Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайнера.

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Swietlik, 31 Серпень 2010.

  1. Swietlik

    Swietlik New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Оскільки питання розділу малих площ приміщення досить поширине, я вирішила зробити добірку зразків інетр'єрів, які б вдало ілюстрували вирішення таких проблем :girl_smile:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
     
  2. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Дякую. Сподіваюсь ця підбірка мені допоможе. :girl_claping:
     
  3. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Swietlik, підкажіть, як найкраще облаштувати однокімнатну квартиру для молодої пари. Кімната прямокутна, має всього 18 м2, на короткій стіні вікно, довша примикає до кухні. Це для нас і спальня, і вітальня, і їдальня (бо кухня дуже маленька), і робоче місце з двома ноутами...я переламала вже собі голову. Дуже сподіваюся на вашу допомогу!
     
  4. Swietlik

    Swietlik New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Нажаль, як це не банально звучить, але проблема однокімнатних кватир, унікального рішення немає. :girl_sad:
    Дуже добре, що ваш робочий інструмент - ноутбук. Це додає Вам простір для маневрів.:girl_claping:
    Зверніть увагу на мобільні меблі, та меблі трансформери : розкладні дивани, столи, які зменшуються в розмірі або складаються в шафу. Нажаль такі меблі є дорожчі, але можливо варто в такому випадку не квапитися з ремонтом і продумати все максимально комфортно.:girl_in_dreams:
    Стосовно Вашого випадку (вибачте, точних деталей запропонувати не зможу, бо бракує інформації) подумайте над такими варіантом розділу приміщення як принцип «барної стійки». Тільки не в класичному варіанті, а скоріше у вигляді вузького багатофункційного столика, зробленого за принципом стелажа.
    Щось на зразок цього:
    [​IMG]
    Такий столик буде водночас і робочим місцем, і обіднім столиком,
    і прасувальною дошкою, і ще багато чим. :girl_claping:
    З одного боку це і певна кількість корисних поличок, а з іншого певний розподіл кімнати.
    Ще як варіант можна розділити приміщення стелажем відгородивши робочу (трапезну) і відпочинкову зону,
    наприклад ось так:
    [​IMG]

    І пам’ятайте, що це варіанти, які не є пристосовані конкретно до Вашого приміщення,
    але які можливо Вам підкажуть вірний напрямок і допоможуть знайти правильне рішення.:girl_yes2:
    А якщо ні, то звертайтесь, поговоримо конкретніше за філіжанкою кави.:girl_wink:
     
  5. VikKris

    VikKris New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Порадьте, як можна облаштувати приміщення розміром у 7 кв.м., без вікон, прямокутної форми, вхід у яке з вулиці у коридор і кухню??? а то ми з чоловіком голову зламали...і ідеї щось не "дуже" родяться... :sad:((
     
  6. Swietlik

    Swietlik New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Все залежить, для якого призначення Ви б хотіли застосувати дане приміщення. :girl_wink:
    Уточніть будь-ласка розміри стін і розташування дверей (вхідних/кухонних/коридорних)...без цієї інформації порадити, щось конкретне досить тяжко:girl_impossible:
     
  7. VikKris

    VikKris New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Дане приміщення має бути кухнею,розміри приблизно 1,7 х 3,5. вхідні двері розташовані на стіні 1,7 і відразу зправа на стіні 3,5 вхід в кімнату. тобто якщо намалювати прямокутник, то вхід буде в низу нього на меншій його сторонці( надіюсь більш-менш доступно пояснила ситуацію, а то у мене "просторовий критинізм"):connie_pull-pigtail
     
  8. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    В мене ще одне питання:

    З перегородкою вирішено остаточно, тепер всю голову зламала, як з освітленням поступити. Підвісну стелю не робимо - тоді б і питань таких не виникло. Над перегородкою в центрі люстра якось не тойво... Дві люстри в одній кімнаті теж якось дивнувато. Схиляюсь до настінних бра, але як зробити так, щоб було стильно і функціонально, ну ніяк не дотумкаю.
     
