Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    які нюанси по ньому, бо в мене є варіант взяти його недорого в далекої родини?
     
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Дівчата, шукаю прогулянковий візок. Де у Львові є магазин з величезним вибором, щоб різні подивитися? На Південному? Буда в Антршці, там нема на що глянути
     
  3. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Так з вигляду вроді нічого. А от колеса в нас просто почали розхитуватися, щось там стерлося в колесі (це чоловік казав), громіздка вона, прогулянковий блок якийсь мені був незручний. В мене його відкупили на село, то задоволені залишились. Тому , то все індивідуально.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Карапузик на Шуварі і на Південному є. Там не дуже дорогі візочки. Але багато є
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Знайшла на Краківському магазин з непоганим вибором, дякую
     
  6. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    по Південному походіть. там є декілька магазинів із великим вибором
     
  7. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Досвідчені дівчата, підкажіть, будь ласка, щодо вибору візка для новонародженого влітку.
    Не можу вирішити між Bugaboo Cameleon з повноцінною люлькою та візком з коконом Bugaboo Bee + Cocoon?
    [​IMG] <<< >>> [​IMG]
    Кокон дешевше і менше місця займає, але преживаю чи безпечний він спини дитяти.

    На офіційному сайті пишуть, що кокон, як і люлька, підходить новонародженим:
    With the baby cocoon, your newborn will enjoy the same comfort as it would in a bassinet.
    Поділіться, будь ласка, вашим досвідом.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я би казала що можна з тим коконом. Я не бачу де би він мав пошкодити дитині. Інше питання які його розміри, і скільки ви плануєте возити так дитину. Бо влітку народжене можна буде в прогулянковому візку найшвидше з січня возити і чи влізе дитина в зимовому одязі в той кокон.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. Mika

    Mika Active Member

    Ми мали Bugaboo bee plus з коконом з народження. Дитина серпнева. У листопаді кокон змінили на фут-муфт, який в Bugaboo дуже гарно кріпиться до візка і регулюється по дитині.

    Надіслано від мого SM-G960F, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене питання: чи можна прати матрасик від коляски у пральній машині? Нічого йому не буде?
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    @Jusi, я всі запчастини прала, нічого не сталося
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    від люльки? а з чого він? в мене кокос наприклад..
     
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @ГаЛоЧкА, навіть не знаю, точно не кокос.
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Розкажіть, які маєте хороші прогулянкові возики? Хочеться щоб легко складався для авто, з суцільною ручкою і був більш-менш комфортним для прогулянок містом (тротуари, бордюри) + капюшон до бампера, щоб від сонця сховатися.
    Надоїло нам возити шасі від 3в1, спробували "парасольку" старшого, то знервувалися на відрізку 200 м бруківки і бордюрів. Розумію, що універсального, щоб і компактний, і прохідний не буде. Але раптом є якісь тепер хороші компроміси)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  15. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    В нас Нуна пеп люкс .
    Для авто супер , капішончик великий , візок маневерний , легкий і зручний .
    Єдине , по бруківці мені не подобається їзда. Надто дубова амортизація
     
    Останнє редагування: 2 Червень 2019
    • Корисно Корисно x 1
  16. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Їздимо зараз на Joie Litetrax 4, в основному задоволена. Капюшон великий, складається легко. Вибирала універсальний, щоб і взимку можна було проїхати ним. Зі старшим мала тростину, то вже не хотіла такого. Вживу дивилася на нього в Бейбізоні в Метро.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  17. phobika

    phobika Well-Known Member

    А підкажіть якісь компактні возики з довгим сидінням. Дитина має 95 см і ноги вже майже по землі волочаться в нашому chicco multiway, коли спить. Він і так спати у візку не любить, а то ще й ноги так страхітливо звисають, певно терпнуть.
    Інші параметри мало цікавлять, планую взяти щось в прокаті на відпочинок, а в інший час нема потреби спання в візку.
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата. порадьте.. Приглядаюсь до прогулянок, чомусь захотілось Жане. і саме з реверсивним блоком. Є в когось такі? як вони в експлуатації? відгуки як завжди протилежні.. Чи варто брати б.у. жане чи краще нову
    пс. а мож є інші візки з реверсивним блоком..
     
  19. Popi

    Popi Well-Known Member

    Освіжу трошки тему.
    Хочу гарну люльку , не класичну, бо маю Навінгтон з великими колесиками, візочок супер, аде це друга дитина і рип рип в машину з машини , буде трохи за трудно .

    Розглядаю сайбекс і бугабу фокс. Щось трудно мені оприділитись, може щось ще порадите? Щоб на зиму і в машину було зручно.
     
  20. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчата, привіт.
    Вибираю візок, придивилася один в неті, але поняття не маю чи він норм.
    То 3 в 1, фото додаю.
    База 8.5 кг
    Розміри люльки 77*37*59 ( що з того що я поняття не маю)
    Матеріал алюміній
    Колеса гелеві, повна комплектація з всякими там сумками, дощовиками.

    Є варіанти 2 в 1 і 3 в 1. Машини поки не маємо, але плануємо. І мене цікавить чи оте автокрісло можна як шезлонг використовувати - не годинами там дитину тримати, а яких 30 хв поки їсти закину готуватися. Тобто чи є сенс брати те 3 в 1 зараз.

    Дитина моя жовтнева буде,ну може ранньолистопадова то як сама вирішить)
    Зими як такої нема - мінімальна температура вдень +10-12. Тобто грубі комбези, овчина і т.д. не використовуватиметься, так? Чи не зламала буде люлька для дитини в такому випадку?

    Біда в тому,що я до цього часу жодного візка не тестила, дітей малих не катала і не знаю навіть з якої сторони підійти до оцінки візка як найбільш оптимального.
     

    Вкладення: