Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ага. Дрібні покупки, я маю на увазі. В нашому возику (роан маріта) корзина дуже відкрита і один хліб чи пачку молока там не повезеш, а люлька там агромнезна, взимку мала в комбезі, вовняним одіялом замотана і ще купа місця лишалось.
    Маленьку сумку через плече я брала тільки, коли ми в поліклініку йшли, бо треба було і пеленку, і брязкальце, і серветки, і медкарту, в руках не зручно тримати це все і ще й по поверхах бігати
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Я так яйця в люльці возила:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Я на. І так весь лоток збила, бо мішок зіскользнув.
     
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я ще тут трошки попитаю :)
    Попередньо обираємо візок б/у, класичний, Роан Маріта на приміті.
    Зауважила таку деталь: на практично усіх візках (з серії Roan Marita) збоку на люльці пише "Marita", а на одному, що нам сподобався, пише просто "Roan". Скидаю фото для порівняння.
    Ну і ще дивно, але в комплектацію того, де пише "Roan" не входить сумка (писала вище). Чи це від років виготовлення залежить, чи якась підробка, ми зараз в сумнівах, одним словом.
     

    Вкладення:

    • 1234567.jpg
      1234567.jpg
      Розмір файлу:
      409,6 КБ
      Переглядів:
      87
  5. Holly

    Holly Moderator

    не думаю, що підробка. Він не настільки дорогий щоб підробляти. Може така комплектація. А де ви дивились? Бо в моєму здається теж роан писало і сумка була. І він був не новим ще тоді, 5 років тому
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    +1000
    А хіба принципово, що там пише? Я навіть не можу згадати, що на нашому пише
     
  7. Holly

    Holly Moderator

    aknytsU питала, чи є залежність між написом і наявністю/відсутністю сумки для мами
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дивились на дому, б/у варіант.
    Мені - фіолетово, але "декому" збоку не йметься, що і напис не такий і сумки немає :girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Holly

    Holly Moderator

    я так і подумала, просто може десь запхали ту сумку і знайти не можуть. Там ще й 2 чохли на ноги має бути. На люльку один і на прогулку. Я теж б/в купляла, то тільки з одним чохлом)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Та власне, продавець написала, що в комплектацію сумка для мами не йшла, тобто точно ніде не завалялась :)
    Чохол окремо є на люльку і на прогулку.
     
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я теж б/в купувала і теж без сумки, але мене продавець одразу попередив, що сумку загубили. Можете перевірити, якщо на ручці є такі гачки для сумки, значить модель з сумкою
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Знайшла фото [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Holly

    Holly Moderator

    Я думаю просто хотіли продати, тому так і казали. Дивіться, я свій візок купувала 6 років тому, до того 2 роки його возила інша мама. І вже тоді сумка була в комплекті. Не думаю, що з нових моделей її раптом забрали. От чого дійсно не було в комплекті, так дощовика
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дощовика і москітної сітки немає і зараз в комплектації Roan Marita, приходиться докуповувати все.
     
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Це такий візок, якому той дощовик реально не потрібен. Попала я з малою під сильний дощ зі снігом, прибігла в під'їзд вся мокра, аж по лиці текло, а з візка стряхнула сніг тільки
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Holly

    Holly Moderator

    +1000
    Те саме було, навіть не промок
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Мені здається, що в нас пише "роан", але невпевнена. Сумка була, але я її використовувала мало, дощовик був, і лишень один чохол на ніжки. Також б.у. Я хотіла лишень цю фірму, а на той момент у Львові ми не знайшли їх. тоді були якісь проблеми на митниці і товар до нас не везли. Ми купили по оголошенню(було 2варанти). Малому так підійшла, що потім він не признав жодної прогулки. Ми добряче її покатали. Дуже прохідна, гуляли в найгірші холоди і кучугури снігу ,прходила класно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Може мені хтось щось розкаже про коляску Tako Jumper X??
    Може мали???
    Як в користуванні???
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ми не користувались сумкою до візка. Кілька разів спробувала - не пішло. Дитячі речі, водичку... клала в шматяній торбі в корзину. Телефон, гаманець - в маленьку сумочку через плече.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Погоджуюсь, стосовно сумки. Користувалась і користуюсь рюкзаком. Так мені значно зручніше:)
    Тим паче, якщо дитина на ГВ, то основне завжди з собою;)