  9. Swietlik

    Swietlik New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Даруйте, що відповідаю лише зараз, нарешті змогла добратися до форуму :ed4d70def841dc74b57
    Проектування кухонь тема доволі широка, а щодо таких малих - то це зовсім окремий випадок.:girl_impossible:
    Все що можу порадити, це доволі очевидні речі:
    - врахуйте місце розташування вентканалів і інших комунікацій (якщо такі там взагалі є) і до них прилаштовуйте плиту та мийку. Проте не розташовуйте її при стіні (хіба що в куті, де сходяться в кут меблі)
    - холодильник хочете-нехочете доведеться мабуть ставити при вході в куті (це якщо я правильно планування уявила)
    - Ну а далі робочу зону потрібно розробляти з максимальним використанням простору.
    Звісно це не багато порад, бо тяжко про такі речі говорити на відстані, та ще й в описовому характері. Сподіваюсь, що таке узагальнення зможе Вас наштовхнути на хороші ідеї:girl_wink:

    Люстри - в класичному їх значенні, дійсно Вам навряд чи підійдуть. Вони будуть дуже виразно нагадувати про малий розмір приміщення. А світло від бра, напочатку Вам буде подобатись, бо є доволі інтимним і мяким, проте через деякий час світла Вам забракне. Подумайте про те, щоб разом з бра повісити і світильник на стелі. Зараз є маса світильників доволі простих і сучасних. Чим лаконічніша буде його форма - тим ліпше (хоча тут все залежить від стилю, але сумніваюсь, що для малого приміщення ви обрали щось помпезне). Чим плоскіший буде світильник і чим ближче до стелі - тим краще. :girl_wink: Але все залежить від його стилю і вигляду. Не зациклюйтесь також на тому, що лампи мають бути однакові. Вони можуть бути як абсолютно різні в різних приміщеннях так і однаковими! :girl_wink:
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    : абсолютно з вами згідна. ми купили таку люстру батькам у коридор (він вузький дуже) - дуже класно виглядає і зовсім не займає простору.
     
  11. Divice

    Divice New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Доброго дня! Зараз робим ремонт в особнячку. Так виходить що з кухні буде видно всі кімнати, велику вітальню і дві спальні (наразі одну з них плануєм як гардеробну). Виникло питання чи доцільно робити всі кімнати одного кольору. Вибрала пісочний, світла багато,оскільки багато вікон. Але все одно сумніваюсь чи можна так робити.
     
  12. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    у мене вся квартира такого пісочного кольору розбавлена дверима кольору махонь.
     
  13. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Думаю, це в залежності, що кому до смаку. Мені, наприклад, дуже цікаво було б зробити всі кімнати різними, навіть в одній кімнаті можна поєднувати 2 кольори: чи то протилежні стіни, чи то різні вставки.
     
  14. Divice

    Divice New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Мені теж комбінування подобається,а ще шпалери, але суть в тому що це наш тимчасовий дім, докисвій не добудуєм. Потім там будуть жити батьки,і нам треба зробитишвидко і універсально. Нещодавно були в знайомих ,то внихвесьособняк був в одному кольорі,виглядало гарно і стильно.
     
  15. martysik

    martysik New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Цікава тема!!!
    Розпочали зараз ремонт, але зіткнулися з проблемою, не можемо вибрати дизайн потолків в кухні, холі і в дитячій.
    Що Ви могли б нам порадити?
    Висота - 2.90
     
  16. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Swietlik, чи могли б Ви допомогти мені розробити проект багатофункціональної кімнатної меблевої перегородки? Скільки б це коштувало?
     
  17. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Мені подобаєть коли весь будинок витриманий в одному стилі, щоб усі кімнати мали щось спільне або поєднувались якимись деталями. Тоді будинок виглядає дійсно вишукано і стильно. Подобається коли стіни не кричать, а є лише є фоном для меблів, картин та інших предметів інтер'єру. Але у кожного свій смак.
     
