Дівчата, допоможемо дітям разом:

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Олеся, 7 Листопад 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Дівчата, допоможемо дітям разом:

    от скажіть мені, що ви називаєте лохотроном? Сам конкурс чи ініціативу дівчат?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Олеся

    Олеся Загублений

    Відповідь: Дівчата, допоможемо дітям разом:

    От-от, справді. Чи Ви всі справді думаєте, що дівчата - наївні дурепочки, та не здогадуються про небезпеку бути нажученими дорослими дядечками? Да знаємо ми це все... і обмануть, і не дадуть, і (якщо таки дадуть) тьотя-директорка забере собі додому... але ідея хороша була:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Дівчата, допоможемо дітям разом:

    угу :) Просто дуже неприємно, коли звинувачують в брехні та підставі, коли насправді хочеш допомогти :sad:
     
  4. тася15

    тася15 Загублений

    Відповідь: Дівчата, допоможемо дітям разом:

    я часто буваю на цьому сайті.це я про лікар.
    і це все дійсно справжнє.
    до речі в мене там нік такий як і тут.заходьте - поспілкуємся:))
    там часто хтось комусь допомагає.тому зовсім нема чого дивуватись і не довіряти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Дівчата, допоможемо дітям разом:

    Посмотрел.
    Ролик очень красивый и качественный.
    Чем-то помог?
    Если ДА, то рад!


    НО, если ЭТО был просто рекламный ход, ТО Бог Вам Судья.
    ТАК шутить не гоже, Олеся!
    Не всё решают сеюминутные бабки.
    Подумайте, Милая.
     
  6. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Дівчата, допоможемо дітям разом:

    Ну что вы! Все честно! Наша совесть чиста :) А за голос - отдельное спасибо, нам еще предстоит догнать и обогнать лидера...
     
  7. тася15

    тася15 Загублений

    Відповідь: Дівчата, допоможемо дітям разом:




    http://www.uaua.info/mamforum/messageview1817748.html
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дівчата, допоможемо дітям разом:

    Лохотроном я називаю, коли в користувача
    і перший допис 07.11.2007, 13:49 містить комерційний лінк.
    Коли той користувач з ніком БРП (Без Реєстрації Поки) на кількох ресурсах постить спам. І навіть ТАКий:
    джерело http://lost.infostore.org/info/4222090?refer=811382&rs=2&v=reply_list
    і по лінку читаємо:
    Коли потім на ЛФ реєструєцця ще й "група підримки"...
    Всё это рОкенрол! (с)
    Тьху, не рокенрол, а лохотрон! Бридкий лохотрон.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Дівчата, допоможемо дітям разом:

    Можете вважати мене "групою пітримки", але хочу висказатися

    Коли на моє постіне ниття "Я хочу повернутися жити до Львова" мене тут в Києві запитують "чому?", то першим аргументом я видаю "тому що там люди набагато добріші". І вже потім другим агрументом йде "тому що там наші батьки, яким буде легше допомогти,і вони в разі необхідності зможуть допомогти нам з малим". Третій агрумент - немає шаленних пробок, в яких стоїш по 1,5 години. Невже я помилилася в своїх почуттях до мешканців рідного міста (Київ таким для мене так і не став) ?

    Додано через 5 хвилин
    Я знаю Лєну (Без Регистрации Пока) досить давно. Це людина, яка ще наївно вірить в людську доброту, яку дуже легко образити. Вона дуже гарна жінка, виховує сама донечку. Я її так запрошувала приїхати з малою до Львова...
     
  10. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Дівчата, допоможемо дітям разом:

    Просто призабули, що ще лишились галичани ,яким проблематично втулити щось у руки, а тим більше в голову.Комуняки звичайно в руки давали кайло ,а в мізки Лєніна ,але ми вижили.Здатність виживати- це справжня риса галичанина .Афтерстепе про синопсис пліз не згадувати
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Дівчата, допоможемо дітям разом:

    і ще про ссилку на Инфосторі

    "Без Регистрации Пока", яка виступила ініціатором цієї ідеї наразі дуже зайнята на роботі великим звітом і не може за всім вслідкувати.
    Тому якщо у вас буде час Ви зможете переглянути нашу тему про це голосування http://www.uaua.info/mamforum/treeandmessage.html?confId=&themeId=161188
    де люди, в яких є трохи більше часу віслідковують діїї конкурентів, а також що роблять з нашою ссилкою, повідомили автора, що нашу ссилку використали на Інфосторі в такому брудному контексті ще 6 листопада. Автор тут же написала в службу підтримки Інфостора, щоб видалили це неподобство. Невже ви не знайомі з такими брудними технологіями як "чорний PR"?

    Дякую, що прочитали мої думки.
    Усього найкращого львівським мамам та їх діточкам!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Дівчата, допоможемо дітям разом:

    Ви загляніть в себе,Ви вже не зможете туть жити.Може повторюсь,але двічі в одну ріку не ввійдеш.Двадцять років я хотів повернутись на Сахалін, десять років він мені снився.Але Сихів тепер вже не проміняю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Дівчата, допоможемо дітям разом:

    Хреново работаете, Паны и Пани модераторы!
    Мартини, обратите ВНИМАНИЕ!
    ИМХО.
     
  14. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Дівчата, допоможемо дітям разом:

    А я заглянувши в себе вважаю, що зможу. На жаль від переїзду назад нас спиняє досить суттєва різниця в зарплатах :sad: і можливо те, що дитині не хочеться міняти в 2-му класі школу. А так... занадто багато залишилося у Львові. І не перестає тягнути. Я не виключаю варіант, що в силу обставин і не вернусь в найближчі часи, але на пенсії - точно :) Занадто тут ативне життя. Треба тільки дожити :)

    Додано через 3 години 7 хвилин
    І ще. Чому ми не можемо назвати конкретно якому ДБ ми хочемо допомогти.
    По-перше ми не переконані, що зможемо таки випередити лідера, а ділити шкуру невбитого ведмедя якось не хочется. По-друге. У нас є розділ "Прохання про допомогу!". Мало в кого вистачає духу заглядати туди постійно. Стільки прохань щодня про допомогу хворим діткам, діткам з ДБ, діткам-відмовникам з лікарен :sad: Але там завжди бувають деякі наші дівчата-волонтери. Я пишаюся їхньою роботою. Це мами, в яких є дітки, і які при цьому знаходять час і сили займатися проблемами їнших діток. І не тільки київських, а й запоріжських, львівських, херсонських, харківських. Я не знаю як їх вистачає.. бачити цей біль :sad: Деякі наші форумчани допомогають, але більшість (наприклад, як я) може обмежитись лише грошима час від часу. Сили спостерігати за цими дітьми, допомагати конкретними діями, нажаль не у всіх є. Так от, якби чудо таки сталося і ми б виграли ту машинку, то думаю наші волонтери правильно б нею розпорядились.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Олеся

    Олеся Загублений

    Відповідь: Дівчата, допоможемо дітям разом:

    Ой львівяни... тут же все зрозуміло: спочатку ми розсилали своїм друзям-знайомим, потім зрозуміли, що того мало і вирішили "походити" по форумам. Тому ж і запис перший з проханням.
    А ще Вам, шановні, до відому:
    Ідею так затюкали лише на двох форумах - ВАШОМУ та ДОНЕЦЬКОМУ
    http://kroha.dn.ua/viewtopic.php?p=55120#55120
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=29627
    Капець просто... я в шоці.
     
Статус теми:
Закрита.