде когось під дверима чекати ))))

    Але якщо окремий санвузол, то тоді в туалеті має бути раковина щоб руки сполоснути і хоча б гігієнічний душ. А там площа туалета сама по собі до цього не розполагає....
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Я би хотіла окремо туалет з умивальником маленьким і ванну. Але в нас так не вийшло, то робимо разом. Планую зробити якісь гарні шторки навколо ванни, щоб в разі чого можна було відгородитися.

    Про картини. Я бихотіла велику ванну і куртини. Але якщо ванна не дуже велика, то певно звичайна картина не витримає вологи. Можна дійсно компроміс знайти - є ж плитка з декором під картини.
    Але, зрештою, якщо чоловік так хоче, то картина це не назавжди - її завжди можна зняти, коли надоїсть.
     
  11. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Ви перед тим писали
    Так може цю кладовку розбити і поділити, половину для ванни, а половину для туалету, і тоді місце для умивальника і гіг.душа буде :girl_bye:
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    так, але там і кухня - обнять і плакать....
    і ми хотіли розвалити ті всі стіни і кухню збільшити ( видовжити) і відповідно зробити великий санвузол загальний... а тепер от думаєм чим жертвувати....
    А збільшити кухню і зробити ванну повноцінну і туалет повноцінний не получится....
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    а якщо тоді робити об"єднаним санвузол, але замість ванни ставити душову кутову з глибоким піддоном( а ля ванна невелика). Тоді навіть якщо хтось буде в душі митись, то іншому не проблема сходити в туалет.
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Планується поставити душ.кабіну з матовим непрозорим шклом - потреба в шторках як таких відпадає.

    ---------- Додано в 15:16 ---------- Попередній допис був написаний в 15:14 ----------

    КАть ми як ти кажеш і хочем зробити, але от грубол кажучи, наприклад чолоівк в душі, мала на унітазі. Йому вже виходити - ну а вона там сидить - дискомфорт. Або хтось справляє нужду - надовго, а дітям зранку зуби чистити. От саме в цих нюансах я сумніваюсь чи потрібно обьєднаний санвузол.

    Я просто все життя прожила з окремим санвузлом, і таких нюансів не виникало. Зараз поки мала маленька - ми можем все троє щось собі в ванні робити - кому на унітаз, кому зуби чистити. Ну це поки дитина маленька. А далі?
     
    Останнє редагування: 3 Лютий 2011
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    позволяє площа- не об"єднюй. Але якщо справді десь виграєш то з"єднюй. Ну тим більше, то ж не кожного разу всім приспічить митись/пісяти/какати одночасно:)
     
  16. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Ніколь, якщо б я стояла перед таким вибором, то б вибрала збільшити кухню:girl_yes2:, всетаки там сім"я проводить більше часу , ніж в ванні з туалетом)))
    Чоловік завжди може кинути рушник на
    , тоді замотався рушником і вийшов без проблем, зато кухня буде більша:dance:
     
  17. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    в нас дилема об'єднувати ванну з туалетом чи ні стояла 6 років тому.
    Перемогли аргументи - більша площа, більше простору, можливість вільніше пересуватись та розмістити велику розкладну сушку для білизни. Об'єднали, разом вийшло трохи більше 6 кв.м., не рахуючи ніші, в котру "зашили" бак для запасу води та насос підкачки. Про об'єднання не шкодую, шкодую хіба що місця ще для біде не вкроїли (а зараз товкти плитку вже не хочеться))). Незручностей немає, але може то ще дітки малі і так не відчувається...

    ага, на стінах маємо 2 зарамлені "фото-картини" під склом (мої знимки в купальних костюмах з літнього відпочинку).
    Висять більше 6 років, слідів вологи немає, при чому сушку-змійовик ми з ванни свого часу викинули.
     
  18. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Та не так часто всі ці потреби співпадають. А ще можна потерпіти, поки дитина читсить зуби чи, будучи в кабінці, починати її мити, поки маля сидить на унітазі. Жартую, звичайно. Я вважаю, що робити треба так, щоб було гарно.
    Я виросла в батьківській квартирі, де за плануванням все було окремо. Потім винаймала/мала квартири, де вигоди були разом. Зараз маю туалет з умивальником внизу і об"єднане - зверху. Зручно. Зручно, коли повна хата гостей. А мити то кожної суботи - не дуже. Але умивальник в окремий туалет треба обов"язково. Все, що можу порадити.
     