  18. Swietlik

    Swietlik New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Доброго дня всім. Перепрошую, що довго не могла відповісти, вся пішла в роботу :girl_blush2:
    Немає нічого поганого в одному кольорі :girl_yes2:. Насправді в сучасних інтерєрах перевага по акцентам надається не стільки оздобленню стін та стель, скільки аксесуарам. Всі поверхні служать тлом, на якому аксесуари мають набувати особливого блиску. І якщо Ви робите однотонне оздоблення - Вам стануть у нагоді яскраві кольорові меблі, штори, вазочки, подушки, картини та багато-багато іншого. Варто памятати, що оздоблюючи в одному тоні, Ви трішки обмежуєте себе у виборі. Не старайтесь заповнити кімнати до "тріску по швах". :girl_cool:
    Проте врахуйте також, що навіть в одному тоні ви можете зіграти на відтінках. В такому випадку Ви зможете яскравіше виділити підсвіткою чи чимось іншим акценти на якихось важливих речах та приховати небажані.:girl_wink:

    Стелі часто бувають проблемним елементом :girl_sad:. Тому для них і роблять таку кількість оздоблюючих матеріялів і аксесуарів. В першу чергу стеля не повинна бути "тяжкою". Часто люди роблять по 5 рівнів, аби акцентувати увагу на ній :girl_impossible:. Проте це скоріше шкодить ніж іде на користь. Звісно все залежить від обраного Вами стилю, та необхідності монтажу підсвітки та вентиляції :girl_wink: .
    Стеля дуже хороший елемент для розбивки приміщень на зони. Чи то рівнями, чи то світлом ви можете вдало розмежувати простір.
    Нажаль універсального рішення немає і потрібно кожен окремий випадок розглядати окремо. Одне скажу точно. Якщо Ви не перегрузите стелю декором (молдінги, різні рівні) не старатиметесь зробити з неї основу інтер'єру, а вдало використаєте її як допоміжний засіб - у Вас точно получиться зробити гарно :girl_wink:.

    P.S. Хочеться додати пару слів про натяжні стелі, текстильні та інші підвиди. Кожне з цих рішень має свої плюси та мінуси. Знову ж таки не варто ними зловживати. Скажімо таку річ як натяжну стелю, не варто використовувати в житлові приміщення (хоча в деяких випадках виглядає дуже непогано, але це скоріше виняток). Звісно вона додає простору, але воно і виглядає доволі синтетично. Задайтесь метою створити настрій в кімнаті, і якщо якісь речі допоможуть його створити - то сміливо їх використовуйте.

    Ну і хочеться звернути додаткову увагу на останні тенденції в світі. За останні роки стало ДУЖЕ модно переводити житло в статус "екологічного". Тобто використовувати натуральні матеріяли, будівельні суміші тощо, Такі дії однозначно здорожчують вартість ремонту, але останні дослідження стверджують, що вплив такого середовища на організм та самопочуття людини є вагомо позитивним. Як на мене над цим варто задуматись :girl_wink:.
     
  19. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Роблю в дома ремонт, ніяк не можу оприділитись з коліром стін,у спальні хочу зробити одну стіну темносірого коліру на її фоні поставлю ліжко білого коліру, а якого коліру робити інші стіни не знаю, схиляюсь до білого але всі говорять, що "буде як у лікарні", ще думаю над світло-світло сірим коліром, і в цей же білий або світло-світло сірий колір хочу помалювати стіни у вітальні.
    Може Ви порадите як буде виглядати такий варіан, або порадите ще щось. Наперед дякую.
     
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Хочу теж порадитися. Чи можна замовити штори з тієї ж тканини, що мякі меблі? Щоб пасували. Чи то заважка тканина? А може є спеціально підібраний текстиль для меблів і штор в магазинах?