Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    І я на початак, як ще возиком користувалась не бачила потреби в сумці. То правда
    А що ще треба? Хіба на телефон і гаманець, але для того не потрібно таку велику сумку
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ми хіба як на довгі прогулянки їдемо(до лікаря у інше місто чи за покупками), то беремо сумку із речами (памперси, серветки, одяг). А коли просто гуляємо, то немає необхідності.
    І, звісно, якщо на ГВ, то найважливіше завжди з собою;)


    Надіслано із мого Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    А мені сумка маст хев, я ношу там серветки, ключі, гаманець, якісь забавки малечі, можна там і пудру, і помаду знайти, :girl_spruce_up:іноди якусь книжку:derisive:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  4. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Аналогічно :)
    З візочковою сумкою зручніше (старших возила у візочку без сумки).
    Класичний набір - вологі та сухі серветки, водичка (якщо не для немовляти, то для старшої дитини або для мами), якесь печенько або яблучко (комусь точно треба буде), щось запасне з одягу - сорочина/шапочка/безрукавка - вдягнути або замінити на дитині (погода мінлива), якась забавка/гризунець/книжка немовляти. Переважно в наборі підгузник з пеленкою (про всяк випадок :) ) і завжди якесь вкривальце. Ще мамині телефон, ключі, журнал/книжка (раптом вдасться погортати), шалик.

    Коли дитині більше року, тоді обовязковим стає рюкзак/сумка через плече, де зберігаються телефон, гроші, ключі, серветки, ....... . Тоді вкривальце і габаритну іграшку можна внизу візочка покласти, а візочкова сумка вже не така актуальна.
     
    Останнє редагування: 21 Вересень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    я сумкою з люльки активно користувалась, а з тростиною рюкзак
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    то певно залежить від пори року, ми зимові, тому книжку носити було без сенсу :), забавки на початку теж не дуже малечі треба зрештою як і серветки чи будь що таке ще, адже ітак переодягались вдома лиш
     
  7. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    В принципі, так. Для зимових прогулянок з немовлям до 3-4 місяців багато не треба.
    Хіба що чай/кава для мами для прогулянки .
    І ту ж книжку, або, радше, журнал, можна погортати, повільно крокуючи.....
    А якщо ще десь ненадовго присісти, то й невеличкий пледик знадобився би...
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ми сумкою не користувалися поки було холодно і малий був зовсім дрібний. А як потепліло то почали користуватися дуже активно. Іграшки, памперс, серветки, непромокаюча пеленка, запасний одяг, тепліший, легший. Але, по великому рахунку, то все можна возити в корзині в кульку, або купити велику сумку в дербі і зробити собі кнопки на ручці, або на клумбі купити універсальну.
     
  9. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    А хто що думає щодо прогулянки в якій немає горизонтального положення, а лише все сидіння нахиляється (так як гамачок)?
     
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ого, романтік....тільки то далеко не всім такі прогулянки вдаються, щоб і з кавою, і з пледом...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дуже зручно.
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    моя улюблен прогулянка) все їхало у корзині. я дві зими так відкатала з термосом, пледом і книжкою))
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    В мене відчуття, що ми на різних материках живемо. Так, зима остатньо не сувора, але зимою сидіти десь? Нехац навіть з пледом, зииимно ж! Може то я змерзлюха з хронічним циститом така настрашена, але дивуюсь.. Я всю зиму відкатала возик і жодного разу ніде не сиділа.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Напевно настрашена:) переважно снігу й не було. Навколо куртки плед обмотада і присіла на лавку, у парку. Каву з термоса,цукєрку, частіше чай , і пару стрінок книги. Зігрилися,поіхали далі. Не йде мова про дві години, теплі -+ пори року-то було моє улюблене заняття, гуляти саме так:) . а влітку я на коц сідала під деревом , ще й вишивку тянула:) . так що , що кому
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Якщо дитина позволяє, то це звичайно класно) Хоча теж не дуже собі то уявляю справді взимку.
     
  16. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Ітак, ми вирішили що купуватимемо однозначно вживаний візочок. І після цього рішення я зрозуміла що все стало набагато складніше....
    Дивились візочок Roan 4Runner 3в1. Бачила тут відгуки на нього, але маю ще кілька питань:
    1) Дашок люльки закривається тільки під кутом 90 градусів . Немає такої опції як в "танках" де дитину можна майже повністю закрити, лишивши маленьку шпаринку. От я хвилююсь чи на зиму то буде нормально? Чи не буде дитину там задувати?
    2) В прогулянці крісло під кутом 90 градусів чи не буде з цим проблем? Чи то не значна вада, комусь підійде а комусь-ні?
    3) І ще питання про автокрісло\переноску, то вже не тільки того візочка стосується. Чи зручно використовувати автокрісло вдома, щоб носити дитину з собою по хаті? може замість шезлонга? Скільки взагалі часу і з якого віку можна дитині в ньому сидіти? Маю на увазі оцю переноску, що від 0 до 10 кг.
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    автокріслом користувалася як шезлонгом і до 10 кг
    та не повинно, ми хоч дашок мали, але особливо не рятував від сонця, а в дуже погану погоду дощовик накидала
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Порадьте де великий вибір бакузі, щоб поїхати глянути.
     
  19. Fast

    Fast Well-Known Member

    Автокрісло завжди в машині було, а шезлонга не було. В перші місяці їла, після спала - перекладала в люльку, або в ліжечко.
    Взимку переважно на балконі "гулялось", я не любитель просто гуляти, а ще й в холод
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть но де у Львові найбільший вибір нових візочків для двійні? Дякую
     
    Останнє редагування: 26 Вересень 2015