  19. Dell

    Dell New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Прошу про пораду. Стелажна перегородка розділяє кімнату на дві зони. Заставлена книжками. Пилюка. Чи можна все це закрити тканиною. Таке взагалі практикується? Тобто чи є якась альтернатива перетворенню цієї стелажної перегородки в шафу з задньою стінкою і фасадом задля захисту кімнати від книжкової пилюки. Сподіваюсь ви зрозумієтет це моє туманне пояснення )
     
  20. Swietlik

    Swietlik New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Всім доброго дня :girl_smile:
    Одразу прошу вибачення, що так давно не зявлялась. В
    посткризовому просторі утворилась маса роботи, і забігалась як білка в
    колесі:ed4d70def841dc74b57
    З радістю відповім на всі питання:

    Насправді і у білого є маса відтінків. Не хочу відповісти розмито, але
    поняття правильних поєднань кольрів в останні роки перевернулось з ніг
    на голову :8: Я вже раніше писала, про вагому роль аксесуарів в сучасних інтер'єрах. Навіть білі стіни не є проблемою, головне щоб вміру.
    Є багато підходів до формування кольорових гамм у приміщеннях. Хоть
    формує по принципу теплих - холодних кольорів. Хтось на контрасті
    світлого і темного, хтось навпаки в однакових тонах та відтінках.
    Важливо уявити собі бажаний результат в комплексі. Зі стінами,
    вікнами, меблями та начинням. І тоді Вам любий принцип підійде.:girl_wink:

    Знову ж таки вертаємось до попереднього питання. До відповідності
    тканин. Обєднувати диван і штори в одну пляму, як на мене вартує лише тоді, коли ми говоримо про бюджетну серію того й того. Тобто якщо доводиться йти на поступки вибираючи красу-зручність. І то можна обійтись без крайнощів, і підібрати матеріали в одному стилі і гамі:girl_wink:
    Різні матерії будуть навіть цікавішими, якщо вони добре підібрані :girl_tender:

    Вологість не така страшна проблема, якщо:
    а. У Вас достатня площа приміщення (скажімо від 3м.кв.)
    б. Ваші картини щільно затиснені під шклом (або пластиком)
    в. У Вас хороша вентиляція в ванній кімнаті.
    Тому добре запакувавши картинку (а краще репродукцію) не бійтесь її
    вішати:girl_yes2:

    Я помітила, що на це питання вже відповіли :girl_yes:

    Звісно у обох варіантів є + і -. Тож щоб таке рішення прийняти,
    потрібно звернути увагу на такі речі: як часто у вашій родині заведено
    користуватись санвузлом :girl_smile: (зрозумійте мене правильно, просто буває що
    чоловік любить посидіти в туалеті з журналом, або ще гірше з
    ноутбуком, або є люди, яким необхідно приймати душ двічі на день).
    Якщо Ви знаєте, що якісь з таких чинників у Вас в сімї присутні - то
    обєднувати не варто. Але взагалі троє людей в одному санвузлі
    розминуться, з часом до цього звикається, і кожен знає розпорядок
    інших. Навіть певний негласний графік формується: хто коли голиться,
    хто коли миється :girl_wink:

    Натяжна стеля має певну функціональну необхідність. Вона водночас
    вирівнює криві стелі і (якщо глянцева) збільшує простір. Проте
    її ряд недоліків може попсувати всі плюси:girl_sad: Деякі (хоч і не всі) натяжні
    стелі дають в кімнаті запах. Причому дууже надовго. Були в мене
    випадки, коли ізолентою пахло більше року :bad: А якщо це все весь час
    температурно обробляється (пара з ванної) ще й малому приміщенні,
    то... До того ж, якщо вас затоплять - то така стеля може провиснути.
    Взагалі в деяких випадках це можна виправити, але не завжди. Думаю Вам
    варто подумати над іншими варіантами:girl_wink:

    З теперішнім вибором пластиків, як на мене краще для такого
    використати їх:girl_yes:. Якщо Вас турбує пилеутворення з книжок, то уявіть собі
    скільки пилюки збирають тканини:girl_nea:. Та і зручно та красиво закріпити їх до шафи буде
    не просто. Подумайте про використання пластику, двп, шкла:girl_wink: